Press "Enter" to skip to content

Dış Görünüşün Kadınlar Üzerindeki Etkisi

Kadınlarla ilişkinizi dış görünüşünüz nasıl etkiliyor?

Slm ey cemaat-i müslümin.

Bugünkü konumuz kıyafetin önemi. Nasrettin Hoca’nın ye kürküm ye hikayesini hepiniz biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanız googleye yazıp bulup okuyun yani. Bilmemeniz çok ayıp gerçekten.

Kadın erkek ilişkileriyle ilgili çapkın erkek modellerinin bulunduğu filmleri paylaşıyorum birkaç gündür. Hepsinde bastıra bastıra giyimleri oldukça farklı ve güzel diyorum. Giyime her seferinde dikkat çekiyorum çünkü gerçekten çok önemli. Eskiden haspam giyinen bir kişiydim. Kıyafeti alırken büyük alırdım maksat seneye de giyeyim düşüncesiyle. Şalvar gibi pantolonlar,paraşüt gibi tişörtler. Altına kazak giyebilmek için bol alınmış montlar,hırkalar. Hayliyle kadınlar konusunda başarılı olamıyordum bir türlü. Ne yani bir kıyafeti değiştirince her şey düzelecek mi? kafa yapısında biriysen sağ üst köşedeki çarpı butonuna basarak buradan uzaklaş ve tekrar gelmeyi aklından bile geçirme. Burası sana göre bir yer değil. Her şey düzelecek demiyorum. İnsanların bakış açısı değişecek.

İyi giyinmenin kadınlar üzerindeki etkisi nelerdir?

Bakış açıları olumlu yönde değişecek. Bu erkek kaliteli giyiniyor demek ki kaliteli bir yaşamı var diyecekler. Bu giyimine özen gösteriyor demek ki kendisine değer veriyor diyecekler. Kendisine değer veren kadınlara da değer verir diyecekler. Eleştirenler de olacak elbette. Herkesi aynı anda memnun etmeniz mümkün değil. Bir taraf illaki taşlayacak beğenmeyecek. Eskiden renk uyumunu yakalamaya çalışmaz pahalı bir ayakkabı alıp aylarca belki de yıllarca giymeye çalışırdım. Zengin olduk demiyorum. Lüzumsuz harcamalarımı azaltıp kıyafete yatırım yapmaya başladım. Her gün cips yiyeceğine haftada 1 gün ye geri kalanını biriktir hiç paran yoksa bile ayda 1 kıyafet kazak alabilirsin. Bu zor değil. Kıyafetlerinize uyumlu takı kullanmak falan zor olabilir ama en azından kemer ve ayakkabınız aynı renk olmalı. Spor basketbol ayakkabısı tarzı ayakkabıları günlük yaşamda kullanmamalısınız. Beyaz ve Siyah herkese yakışan renklerdir iyi değerlendirmelisiniz.

Eskiden kadınlar konusunda başarılı değilim demiştim. Kızlara mesaj atardım cevap vermeyi bırak görüldü yapmaya bile tenezzül etmezlerdi. Son 2 senedir hiç bir kıza mesaj attığımı hatırlamıyorum ama her gün çeşit çeşit kızlarla mesajlaşıyor bu yüzden ye kürküm ye diyorum. Sosyal medyayı test etme amaçlı kullanabilirsiniz. Uyumsuz bol kıyafetlerle fotoğraf atın. Beğenisine bakın başka bir gün uyumlu ve üzerinize oturan kıyafetlerle fotoğraf atın beğenileri kıyaslayın. Tarzınızla ilgili güzel yorumlar alırsınız. Ayrıca sosyal ortamdayken ilk başta giyim göze çarptığı için avantajlı olursunuz.

İyi giyinmek kadınlarla ilişkilerinize neden katkı sağlar?

Bu kadarlık yazıyla anladığınızı düşünüyorum ama şunları söylemeden geçmeyeceğim. Mükemmel yetenekleri olan bir insansınız, güzel resim çizebiliyor, fotoğraf makinesiyle harika çekimler yapıyor, çok güzel şarkı söyleyip,gitar çalıyor, harika yemekler yapabiliyorsunuz. Dışarıdan görünüşünüz ise berbat yani diyorsunuz ki o kadar yeteneğim var ben dış görünüşü ne yapayım? Erkeklerin mantıklarına göre haklısınız fakat kimse dış görünüşü kötü olan bir insanla tanışmak istemez. Tanışmadığınız için yeteneklerini sergileme fırsatın olmaz. Yeteneklerin avantajı yok demiyorum çok fazla avantajı var ama yeteneklerinizi kimse göremez. Bu yüzden önce dış görünüş ile ilgiyi çekip sonra yetenekleri sergiliyorsunuz. Gerisi çorap söküğü gibi geliyor.

Herkes yakışıklı olmak zorunda değil böyle bir şey mümkün de değil zaten. Kimisinin kafası büyük olacak, kimisinin burnu büyük, kimisinin kulakları kepçe olacak. Bu yüzden herkes yakışıklı olamaz ama herkes iyi giyinebilir. Tip için estetikten başka elinizden bir şey gelmez. O kadar zenginseniz zaten bu bloga ihtiyacınız yok. Giyim sayesinde gerekli aksesuarları bir araya giderek kusurlarınızın kötü görünümünü azaltabilirsiniz.

İsmini vermek istemiyorum. Geçen sene dershaneden bazı kız arkadaşlarımla hala görüşüyorum. Bizimkini(isim vermiyorum ama bir erkek) de getireyim mi yanımda diyorum esprisine. Aman boş ver onu salak saçma giyinip konuşuyor zaten diyor. Gerçekten de bol kıyafetler giyer bir giydiğini 2 3 hafta çıkartmazdı. Kokardı yani. Acı ama gerçek kıyafetleriniz kadarsınız arkadaşlar. Bu yüzden bu meseleyi es geçmeyip üzerinde kafa yorun.

Son olarak şu videoyu izlemenizi istiyorum;

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. alfalojimedya@gmail.com

View all posts

One Comment

  1. Eflatun Eflatun

    Hocam video silinmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir