Dünyanın En Güzel Kokusu

Godless Alpha
Dünyanın En Güzel Kokusu

Dünyanın En Güzel Kokusu Filmi

Hep yabancı filmleri yazdım. Bu seferde yerli alfalardan Rıza Kocaoğlu’nu yazmak istiyorum.Bugün yazı yazabilmek için hatırlamak adına daha öncede izlemiş olduğum Dünyanın En Güzel Kokusu filmini tekrar izledim. Rıza Kocaoğlu’nu hepiniz biliyorsunuz. Şu sıralar gündemde olan dizilerde rol alıyor. Kaybedenler Kulübü,Karadayı,Kuzey Güney ve Ezel gibi başyapıtlarda da rol almış olmasına rağmen çok üst düzey yakışıklı oyuncularla beraber olduğu için pek ön plana çıkamamıştır.

Açıkçası bu adamın hakkının verilmediğini düşünüyorum. Seçkin rolleri istemeyip hangi rol verilirse kabul ediyor sanki. Bu filmi izlediğinizde bu adama farklı gözle bakacağınıza daha iyi bir konumu hak ettiğini düşüneceksiniz.

Dünyanın En Güzel Kokusu:

filminde Tuba Ünsal ile beraber oynuyorlar. Tuba Ünsal’da gerçekten mükemmel bir oyunculuk sergiliyor. Çok içten çok sevimli çok cana yakın geliyor insana. Seviyorum bu ikiliyi. Rıza bu filmde kendi yeteneklerini tamamen göstererek kendisine hayran bırakıyor. Rıza’nın filmdeki ismi Hakan. Yazının buradan sonrasında Hakan olarak bahsedeceğim.

Hakan oldukça yakışıklı değilse bile güzel kaslı bir vücuda sahip bir eleman. Mavi mavi gözleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Giyim konusunda örnek alınabilecek kişilerden bir tanesi. Kafasındaki beresi,üzerindeki trençkotu inanılmaz yakışıyor. Giyim tarzı gerçekten mükemmel. Örnek almalısınız. Ben imkanlar dahilinde örnek almaya çalışıyorum. Boyunun 170 olması insana umut veriyor. Çekici bir erkek olmak için 180 üzeri olmanın zorunlu olmaması mükemmel bir his uyandırıyor insanda. Alışıla gelmiş filmlerde esas oğlan 190 boyunda olduğu için insan komplekse giriyor.

Hakan tam anlamıyla bir alfa. Oldukça iyi giyiniş,rahat tavırlar,öz güven,hazır cevap,mizah ve daha fazlası hepsi bu adama yüklenmiş. Hakan yerli playboy olarak karşımıza çıkıyor filmde. Tabii ki alışılmış olarak sonrasında esas kıza aşık oluyor onla hayatı anlatılıyor bla bla bla.

Sizinle özellikle bir diyaloğu paylaşmak istiyorum.

Hepimize oldu oğlum bu yaş böyle bir yaş. Kız terk eder bu yaşta ama ilerde,ilerde bunların hepsi senin karşına çıkacak ama işte o zaman sen kimi denk getirirsen onu…

Hakan filmde en yakın kız arkadaşıyla anlaşma karşılığında çocuk yapmak için ikna etmeye çalışır. İkna etme işlemini başarıyla tamamladıktan sonra iş evliliğe gelir. Anlaşma imzalayarak evlenirler. Sonrasında dram,heyecan,aşk,romantizm,mutluluk bütün duygular yer alır.

Bakın diğer önerdiğim filmleri izlediniz mi bilmiyorum ama bunu kesinlikle ama kesinlikle izlemelisiniz. Yerli alfa diyorum. Yabancı değil %100 yerli bizim kültürümüzle uyumlu. Yabancı filmleri günlük hayatımıza enjekte etmek oldukça zor ama bu yerli yani olduğu gibi kopyalayabilirsiniz davranışlarını.

Bu filme yeteri kadar özen gösterilmedi reklamı yapılmadı en saçma filmlerde bile her yerde boy boy reklamları yapılırken bu filmin reklamı yapılmadı. Gişelerde aylarca kalmadı. Duraklar billboardlar bu filmin afişleriyle dolmadı. Hak ettiği değer verilmedi anlayacağınız. Bu yüzden kendimi istemsizce sorumlu hissediyor ve izlettirmek istiyorum.

Dünyanın En Güzel Kokusu Filmi izle

Başka spoiler vermiyorum film aşağıda.

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
 
Annenizle nasıl tanıştım?
 • ŞUBAT 11, 2018
 • 29 görüntülenme
 
Ape Man – Maymun Adam: İlişki
 • ARALIK 28, 2017
 • 22 görüntülenme
6 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.
daşkalpli
1 sene önce

hocam lütfen ama daha kırmızı hapla tanışalı 3 ay oldu allak bullak etti film beni

  Godless Alpha
  1 sene önce

  Robot değiliz malum arada bir duygu takviyesi gerekli 🙂 Ayrıca diğer filmler Türkiye ile pek uyuşmadığı için paylaştım. Sizin de gördüğünüz gibi Hakan tam bir womanizer. 🙂

UMRUMDA DEĞİL
11 ay önce

Sen varya 🙂 kralsın be dostum 🙂 tam kafamdasın 🙂

  GODLESS ALPHA
  11 ay önce

  seviyorum seni 😀

UMRUMDA DEĞİL
11 ay önce

Şimdi kafam karıştı benim napmam lazım söyle bana çabuk kafam karıştı dostum üzgünüm şuan ne güzel gidiyodu film nie mutlu son yok aq

  GODLESS ALPHA
  11 ay önce

  Türk filmleri malum, iyi başlarsa kötü biter, kötü başlarsa iyi biter. Gerçekte yaşanmadığını biliyorsun üzülmeye gerek yok. Yine de bende iz bırakan bir film. Adamı rol model olarak seçebilirsin bence.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.