Press "Enter" to skip to content

Günümüz Kadınları

Günümüz Feministleri

Demek daha doğru bir tabir olur sanırım.  Manken olan Özge Ulusoy konuşmak için bir üniversiteye gidiyor. Konuşma esnasında bir  öğrenci soruyor: “Neden mankenler hep iş adamlarıyla, zenginlerle birlikte oluyor?” Cevap oldukça manidar: Mankenler fakirlerle mi çıksın? Öncelikle Özge Ulusoy’a dürüstlük ve açık sözlülüğünden ötürü teşekkür ediyor ve konuya giriş yapıyorum.

Aslında kadınlara yönelik söylenecek şey burada kesilebilir ve yeterli olurdu ama devam. Hayat insanlara 2 seçenek sunar. Hayvansal varoluş ve manevi varoluş. Kadınlar kuşkusuz ilk seçeneği seçer. Hayvansal diyorum çünkü onlar sadece fiziksel güzelliklerine önem verirler. İçlerini güzelleştirmeye çalışmazlar. Çünkü biliyorlar günümüz erkekleri‘ni etkilemek için dış görünüşün yeterli olacağını bu nedenle dışını güzelleştirirler. Hayvansal varoluşu seçerek kuluçkaya yatacağı bir yer ve üremesini devam ettirebilecek ev ararlar.

Erkeklerle kadınların zeka seviyesi aynıdır diyebiliriz doğduğu an. Lakin kullanılmayan uzuv körerir diye de bir gerçek var. En basitinden youtubede bilimle alakalı bütün kanallar erkeklere ait. Kadınlara ait bütün kanallar ise makyaj ve güzellikle alakalı. Ayrıca bilimsel kitapların çoğunluğu erkeklere ait. Kadınlar zihinsel kapasitelerini kullanmazlar. Aslında kapasitelerinin bozulmasına göz yumarlar. Liseye kadar eğitim gördükten sonra belki üniversite de olabilir sonrasında sürekli olarak geri döndürülemez aptallığı seçerler.

Günümüz de Kadınlar

Kadınlar kapasitelerini kullanmazlar çünkü ihtiyaç duymazlar. Yaşamını sürdürmek için dış güzellikleri yeterlidir. Çünkü günümüz erkekleri kadınlar konusunda hiç seçici değillerdir. Dışı güzel olsun isterse beyni alınmış olsun düşüncelerine sahiptirler. Kadınlar da kullanmamakta haksız sayılmazlar yani. Teorik olarak güzel bir kadın bir maymundan daha az bir zekaya ihtiyaç duyar ve toplumda kimse onu uyumsuz bir varlık olarak algılamazlar.

Kadınlar en fazla 12 yaşında fahişe olmaya karar vermişlerdir. Dur canım hemen celallenmeyin. Yani kendine bir eş bulup ömrü boyunca sülük gibi onu emmeyi kastediyorum. Erkeklerin bu işlevlerine karşılık olarak vajinalarından yararlanmalarına göz yumarlar. Karşılıklı çıkar ilişkisi yani. Kadın buna karar verdiği an beyni gelişmeyi durdurur. Elbette çeşitli dereceler ve diplomalar alabilir. Hatta başarılı, kendini geliştirmeye devam eden kadınlara lafım yok zaten. Laf söylediğim kısım bilecektir kendilerini.

Kadınlar bulaşık, çamaşır ve temizlikle zaman öldürmesin diye bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve nice ev aletleri icat edilir. Artık kadının bolca zamanı vardır. Kadın bu artan zamanı felsefeyle, fizikle, matematikle, astronomiyle, tarihle, politikayla kısacası bilimle ilgilenerek değerlendirir. Ehueh şaka tabi. Artan zamanlarını iç çamaşır ütüleyerek, pasta yaparak, oyayla dantel yaparak, hatta banyo fayanslarını süsleyerek geçirirler. Erkekler bunları yapmanın varlıklı yaşamın göstergesi olarak düşünür. Erkek pastanın dışarıdan alınmasına, iç çamaşırın ütüsüz olmasına veya televizyonun dantelli olup olmamasına aldırış etmezler. Kadınların bu arzularını da yerine getirebilmek ve zamanının boşa gitmesini önlemek için mutfak robotları, ütüsüz giyilebilen çamaşırlar, çiçek süslemeli fayanslar icat ederler. Lakin kadın yine artan zamanını bilime harcamaz.

Nihayet kendisine vakit ayırabilir. Güzellik dışındaki bütün kavramlar ona yabancı geldiği için kendini güzelleştirmeye odaklanır. Erkekler kadınlarını çok sevdiği için akmayan rujlar, su geçirmez maskara, ütü gerektirmeyen kıyafetler, kullan at pedler icat ederler. Erkeklerin bu kadar zahmete katlanmasının tek sebebi kadınının özgürleşmesidir.

Kadınlar Duygusaldır

Nedense bütün aşk şiirleri, en duygulu şarkı sözleri hep erkekler tarafından yazılmıştır. Çok duygulu oldukları söylenen kadınların bu sırada ne yaptıkları merak konusudur.
-Pakize SUDA

Merakınızı giderelim Pakize hanım makyajla meşguller kendileri.

Buraya kadarı aslında kadınların davranışsal evrimiyle alakalıydı. Şimdiyse günümüz feminizmi saçmalıklarından bahsedeceğim.

Her fırsatta eşitlikten bahsedip zengin koca arayışındadırlar. Eşitlik derler ama bir saldırıya maruz kaldıklarında yardımcı olmayan erkeğe ne biçim erkek demeyi unutmazlar. Herkese potansiyel sapık muamelesi yaparlar ve erkeklerin herkesten böyle muamele görmesinin tek sebebi bu feminiklerdir. İstedikleri kadar kilo alırlar ve beni beğenen kilolarımla beğensin derler. Türkiye’de kilolu kadınların hastası abazan erkek çok olduğu için haklıdırlar. Kendi boylarına bakmadan uzun boylu erkek ararlar. Cahil ve kültürsüzlerdir. Bayan değil kadın gibi saçma sapan triplere girerler.

Türk erkekleri yemek yapamadı için (ben de dahil lakin biraz öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum.) bunlara muhtaçtırlar. Ayrıca bu feminiklerin bu seviyeye gelmelerindeki en büyük suçlu yine erkeklerdir. Bin bir efekt ile yapılmış veya efekt yoksa bile makyajlı yüzlerini paylaştıkları fotoğraflara binlerce layk atıp çok gzlsn cnm diye mesaj atan abazan erkekler en büyük suçludur. Bu yıl 367 kadın öldü diyerek boykot yaparlar geri kalan 16500 kişinin erkek olduğundan haberleri yoktur çünkü.

Genel olarak ele aldığımızda kadınların bu hale gelmesinin en büyük suçlusu erkeklerdir. Seçici değillerdir. Güzellik yeter algısında oldukları için kadınlar sadece güzelliklerine dikkat ederler. Siz güzellikle yetinirseniz onlarda paranıza göz koyarlar. Bu aslında kerhanelerde gerçekleşen bir alışveriş biçimi. Adına fahişelik deniyor. Vücudun karşılığı para. Erkekler okul bitince yaz tatillerinde babasına yardım eder veya sanayide bir işe girip çalışır. Kızlarımız annesinin dizinin dibinde otururlar. Çalışma mecburiyetleri olmaz.

Sosyal medyada erkekler kadınlarla görüşmek için para teklif ederler hatta bizim gibi erkeklerde fake hesap açarak o abazan erkekleri dolandırırlar. Hiç acımıyorum bunlara. Haktır yani. Dün bir tane sohbet uygulamasında adam profiline her ay 900 TL kontör desteği sağlıyorum, arkadaşlık etmek isteyen kadınlara duyurulur yazmış. Dayanamayıp mesaj attım bu kadar düştün mü diye. Ulan çok mantıksız kadınla mesajlaşmak sesini duymak için o kadar para ödeyeceğine s*ktir git escort çağır, genel eve git ne bileyim değmez yani. Her ay 1 hafta yaptıkları aptallıkları adetim diyerek normalleştirmeye çalışırlar. Üstüme gelme günümdeyim. Üstüme gelme adetim. Buna o kadar erkekleri alıştırmışlar ki erkekler normal karşılar ve günü oldukları zaman ağzına sıçsalar keşke biraz daha sıçsaydın derler.

Ayrıca toplumda kadınlarla ilgili olan kısma değinmek istiyorum. Kadının saçları ne kadar uzunsa o kadar güzelsindir, erkeklerde tam tersiydi malum. Kadınların bakımlı olabilmek için sadece kıllarından arınmaları yeterli değildir güzellik merkezlerine gitmeleri gereklidir. Binlerce çeşit makyaj malzemeleri vardır. Farklı farklı markalar farklı farklı renkler her şey farklı.

Alışveriş merkezleri hep kadınlar odaklıdır. Erkek kıyafetleri tek düzelikten ibaretken kadınlar için binlerce çeşit vardır. Evlilik teklifi ederken erkeğin alyansı oldukça sadeyken kadının yüzüğü oldukça gösterişlidir. Halbuki para erkekten çıkmaktadır. Kadınlar için çok çeşitli takılar vardır bunları söylemeye gerek bile duymuyorum. Sistem erkeklerin yolunacağı şekilde işleniyor. Kadınlar erkeklerin kredi kartından alışverişini yapıp erkeğini de düşündüğünü belli etmek için küçük hediyeler alıyorlar. Erkek hediyeyi görünce beni de düşünürmüş diyerek mutlu oluyor. Şahsen bana birisi her şeyini verse ben ona her gün hediye alırım hiç sorun olmaz yani.

Erkeklerin iç çamaşırları tek düzeyken kadınların çeşit çeşit çamaşırları vardır ve bunları seksi olarak yorumladıkları için erkekler abes karşılamazlar. Kıyafetlerin çoğunu erkekler üretmesine rağmen erkeklerin giyebileceği pek bir şey üretmezler lakin kadınlar için her türlü çeşit kıyafet üretirler. Erkekler değerli aksesuar taktıklarında itici derler lakin kadınlar koluna 10 tane bilezik takıp 5i 1 yerde ile dolaşınca böyle karşılanmaz.

Ya aslında o kadar çok şey var ki söylenecek. Yazdıkça moralim bozuluyor. Yeterli diye düşünüyorum bu kadarı.

Yazdıklarım yanlış algılansın istemiyorum. Böyle olan kadınları eleştiriyorum. Böyle olmayanlar üstüne alınmasın. Alınırsa da s*kimde değil yani boşa alınırsınız o sebepten ötürü diyorum.

Paraya zaafı olan kadından, kadına zaafı olan adamdan uzak duracaksın.

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. alfalojimedya@gmail.com

View all posts

6 Comments

 1. Ygs Fatihi Ygs Fatihi

  Gerçekten haklısın bu ip tespitlerin gelirse çok sevindirirsin dostum hep erkekler sömürülüyor.

  • Godless Alpha Godless Alpha

   Elbette gelecek. Sadece şu sıralar biraz yoğunum gerçek hayatta yapmam gereken şeyler var. Bir kaç gün içinde seri seri devam edeceğim. 🙂 Yorumların için teşekkürler.

 2. Adémar Adémar

  Bu arada gerçekten bir fotoğrafı 1 saat efekliyip shopluyorlar. Şahit oldum

  • GODLESS ALPHA GODLESS ALPHA

   Yapmak zorundalar çünkü dış görünüşüne değer biçiliyor bir tek. Ne kadar güzelse o kadar değerlidir. İsterse dilsiz olsun kültürsüz olsun dışı güzel olduğu zaman yeterli oluyor. Bu da erkeklerin seçici olmamasından kaynaklanıyor. Nefes alsın yeter mentalitesi 😀

 3. Ahmet Miraç Ahmet Miraç

  Tespitler müthiş!
  Şöyle ki hepsi bildiğim, gördüğüm hatta bizzat şahit olduğum şeyler. Biliyordum ama dile getiremiyordum sen yazıya dökmüşsün aydınlattın iyice yani.

  Bu arada bahsetmeden geçemeyeceğim
  Ben tcma olsun işte diğer bütün başlıklar yani hepsini takip ediyordum buranın açılacağından da az çok haberim vardı ama zaman geçtikçe tabi unutmuşum bugün tesadüf eseri karşılaştım şaşırdım lan nasıl gelemedim ben buraya önceden diye ama hemen üye oldum ve gece 3 ten beri bakınıyorum yarım saattir okumaya başladım adam akıllı şimdi bütün yazılanları okuyacağım ?
  Teşekkürler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir