Kızlarla konuşulmayacak konular

Godless Alpha
Kızlarla konuşulmayacak konular

Kızlarla konuşulmayacak konular

Benim bir siyasi ve ideolojik görüşüm yok. Her görüş hakkında bilgim var fakat ilgim yok. Siyasetçilerden mesela kim haklıysa onu desteklerim. Taparcasına değil o an desteklerim o konuyla ilgili desteklerim. Sonrasında başka birisi başka bir konuda haklı olursa onu desteklerim.

Irkçı değilim,Atsız’ı severim ülküsünden dolayı ama desteklemediğim yanları vardır. Her ırk kötü değildir bir kaç ırk çöp diye geri kalanları suçlayamayız sonuçta. Atatürk’ü sever sayarım ama kesinlikle taparcasına değil. Oldukça zeki bir insandır kendisi. Stratejik olarak siyasi olarak her açıdan örnek alınması gereken bir lider olduğunu düşünüyorum. Lakin yapılan her pis işin altından sözde Atatürkçüler çıkınca üzülüyorum tabi. Örnek alınması gereken bir kişilik. Prim amacıyla kullanmadıkları sürece desteklerim Atatürkçüleri. Gerçek Atatürkçüleri.

Siyaset ve Din

Ülke siyasi açıdan çöp bir vaziyette. Herkes bir şeyleri destekliyor ama neden desteklediğini kesinlikle bilmiyor. Atatürk’ün laiklik olayını çok yanlış anlayanlar var. Atsız’ın ırkçılığını çok yanlış algılayanlar var. Erdoğan’ı çok yanlış anlayanlar tapanlar var.

Ülkücü kitle var. Bunların kafası oldukça karışık bende eskiden kendime ülkücü diyordum anlamını bilmediğim zamanlar. Şimdi bu durumların arasında en saçma olanlarından aslında. Burada 2 kitle var. Atsız ve Türkeş’çiler her ikisini de destekleyenler var. Türkeş’i sevmeyip ülkücü olanlar var. Atsız’ı sevip ülkücü olanlar var. Türkçülük ile ülkücülüğü karıştırıyor bu tayfa. En sinir bozucu kitle Erdoğan kitlesinden sonra ülkücü kitlesi. Kızları erkek çevre yapmak için ülkücülükle ilgili paylaşımlar yapar sosyal medyada. Aslında gram bilgisi yoktur ama ilgi çekiyor erkekler tarafından. Aynı şekilde erkeklerden sırf kızlar ilgi gösteriyor diye destekleyenler var. Çevre yapabilmek için destekleyenler var. Saçma bir sorunsal. Gerçekten dava adamı olanlara kesinlikle lafım yok. Benim derdim prim ve manita yapmak için neyi desteklediğini bilmeyenlerle. Durup dururken dayak yemeyelim amünüyüm.

Solculuğu Atatürkçülükle bağdaştıranlar var. Hitler hayranı kitle var. Değişik bir vaziyetteyiz aslına bakarsanız. Demirtaş’tan söz etmek istiyorum. Kesinlikle yaptığı şeyi doğru bulmuyorum ama tebrik etmek istiyorum. Bunu her insan başaramaz diye düşünüyorum. Gerçekten cesur bir insan. Siyasi görüşü ve hainliği umurumda değil. Cesaretinden ve başardıklarından ötürü tebrik ediyorum hepsi bu kadar. Bahçeli’den bahsedeyim. İlk başta hiç ülküsünü bozmayan hatta başbakanlık teklifini bile reddeden bir insanın şu zamanlarda Erdoğan’ın izinde yürümesi değişik bir durum. Şu sıralar Akşener var. Yeni partisini kurdu. Hayırlı olsun diyorum. Umarım bizi anlayan bir parti olur da ona oy veririz. Kılıçdaroğlu adamda liderlik vasfı yok bi kere. Ehueh Şaka tabii ki. Kılıçdaroğlu’nu bir çok konuda desteklemediğim gibi bir çok konuda da destekliyorum. Özellikle muhalefet olarak tek başına durması şaşırtıcı ve takdire şayan. Kılıçdaroğlu da kesinlikle makyavelist bir kişilik. Kılıçdaroğlu’na karşı halkımızın ilginç bir tutumu var. Ne yaparsa yapsın Kılıçdaroğlu kesin yalan söylüyor ve haksızdır.

Kızlarla konuşulmaması gereken konular

Sayın Atatürk ve Erdoğan gerçekten çok zeki insanlar. Bunu inkar edemem. Ağızlarından çıkan her kelime yaptıkları her şey ilerisi düşünülerek planlanmış şeyler. Bu konuda takdir ediyorum. Makyavelist olduklarını düşünüyorum her ikisinin de. Hitapları oldukça gelişmiş. Stratejik bilgilerle donatılmış. Amaçları uğruna her şeyi göze alan kişilikler. Erdoğan halkın duymaya en çok ihtiyacı olduğu şeyleri söylüyor. Yol yaptık,hastane yaptık,eskiden kuyruk vardı. Zaten yapması gerektiği hizmetleri bir lütufmuş gibi gösteriyor. Bunda da oldukça başarılı. Dini kullandığından kesinlikle eminim. Konuşmaları oldukça profesyonel bir ekip tarafından hazırlandığına da eminim. Sürekli halkı manipülasyona uğratıyor. Bilinç altlarını ele geçirip yönlendiriyor.

Kızlarla konuşulması yanlış olan konular

Manipülasyonu bilmeyenleriniz olabilir. Kelime anlamı ile yönlendirme,harekete geçirmedir. Yani bilinç altına mesajlar vererek istediğini yaptırtıyor. Dine zaafı olan bir milletiz ele geçirmek için din üzerinden konuşuyor. Bu manipülasyon olayını kavramanız için ayrı bir yazı paylaşacağım.

Erdoğan’a aşırı sevdalı bir kitle var ne kadar yanlış yaparsa yapsın ölümüne destekleyen bir kitle. Ben bu yüzden siyasete karışmıyorum Türkiye’de. Siyaset olan bir yer görürseniz hiç münakaşaya girmeyin. O ortamdan uzaklaşın. Gram kitap okumamış siyaset bilgisi olmayan insanlarla muhattap olmak acı verici olabiliyor. Bu nedenle hiç kimseyle siyaset konuşmayın unutun siyaseti. Siz ne kadar doğruyu söyler bilirseniz belge bile sunarsanız sahte derler inanmazlar. Vaziyet şuan böyle.

Kadınlarla da en son konuşacağınız konu siyaset olmalı. Siyaset ve din olmalı hatta. Hiç bir zaman siyaset ve din konuşmayın kadınlarla. Haklı bile olsanız haksız durumuna düşersiniz. Bak sakın ama sakın konuşmayın unutun silin atın aklınızdan. Günümüz Türkiye’sinde siyaset bilgisi olan kadın oldukça azdır. Televizyondan duyduklarıyla yetinirler.

Din konusunda da aynı şekilde hiç bir zaman açmayın. Konuyu değişin yapın bir şeyler ama girmeyin. Boşu boşuna sinirleriniz gerilir.

Bir de şu mevzu var. Son zamanlarda halk manipüle olduğu için askere sevgi saygı arttı. Darbe zamanı yerlerde sürüklenen askerlerin saygınlığını tekrardan kazanabilmesi için televizyonlarda bir sürü dizi çekiliyor. Askerlik bile yapmamış adamlar televizyonda vatan kurtarıyor. Askeri filmler çekiliyor. Özendiriliyor. Dizide koyuyorlar askerin yanına güzel bir kız. Kız askerini bekliyor askeri yareni rahat uyusun diye vatan koruyor. Bla bla bla. 12 ay bekleyemeyen kızlar bu diziler yüzünden sosyal medyada vatan kurtarıyor.

Manipülasyona Uğramak

Askeri diziler sayesinde askerlere bakış açısı değişince erkeklerin asker olası geliyor hevesle. PÖH JÖH mülakatlarına katılıyorlar. Özendirilip manipüle edilmese kim gider ki gönüllü olarak askere? Ülke üzerinde o kadar iç ve dış oyunlar dönerken. Vatansever bir insanım ama millet sever biri değilim. Sevilmeye değer pek insan kalmadı ülkede. Demem o ki dizilerden uzak durun. Televizyondan uzak durun. Haberlerden uzak durun. Gündemi takip edin elbette ama haberlerde gördüklerinize inanmayın.

Demek ki neymiş? Televizyon izlemek,siyaset konuşmak,din konuşmak yokmuş. Ateist değilim ama dinle pek alakam olduğu da söylenemez. Dininizi yaşamayın demiyorum yaşayın elbette ama kimseyle konuşarak değil. En azından kadınlar konusunda başarılı olmak istiyorsanız onlarla konuşacak başka konular bulun.

Diğer makale Erdoğan’ın uyguladığı manipülasyon teknikleri. Alıntı bir makale olacak ama okunmaya değer olduğu için olduğu gibi aktarıyorum.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
 
Pickup Artist’liğe İlk Adım: Sevgili
  • OCAK 13, 2019
  • 61 görüntülenme
 
Lamba ve Sinek Teorisi
  • OCAK 12, 2019
  • 248 görüntülenme
1 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.
ZAMAZİNGO
2 ay önce

dostum bloğuna yeni denk geldim gayet güzel bir hitap şeklin var ilişkiler konusunda yazdıklarına katılıyorum.
ilk yorumuda buna yazıyorum.
izmirli bir kız tanıdığım vardır bilirsiniz klasik izmirli atatürkçü alkol alıyor rahat kafadan dinle pek alakası yok vs
bende klasık anadolu cocuguyum baya zıtdık ama zıt kutuplar birbirini çeker ve hiç bir ortak noktamız yokken saatlerce siyaset vs konusuyoduk pek bilgisi felan yoktu ama tartışıyorduk o yüzden kızları belli bir kalıba sokmak hata ne kadar kültürlü olduğunu siyaset ve dinle anlatabilrisin

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.