Kötü Çocuk Filmi

Godless Alpha
Kötü Çocuk Filmi

Kötü Çocuk Filmi

Şuan 5 Aralık 2017 gecenin 2’si bir film izlemek istedim.Ne izlesem diye googlede dolanırken bir tane filme denk geldim. Son zamanlarda Wattpad’de ün yapmış Kötü Çocuk kitabı filme uyarlanmıştı. Bilenler vardır belki aranızda. Ben okumadım kitabını ama neden bütün ergen kızların o filme gidip o kitabı okuduğunu merak ettim. Filmini izleyeyim bari dedim.

Filmin kötü olacağını tahmin etmiştim. Sonuçta kitaplar filme uyarlanınca duygu ve hisler olduğu gibi aktarılmadığı için pek güzel olmuyor. Filmin sanatsal değerinin olmadığından o kadar emindim ki yanılmadım. Sanatsal değer adına hiç bir şey yok. Bom boş bir film.

Bu filmi olduğu gibi anlatacağım ki izlemeyin. İzlerseniz zararı olmaz ama ben size olayı aktarayım izleyip izlememek sizin tercihiniz olsun.

Kayla isminde bir kız var. Babası Kayla ve annesini hamileyken terk ediyor. Okuyup kariyer ve para sahibi olmak için terk ediyor. Ben ilk başta başka bir kadın için terk etti sandım ama değilmiş. Yıllar sonra gelip kızını annesinden alıp kendi evine götürüyor. Kız da aklınca plan yapıyor. Babasını bıktırıp evine dönecek. Kayla yeni bir okula başlıyor,büyük ve güzel bir kolej. Okula ilk başladığı gün okulda kutuplaşma olduğunu söylüyorlar burslular ve diğerleri. E tabi tahmin edeceğiniz üzere esas oğlan yani Meriç fukara grubunda yer alıyor. Kız buna ilgi duyuyor kendisi de normalde fakir ya hani. Alışamıyor sonuçta zenginliğe. Kan çekiyor kan yoksa filmin saçmalığından değil. Bu arada Meriç hepimizin yakından tanıdığı Tolga Sarıtaş. Yani yakışıklı mavi gözlü. Fit ve kaslı vücutlu. Giyim tarzı güzel yetenekli bir genç Meriç. Ahh her kızın hayalindeki erkek. Meriç okulda yürürken bütün kızlar Meriç’e bakıyor. Meriç tabi esas oğlan hiç birine bakmıyor yüz vermiyor. Bizim esas kızımıza bir bakış atıp yoluna devam ediyor. Esas kızımız Kayla tanışmak için Meriç’in yanına gitse de Meriç kötü çocuk olduğu için umursamıyor. Meriç okuldan kaçarken Kayla peşine takılıyor. Meriç öyle basit erkeklerden değil. Kuralları var. 1.kural vazgeçme. 2.kural çok konuşma. 3.kural her şeyi merak etme. Ne kadar ilginç değil mi? Vaoov gizem dolu.

Kötü Çocuk İzle

Kız bakıyor oğlan kuralları falan sayıyor kız tav oluyor tabi. Nereye gittiğini soruyor,oğlan söylemiyor. Oğlan her şeyde gizem yapıyor. Aslında oğlanın bütün sırrı bu. Yakışıklılık falan mesele değil ben demiyorum ki yakışıklı değil yakışıklı karizmatik ama filmdeki olayı gizem. Herkes merak ediyor. Bu filmden çıkarılacak tek şey gizemdir.

Gizem çok güçlü bir histir. İçinde çeşit çeşit duyguyu barındırır. Merak,heyecan,arzu,aşk,şehvet,korku,cesaret,güven . Bir kıza ne kadar fazla duygu yaşatırsanız o kadar size bağlanır. Oğlan gizemin dozunu son seviyeye çıkartıyor en ufak olayda bile gizem yapıyor kız tav oluyor. Bunda çözemediğim bir şey var çok gizemli diyor. Lan çözmüşsün zaten. Çözemediğin şey gizem. Kendisini açık açık tanıtmış olsaydı ben şöyle biriyim bunu yaparım şunu yaparım diye umurunda olmazdı ki zaten.

Ha bu arada unutmadan söyleyeyim. Gizem dışında bir olay daha var. Meriç’in pazar değeri oldukça yüksek. Ulaşılamaz gözüktüğü için herkes onun hakkında konuşup dedikodusunu yapıyor. Herkes hayran hayran bakıyor bu nedenle pazar değeri tavan yapmış vaziyette. Ne kadar çok kişi tarafından konuşuluyorsanız o kadar çok arzulanırsınız. Kayla,Meriç’in evinde kalıyor ve Kayla bunu okulun dedikodu sitesinde gurur duyarak paylaşıyor. Kayla ve Meriç’in aynı evde kaldığını söyleyip (kudurun sizde siz sahip olamadınız ben oldum) mesajını veriyor.

Şimdi ister izleyin ister izlemeyin tek çıkaracağınız sonuç bu gizem olacaktır. Nasıl gizem yaratıyor diye izlemek istiyorsanız izleyin derim. Onun dışında izlenmeye değer bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Sonuç:Pazar değeri ve Gizem

https://www.rapidvideo.com/e/FQ18RHC1N9

Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
 
Annenizle nasıl tanıştım?
  • ŞUBAT 11, 2018
  • 28 görüntülenme
 
Ape Man – Maymun Adam: İlişki
  • ARALIK 28, 2017
  • 21 görüntülenme
3 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.
cemil yıldızlar
12 ay önce

haahah zaten whatpadd’de yazılmış bir kitap olması bile ne kadar kalitesiz oldugunun kanıtı. izlemedim izlemeyecegim tesekkurler yazı harika olmus bu arada.

    GODLESS ALPHA
    12 ay önce

    Ahah Kesinlikle katılıyorum. Ergenleri tatmin ediyor işte böyle şeyler 😀 ben teşekkür ederim yorumun için

Dunkopa
11 ay önce

Elemanın isminin Meriç olduğunu anlayana kadar “Ulan bu nasıl bir meriç amk?” dedim

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.