• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

1 Senelik Hasılat Defteri !

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,050
Şehir
İstanbul
Selam beyler , fark ettim de sağolsun godles sayesin de :D çok boş konular açıyorum. ben de düşündüm nasıl bir şey açabilirim diye. kendime ait şu ana kadar aldığım tüm önemli bilgileri sizinle paylaşacağım. bu biraz uzun sürecek ama her kelimesini okumakta sizin için çok önemli olacak. kolay gelsin hepinize.

1- Başkasına asla ne yapacağını sormaz , çünkü eğer ki sorarsa ; karşıda ki kişi kendini üstün görür ve bu bizim için onunla konuşmamızı tehlikeye sokar. ve böyle sorular vb, kendinizin karşı tarafa gösterdiğiniz öz güveninizi düşürür ve onu yüceltir.
örn; Yarın şuraya gidelim mi ? ,- Saçımı böyle kestirmek istiyorum sence bana yakışır mı ? - Sence ben başarabilir miyim ?2-Başkasını takip etmez , kimsenin peşinden koşmaz ve kendisi nereye gitmek isterse oraya gider. eğer ki yanında ki kişi seninle aynı fikir de değil ve kendisiyle gelmeni istiyorsa ; senin fikirlerine ve yapmak istediklerine değer vermez. bir tek kendi düşünceleri ona önemli gelir havası olur bu da onu üstün kılıp sizi düşürür. bu yüzden siktir çekmeyi ve hayır demeyi bilin !

3-Kendinden bahsetmez , asla etkilemeye çalışmaz. Kendinden bahsetmez insanlara ne kadar boş ve konuşacak dâhi bir şeyi olmayan egoistin birisi olduğunuzu gösterir. ve sizin daha önceden gösterdiğiniz gizemi de çöpe atar. artık sizinle konuşmak istemez karşıda ki kişi.
örn ; Ya ben şöyle yaptım , ya ben böyle yaptım. saçlarımı maviye boyatacağım. uff geçen şöyle yapmışım varya kız bana nasıl bakıyor. öff ne ki o ,,,,,,,


4-Sessizliğini korur eğer ki konuşacak güzel bir şeyi yoksa. çünkü konuşacağımız bir şeyimiz olmadığı halde konuşursak gerçekten laf kalabalığı yapmış oluruz. bu da sizi cidden boş insan olarak gösterir. ne demişler ; az konuşun ama öz konuşun.

5-Hatasını bilir ve yeri geldiğin de hatasını kabul edip , üzgün olduğunu belirtir. beyler bu çok önemli mesela boş bir şey söylediniz ve hatalısınız gidipte o boş konuştuğunuz kişiye eğer ki hatalıysanız , yaptığınız hatadan dolayı üzgün olduğunuzu belirtirseniz , karşınızda ki kişinin size olan güvenini ve saygısını çok kazanırsınız.
örn ; bir kızla konuşurken benim hakkımda bir şey sorarken '' sanane '' demiştim ve hatalı olduğumun farkına varıp kıza yaptığım şeyden dolayı üzgün olduğumu söyledim ve kız gerçekten sevindi ve bana saygı duydu. '' yanında ki arkadaşları da öyle. '' fakat özür dileyin demiyorum sadece üzgün olduğunuzu belirtin. gereksiz özür dilemek gerçekten sizi küçük düşürür. üzgün olmak ile özür dilemenin arasında dağlar kadar fark var


6-Onay görmek için bir iş yapmayın. sizi insanların gözünde '' YAVŞAK '' durumun da gösterir.

7-Yeri geldiğin de ukalalık ve sinir bozucu davranmak her zaman iyidir. fakat dozunu kaçırmak karşınızda ki kişiyle bir daha konuşmamanız ile sonuçlanabilir. her şeyin fazlası zarardır arkadaşlar her şeyi dozun da bırakın.

KURALLAR
-Asla seni seviyorum'u ilk diyen sen olma'yı bazılarınız yanlış anlayabilir. ilişki durumun da bu kastediliyor. gidipte hoşlandığınız birisi olduğun da bunu ondan duymayı beklemeyin bu çok absürt kaçar onların durumun da. fakat onunla takılır ve zaman geçirirseniz yalnız başınayken bu cümleyi o diyebilir !
-Bir sevgili yaptığınız da , asla ama asla başka kızlarla olan sohbetinizi ve flörtünüzü kesmeyin. o ilişki her an bitebilir bunu unutmayın. o kız şu an'lık sizin sadece!
-Hayatınızın mutluluğunu bir kadına bağlamayın.
-Oyunu onun kurallarına göre oynamayın.,
-Altın oranı unutma ; 2/3 O 1 mesaj atarsa , sen de 1 mesaj. o 2 mesaj atarsa , sen yine 1 mesaj. o 3 mesaj atarsa sen 2 mesaj. asla fazlasına çıkmayın.,
-Beyler bu çok önemli. ilişkinizin gidişatını belirler. Tahmin edilemez olun gidipte , kızı sinemaya falan götümeyin ilk günden örneğin ;huzur evine götürün , veya lüna park mı neydi ismini unuttum oraya götürün. kızı eglendirin mutlu edip , kız o sinemayı mc donalds'ı her zaman görüyor. birazcık farklı olun kız sizi asla bırakmaz.
-Sadece ondan çok gerekli olduğu zaman özür dileyin. bu size olan saygısını arttırır ve gerçekten bazen özüre muhtaç olduğun da ve dilediğiniz de sizi daha çok sevecektir.
-Ona güzelliğinden yana iltifat etmeyin hemen, onun ilginç yönlerini bulup o yönden iltifat edin bu sizin farklı olduğunuzu gösterir.
-Bir durum da öncelikli davranmak iyidir fakat her durumda da kendinizi riske atıp da aptallık yapmayın. cesurluğun da dozu önemlidir.
-Son olarak asla ama asla onu kaybetmekten korkmayın. onsuz hayat biter diye bir şey yok. siz onu kaybetmeyeceksiniz , o sizi kaybedecek.

Yeni Başlayanlara Tavsiyeler
-Seni aldatan bir hatuna asla ve asla geri dönmeyin. emin olun ki %100 pişman olacaksınız.
-Bir hatunun kafasında ki fikirleri degiştirmezsin. bırakın fikirleri yerin de dursun. siz sadece ona sahipsiniz bunu düşünün yeter.
-Boktan hatunlarla asla ve asla uğramayın. inanın ki hiç değmez!
-Hatunlara nazik davranmak acizliktir! hatunlar saçlarının çekilmesini ve onunla uğraşılmasını o kadar çok istiyorlar ki tahmin dahi edemezsiniz.
-Bir şeyi denemekten asla çekinmeyin. onun vereceği pişmanlık, reddedilmenin vereceği pişmanlıktan daha acıdır.
-Hatunlara iltifat edip egolarını tatmin etme bırak onu zaten meriç kardeşlerimiz yapıyor.
-Sen hatuna dokunmak istiyorsun, emin ol o sana dokunmayı daha çok istiyor. hiç çekingen olma içinden ne geçiyorsa onu yap. asla pişman olmayacaksın. denemekten çekinme dediğim gibi her şey'de bir fayda vardır.
-Bir şeyler yanlış gidiyorsa vakit kaybetme yoluna bak.
-Mesaj ile çekim yaratamazsın. Mesaj sadece ilişkinin lojistik ihtiyaçlarını giderir. yüz , yüze konuşmak her zaman daha iyidir. her şeyi mesaj ile konuşmayın.
-Gerçek aşkı gidipte bir kızdan beklemeyin. Gerçek bir aşk istiyorsanız gidin bir köpek alın.
-Hatun kişisi ve telefon ayrılmaz ikilidir. Sana 2 , 3 saatten geç cevap veriyorsa muhtemelen onun için bir hiçsindir. bir daha ona asla mesaj atma , o sana atmadan. ve 2/3 kuralına uy.
-Sporu asla ve asla bırakmayın. inanın ki bırakmanın pişmanlığı çok kötüdür. vicdan azabı gibi bir şeydir ben yaşadım beyler siz de yaşamayın.


RAHİP MODUNA GİRİŞ
1-Sabah kalktığınız da size enerji verebilecek şeyler tüketiniz ve güne öyle başlayınız.
2-Düzenli olarak sporunuzu yapınız ve düzenli , sağlıklı beslenin.
3-Her gün 1 konu araştır. genel kültürünü geliştirmiş olursun.
4-Haftada 1 yeni bir yemek tarifi öğren ve yap.
5-Meditasyon yapmanız sizi çok pozitif bir insan haline döndürecektir. gün de 10 dk meditasyon size çok şey kazandırır.
6-Uyku vaktiniz sabit olsun. akşam 10 sabah 7 iyidir.
7-Yediğinize ve içtiğinize dikkat edin. sağlıklı bir insan olun. zararlı ürünleri kullanmayın.
8-Boş zamanlarınızı iyi değerlendirin. zaman paradan daha önemlidir bunu asla unutmayın.
9-Kendinize değer verin , kendinizin kişisel durumlarınız ile ilgilenin. Kuaföre gidin ayda 1 , cilt bakımı yaptırın vs.
10-Ne konuşacağınızı bilin ve yavaş konuşun. bu hemen olmaz alıştırma yapmanız gerekiyor. '' bu önemli ''


BEDEN DİLİNİ ÖĞRENELİM
-Gözlerini kısmak , saldırganlığa , korkutma anlamına gelir.
-Yalan söylediğini sola gittiğini söyleyerek sağı göstermesiyle anlayabilirsiniz. ( bu sadece bir örnek )
-Dudaklarını içeri çekmesi, endişeli olduğu anlamına gelir.
-Omuzları yüksek , kafa aşşağı doğru öz güvensiz olduğu anlamına gelir.
-Aşırı esnemek, gergin olduğu anlamına gelir.
-Ellerini bacaklarının üzerine koyup oynuyorsa , sinirlidir.
-Yanaklara dokunmak ve şişirmek sinirli olduğu anlamına gelir.
-Eller ile gözlerini kapatmak ; duyduğum ve gördüğüm şeyden dolayı mutlu değilim. demesi anlamına gelir.
-İyi sohbet ilerliyorsa , beliyle sana doğru ilerleyecektir.
-Kötü sohbet geçiyorsa , beliyle geri çekilir.
-Konuştuğun kişi birden bire kollarını kavuşturuyorsa ; rahatsız hissetmiştir.
-Bir şey sorduğun da konuşurken omuzlarını silkiyorsa ; '' Yalan söylüyordur ''.
-2 Omuz kalkmışsa doğru , tek omuz kalkmışsa yalan söylüyordur.,
-Yalan söyleyen kişi , az hareket eder.
-Konuşmak istiyorsa , sana dönerken tamamen vücuduyla dönüyorsa istiyordur. eğer ki sadece kafasını çevirmiş ve sırtı vs aynı yerdeyse istemiyordur.
-Konuşurken ayaklara bakın. ikisi de size doğruysa sizinle konuşmaktan zevk alıyor ve bir işi yoktur. fakat , sizinle konuştuğun da baktığınız da bir ayağı farklı , bir ayağı farklı yöne ise gitmesi gerekiyordur.
-Ayaklar geriye doğru duruyorsa , güvensizlik hissediyordur.MANİPÜLASYON DERSLERİ
-Büyük istek sonra kabul etmeyince küçük istek. ( baba 100 tl versene , bari 50 tl ver be baba )
-Konuşurken onay görmek ve onayladığını görmek ve göstermek istiyorsan , kafanı öne ve arkaya salla.
-Öz güven kır ; Kilo vs
-Ona olmayan kusurunu inandır , ( Senin burnun çok mu büyük acaba )
-Anlattıklarından tatmin olmadıysan 4 saniye boyunca gözlerinin içine bak.
-Selamlaşırken öbür elini omuzuna koy.
-Ortam da laf atan olursa , ona yakın dur. :)
-Birisinin seni izlediğini düşünüyorsan , bir an'da esne ve muhtemelen o da esneyecektir.
-Yapabileceği bir iyilik iste ve ona teşekkür et. '' bu ona olan yakınlığınızı arttırır. onun da size ''
-İnsanlara rol belirt , ( sesi güzel , bir ünlü benzetmesi gibi )
-Taklit et ( Oturuşu , hareketleri vs )
-Alçak ses ile konuşmaya başlayıp , sesinizi yavaş , yavaş yükseltin.
-Zaafından yararlanıp , onu yönlendirin. örnek ; spor salonu vs '' para kazanmanız için ideal ''
-Bir kişiden bir şey istemeden önce onu sevdiğinizi vs söyleyin örnek verdim. ve ondan sonra o isteğinizi söyleyin. size karşı bir borcu olduğunu düşünecek ve yapacaktır.
-Sen bensiz hiçsin , Artık durrr ! , Bıktırdın be ! ( gibi hakaretler onun öz güvenini kırar )


TECRÜBELER VE ÖNERİLER
-Bir dişi ile konuşurken her dakika sırıtma.
-Onunla konuşurken mutlu görünme her dakika.
-Karakterinden ve düşüncelerinden taviz verme.
-Doğruyu sonuna kadar savun. Aynı fikir de değilsen söyle.
-İlk sırıtan sen olma.
-Dişilere fikir danışma ve onlara asla güvenme.
- ANLATMA !
-Dişiyi takip etme , o seni etsin gelmezse eğer ki , siktir et !
-Küstahlık yap ; Ben senin yerin de olsam , bana yemek ısmarlardım.


İŞİNİZE YARAYACAK TAKTİKLER
-Kızın üst dudağının arasında ki bölgeye 4-5 saniye odaklanın ve sonra gözlerine bakın hoşlandığınızı belli edersiniz.
-Dişi sigara içerken bileği sana dönükse ilgi duyuyordur size.
-Bacak , bacak üstüne atmış ve sırtını dayamışsa etkilenmeyi bekliyordur.
-Çok dinleyin fakat o dinlediğinizi gösterirken o konuya ilgili görünmeyin. siklemediğiniz belli olsun.
-Öz konuşun fakat çok mânâ içersin.
-Asla özel anılarınızı kimseye anlatmayın.
-Hiç bir bilgi vermeyin. ( HİÇ KİMSEYE )
-Paylaşım yapmayın.
-Kimseden akıl istemeyin. internet diye bir şey var o konu hakkın da bilgi edinebilirsiniz. '' :) '' Godles ve kuşcubaşı affedin. :D ''
-Avınızı tanımadan asla ona yaklaşmayın. ( Benim yaşadığım olay gibi bilen bilir. )
-Bir hem cinsin ile konuşurken yanına karşı cinsten birisi gelirse , hemcinsinizi satmayın ve karşı cinse şuan arkadaşımla konuşuyorum diye tepki verin.
-Hoşunuza gitmeyen bir şey derlerse , sana fikrini soran oldu mu diye tepki koyun.
-İnsanlara derdini anlatma.
-Kimseye kendini tanıtma. bırak onlar seni tanımak için çaba göstersin. emin ol onların için de bir merak bırakırsın böyle.
-Hiç bir zaman yalandan sevgi gösterisi yapmayın.
-Asla kendini övme ve övdürme.
-Sadece doğruyu söyle ama yalan söylemekten de kaçınma '' ihtiyaç oldukça ''
-Düşüncelerin yüzünden seni dışlıyorlar ise oradan uzaklaş.
-Ara sıra abartmadan , cinsel espriler yap.
-Gördüğünüz kusurları vs çekinmeden çatır , çutur söyleyin. yani açık sözlü olun.
-Size birisi sen olsan ne yapardın diye sorarsa ; Ben olsam bu duruma düşmezdim deyin ''.
-Sizin yanınız da erkek konuşuluyorsa , oradan ayrılın ve neden gittiğinizi sorarlarsa sizin erkek fantezilerinizi dinlemek istemiyorum , erkek fantezilerinizi kendinize saklayın deyin.
-Asla dert dinlemeyin.,
-Hoşlanmadığınız bir davranış yaparsa , çocukluğunu kendine saklaması gerektiğini söyleyin.
-Yüz verdiğin birisi şımarırsa onu uyarın.
-Herkes ile mesafeyi koruyun '' bu çok önemli''.
-Dalga geç. '' makyaj yapmadan önce de yeterince çirkindir. '' ama dalga geçtiğiniz belli olsun.
-Kız konusunu asla ve asla açmayın.
-Kendinizden bahsetmenizi istiyorlarsa , konuyu değiştir hemen.
-Olaylara farklı bir bakış açısıyla cevap ver.
-Dikkat çekmek istediğin insanı pek sikleme.
-Açık sözlü ol!!!!!
-Sevgililerinden bahsetme ve bahsettirme.
-Önce analiz et , sonra harekete geç.


NLP(Neuro Linguistic Programming)
-Bir insana nasıl davranacağını onun '' dokunsal , görsel veya işitsel '' özelliğini öğrendikten sonra davranman daha iyi olur.
-Kavga da , kavgaya yön ver. '' olumlu veya olumsuz ''
-Kötü birisine , iyi sözlerle yanaş.
-Başarısızlık ve halsizliğe vs Nlp ile yaklaşmak daima pozitif gelir.
-Terk edilme gibi aptalca korkuları, NLP ile aşabilirsiniz.
-Satış ve ticarette NLP işe yarar.
-Hastalık iyileşme sürecini arttıra bilirsiniz. ( Aaaa bugün ne güzel görünüyorsun. adeta yüzün de güller açmış. hastalığın günden , güne iyi gidiyor. sen çok güçlü bir insansın bunu sen de biliyorsun , tez vakte ayağa kalkabilirsin. ohooo sen neler başardın bunu mu başaramayacaksın. )
-Kas yapma ve kilo verme konusun da size + sağlar.
-Öz güveninizi arttırır.
The Game ( Oyunun Kuralları )
-Kedi ve ip hikayesi : Bir kediye ipi uzattığın da , onu yakalamak ister. onu yakalamak için deli olur. ona ipi verirsen 1 saniye bakar ve ilgiyi bırakır. ;)
-Bir kıza ilgiyi gösterme ve onu sıkma. seninle ilgiyi keserse sen de oradan git.
-Kız ile yakın temas konuşurken , konuşmanın kesilmesine izin verin. 3 saniye gözlerine bakın. eğer ki o da karşılık verirse onu orada öpün. :)
-Sen ondan bir şey istediğin de ve o yapmazsa , arkanızı dönün ve artık ona istediğinizi yaptırabilirsiniz. :D ( kedi ve iplik hikayesi benimsemesi )
-Arkadaşım bana şöyle dedi , demenizi tavsiye etmem.
-Onları ne kadar çok uzak tutarsan , o kadar çok yakın dururlar.
-Bir şey beklemediğin kıza bir şey ısmarlama.
-Bir kız size ne kadar çabuk aşık olursa , o kadar da çabuk sizden ayrılır. :D


Beyler , öbür yazıları yorumlara yazacağım. yer kalmadığı için tekrardan hepinize iyi okumalar.
 

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,050
Şehir
İstanbul
The Game ( Oyunun Kuralları )
-Kedi ve ip hikayesi : Bir kediye ipi uzattığın da , onu yakalamak ister. onu yakalamak için deli olur. ona ipi verirsen 1 saniye bakar ve ilgiyi bırakır. ;)
-Bir kıza ilgiyi gösterme ve onu sıkma. seninle ilgiyi keserse sen de oradan git.
-Kız ile yakın temas konuşurken , konuşmanın kesilmesine izin verin. 3 saniye gözlerine bakın. eğer ki o da karşılık verirse onu orada öpün. :)
-Sen ondan bir şey istediğin de ve o yapmazsa , arkanızı dönün ve artık ona istediğinizi yaptırabilirsiniz. :D ( kedi ve iplik hikayesi benimsemesi )
-Arkadaşım bana şöyle dedi , demenizi tavsiye etmem.
-Onları ne kadar çok uzak tutarsan , o kadar çok yakın dururlar.
-Bir şey beklemediğin kıza bir şey ısmarlama.
-Bir kız size ne kadar çabuk aşık olursa , o kadar da çabuk sizden ayrılır. :D


Etkili Konuşma ( Teknikleri )
-Uzun bir şey anlatacaksanız , en sonunu söyleyin ve dinleyecekler de merak bırakırsınız. ardından en başından başlayıp sonuna, kadar devam edebilirsiniz.
-Bir şey sorulduğun da , Evet ve Hayır cevabıyla direk o cevabı bitirmeyin.
-Sohbet ederken elin de bir şey olmasın.
-Sohbet ederken parmakların , avuç için vs göstererek konuş.
-Jest ve mimiklere dikkat et. düzenli kullan.
-El hareketlerin yavaş ve duruma göre kullan.
-İlgi çekmek istediğin yer de sesini bir an da yükselt.
-Ellerin , masanın üzerin de olsun konuşurken.
-Yemin etmek , vallahi demek gibi cümleler sizi daha çok küçük düşürür. '' Kullanmayın ''
-Söz keserlerse , o kesen kişi ile konuşmayın.
-Sen onu '' BOŞVER '' bir de şuna bak gibi cümleler merak uyandırır.
-İnsanlara lakap takmayın , onlara kendi isimleriyle seslenin.
-Anlamadığını ve bilmediğini belirtmekten asla çekinme.
-Dişiler ile konuşurken , kanka , kardeşim , reis falan demeyin bir zahmet amk.
-Ellerini asla konuşurken saklama.
-Eğer ki sen konuştuğun halde seni dinlemiyorsa , sana bakana kadar tek kelime etme.
-Bir ortam da seni he , he deyip siklemiyorsa oradan kalk git.
-Seni dinlemiyorlarsa , gürültü yap. ( Hapşurmak , Hunharca esnemek , Sanki aklına bir şey gelmişmiş gibi bir anlık hareket yapmak )
-Bir kişiyi etkilemek istiyorsan. ( Öğretmen gibi ; Gözüne bakarak not al. ) ( İlgili olduğunu gösterir )


- Cinsel Pazar Değeri - (CPD)
Erkekler ; Dişiler , erkeğin iş durumuna , fiziğine , zekasına , mesleğine , sağlık durumuna , giyim vs çoğu özelliğine bakar.
Dişiler ; Erkekler , dişinin sadece ve sadece çoğunlukla , güzelliğine bakar. onun fiziğine , memesine , götüne vs bakar. tabi çoğunlukla diyorum.


Manipülasyon Soruları
-Bu dediğin sana da mantıklı geliyor mu ?
-Benim bu işten çıkarım ney ?
-Rica mı ediyorsun , Emir mi veriyorsun ?
-Görüşlerimi ifade etmem için bana müsaade verecek misin ?


----------------------
-Herkesin her söylediğine inanma.
-Birisi sana fikrini sormadan , fikrini belirtme.
-Seni siklemeyeni , sen hiç sikleme.
-Birisi senin üzerinden prim yapmaya çalışıyorsa , ona dik , dik bak.
-Birisi sana laf atıyotsa , ona yakın dur ve devamını izle. :)


Selam beyler , bu yazdığım her şey 1.5 saat zamanımı aldı. bu kaynakları kitaplardan , filmlerden , videolardan ve çoğu makalelerden vs topladım. bu işlere ilk başlarken tuttuğum uzun bir defter vardı. ona uzun bir vakit ayırıp yeni bir şekil de hazırladım. sizden istediğim şey 20 dk gibi bir zamanınızı ayırıp bunları okumanızdır. aslında bu emeklerimi paylaşmak istemiyordum. fakat bu kadar cimri olmamın kimseye faydası olmadığını ve artık bu grup için gerçekten güzel bir şey yapmak istediğimin farkına vardır. '' HERKESE İYİ OKUMALAR ''

@Alfaloji
 
Katılım
16 Temmuz 2018
Mesajlar
237
Yaş
20
Şehir
Ankara
Lakap konusunda ben lakap takmayı severim.Niye lakap takmayalım ki ? Mesela 1.55 kıza "cüce" diye lakap takarsanız özgüvenini,egosunu kırmış oluyoruz.Teşekkür ederim paylaşım için not aldım.
 

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,050
Şehir
İstanbul
Lakap konusunda ben lakap takmayı severim.Niye lakap takmayalım ki ? Mesela 1.55 kıza "cüce" diye lakap takarsanız özgüvenini,egosunu kırmış oluyoruz.Teşekkür ederim paylaşım için not aldım.
İşte ben de bundan bahsediyorum dostum. cüce diye onur kırıcı şeyler yerine , mesela marvel karakterine benzeyen birisine o karakterin ismini söylemek gibi. güzel lakaplar. 2 kez bahsettim bundan zaten.
 

TeamStar

Üye
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
432
Şehir
Kayseri
Bi sey soyleyimm mukemmell bi yazi gercektenn emegine saglik yanii cok aydinlatici cogumuzun bildigi ama tam bilmedigi yaptigi ama tamamen dogrusunu yapmadigi konulara guzel deginmissin ellerine saglik
 

Jim

Üye
Katılım
22 Nisan 2018
Mesajlar
294
Yaş
24
Şehir
Samsun
Lakap konusunda ben lakap takmayı severim.Niye lakap takmayalım ki ? Mesela 1.55 kıza "cüce" diye lakap takarsanız özgüvenini,egosunu kırmış oluyoruz.Teşekkür ederim paylaşım için not aldım.
insanların elinde olmayan şeyler ile dalga geçmek etik değil :) moda anlayışı ile ilgili lakaplar mesela daha güzel olabilir
 

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,050
Şehir
İstanbul
Bi sey soyleyimm mukemmell bi yazi gercektenn emegine saglik yanii cok aydinlatici cogumuzun bildigi ama tam bilmedigi yaptigi ama tamamen dogrusunu yapmadigi konulara guzel deginmissin ellerine saglik
Teşekkürler görüşlerin için dostum. her şey sizler dostlarım için.
 

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,050
Şehir
İstanbul
Değerli dostum öncelikle başlığında gerçekten faydalı bilgiler var, tekrar hatırlatman iyi oldu başlık için ellerine sağlık.. :)
Fakat katılmadığım noktalar var onları bir bir siralayacagim.. Tabii bunların hepsi benim fikrim..
Kurallar bölümünden 2.Madde? Benim hayatımda altın dişi var, Gerek duymuyorum diğer salaklarla uğraşmaya.. Veya spermimi o salaklara aktarmak istemiyorum. ?
Şu yönden haklı olabilirsin, kullanilmayan yetenek koreliyor fakat ben kendi dişim üzerinde kullanıyorum ki..
Tecrübeler bölümünden
4. Madde : Nazik davranmak acizlik değildir.. Ben sevgilimin yeri gelir sandalyesini çekerim, Kapıyı açarım veya onun elinden tutarak yolu açarım önde ben giderim. Bu onun kafasını karistirir asla senin ne olduğunu çözemez.
9.Madde tabii ki Real görüşmeler her zaman daha iyidir fakat mesajdan da çekim gayet yaratilabiliyor. Ben yengenle kavga ettim. Aha dedim bitti 3 gün sonra öyle damardan girdim ki benimle görüşmek istediğini söyledi.
Rahip moduna giriş bölümünde
6.Maddeye yine katılmıyorum bir insan olabildigince az uyuyarak zamandan tasarruf etmelidir. Unutmayın ki en önemli şey Hayatta zamandır. Benim tavsiyem 4-6 saat arası uykudur.. Ben deniyorum gayette dincim..
Tecrübeler konusunda
6.Madde fikir danışma olayı tabiki danışın.. Kendisini değerli hisseder. Fakat bunu sürekli yapmayın.
7-Anlatin tabikii sürekli kapalı kutu olursanız kimse sizinle takılmak istemez.
8- Yeri geldiğinde onun fikirlerini de uyun. Mesela 2 yeri ben belirledi İsem birini o gibi
İşinize yarayacak taktikler bölümünde
4- Dinlerken siklemez görünmek onur kiricidir yapmayın bunu her dişi de işe yaramaz, Çünkü hepsi aynı değil.
6- Özel anılarını anlat tabikii, mesela güzel bir askerlik anım varsa neden anlatmayayim?
7- Bilgi vermezsen karşı taraf sana güvenmez.
8-Paylasim yapın tabikii arkadaşlar sizde insansınız oda insan bu kadar sığ düşünceli olmayın. Ben mesela hatunla sevdiğim müzikleri paylaşırız karşılıklı.
9- Akıl isterim çünkü benim için önemlisin mesajı gönderirim ona oda bana yardım ettikçe kendini daha yakın hisseder.
Manipülasyon bölümünde
6 Madde : Sormadan fikir belirtmem benim liderliğimi ve onay almayan karakterimi gösterir.

Diyeceklerim bu kadardı bu benim fikrim okuduğunuz için teşekkürler.
Düşüncelerin için teşekkürler abi. fakat böyle düşünüleceğini tahmin etmiştim ben bir bakıma. benim tam anlatmak istediğim şey anlatma mesela ; bu öğrendiğiniz bilgileri mesela bir kıza şöyle yapcan gibi veya ben şöyle yaptım , şöyle oldu. '' önemli şeyleri '' bağdaştırdım zaten orada. yani önemli şeyleri paylaşmayın diyorum. ^^
 
Üst