• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

10 Gün Sonra Öleceksin.

Versay

Üye
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
434
Şehir
İstanbul
Selamlar Bugün Hayatımızı Bir Göz Önünde Bulunduralım.

Söyleyeceklerimi imaje etmenizi istiyorum!

Bir gün Yatağınızdan kalktınız, yanında sevgiliniz. Güzel bir sevişmenin ardından duş alıp, kahvaltı yaptınız. Ama Son günlerde aşırı derece öksürdüğünüzü fark ettiniz. Hatta ciğerleriniz ve boğazınızın ağrıdığını düşünün. Artık Dayanamayıp hastahaneye gidip bunun sebebini öğrenmek istediğiniz. Gerekli Tahlilleri yaptırdınız ve doktorunuz yarın gelin dedi.


O gün yine gününüzü öksürükler içerisinde geçirdiniz. Saatinizi 10'a kurdunuz. Yattınız, Artık işin ciddiye bindiğini anladınız ve uyku tutmadı. sabah 9.30'da hastahaneye gittiniz ve doktorun karşısına dikildiniz. Doktor Derin Bir Nefes Çekerek, Çokta Gençsin, ileri seviye Kansersin dedi ve son olarak gözlerinizin içine bakarak 10 gün sonra ÖLECEKSİN dese.

Ne yaparsınız o 10 gün içerisinde?
 

Mr.Robot

Üye
Katılım
21 Nisan 2018
Mesajlar
198
Yaş
20
Şehir
Ankara
Bir düşündüm de, düşünmesi bile içimi korku ile doldurdu. Ben ölümden ne kadar çok korkuyormuşum böyle, yeni fark ettim :D Korku ile geçerdi galiba günlerim. Korkudan doğru düzgün bir şeyler yapamazdım.
 

Stanford

Üye
Katılım
8 Mayıs 2019
Mesajlar
57
Yaş
19
Şehir
İstanbul
İnançlı biri olduğumdan mütevellit son gerekenleri yapardım. Kalbini kırdığım insanları son kez mutlu eder ve hasta olduğumdan kimseye bahsetmezdim. Benim için üzülmesinler...
--Edit: Fazla iddalı olmuş son cümle :D
 
Son düzenleme:

Trygve

Üye
Katılım
11 Şubat 2019
Mesajlar
162
Şehir
Ankara
Sanırım bankadan çekebileceğim kadar krediyi çeker, tanıdığım eş dost kim varsa miras reddi yapmasını ister ve 10 günümü elimden geldiğince yapmak istediğim şeyleri yaparak geçirirdim.

Hep bankalar mı bizi söğüşleyecek? :)
 

Pennywise

Üye
Katılım
5 Ocak 2019
Mesajlar
65
Yaş
19
Şehir
Malatya
Bir deftere hayatımın kısa özetini çıkarırdım düşündüklerimi, yaptıklarımı ve en çok da yapmadıklarımı yazardım iki de öğüt verirdim. Video da olur aslında emin değilim.
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
452
Şehir
Antalya
Hayatımı anlatırdım sonra bildiklerimle alakalı insanların doğruları bilmesi için anlatırdım ve elimden geldiğince yapamadığım şeyleri veya son kez yapmak istediğim şeyleri yapardım
 
Üst