Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

12.Sınıfım Kararsızım

Beyler şimdi ben hayatının bu zamanına kadar boşa yaşamış bir insanım her türlü.
Derslerim kötüydü,sevgilim hiç olmadı,9.sınıfta normal kız arkadaşım bile yoktu,özgüvenim yoktu hiçbir türlğ kendime güvrnim yoktu ama şimdi kendimin farkına varmaya başladım iinsanlarla muhabbet etmeye dış görnüşüme giyimime kuşamıma önem vermeye tamamen değişime uğrattım kend,mi öyyle diyebilirim geçmişe göre şuan ki durumun o kadar iyiki şimdi 12 sınıfım sınava hazırlanıcam ve hedefllerim öyle küçülk yerlerde değil iyi bölümler iyi üniler ve bunlarda çok çalışma gerektiricek bu yüzden insanlardan yine uzaklaşıcam ve ecde yalnız kalıcam. Şimdi ben yeni yeni böyle şeylerin farkına varmaya kızlarla konuşmaya rahat olmaya muhabbet etmeye başladım ama kendimi eve kapatıcam ders ders diye ve yine esk, durumuma düşücem ne yapablirim bana bi fikir verin

Tamamen eve kapanma . Zamanını yönet .Örneğin sabahları ders çalış , akşam dışarı çık tam tersi de olabilir senin kararın ama güzel bir denge oluşturman gerekiyor. Zaten zamanını yönetebilirsen her şeye vaktin kalır . He öyle 8 - 10 saat uyuma vakit yetmez. (4-6 saat gayet yeterli ) Tabi bu söylediğim yaz için geçerli . Okul zamanında da okulda veya kursda(kursa ,dershane vesaire gidiyorsan) sağlam çalışıcaksın . Okuldan ve kursdan arta kalan vaktini de sosyalleşmek veya arkadaslarinla buluşmak için (her ne yapmak istiyorsan işte ) kullanırsın . programını ayarla . Mazaret yok ! Okulu ve kız arkadaşını birlikte götürebilen çok arkadaşım var imkansız bir şey değil . Her şey senin elinde . Başarılar ,dostum !

Kardeşim İyi Bölüm ve İyi üniversite diyorsun, kız diyorsun. Bunların 2'si de çok uç kutuplar. Sana Tavsiyem Bırak karı kızı dersine çalış. Bir am için koca 50 yılını harap etme. 50 Yılı Bir Kafanda Canlandır bakalım nasıl uzun geliyor. Evet. Cevrende kız yok veya az. Biliyorsun az olan şey değerlidir. O yüzden buna değer mi? 50 yılını harap etmeye değer mi? Ona göre sen karar ver.

Kanka üstteki arkadas her seyi anlatmis zaten birak kari kizi. Asosyel ol gerekirse kendini cok bunaltmadan ders calismaya bak en onemlisi o bence.Hem uni sosyellik acisindan liseye gore daha iyi diye biliyorum.Orda sosyallesirsin

Yapman gerekeni zaten biliyorsun. Hedefine ulasmak istiyorsan dikkat dağıtan şeyleri hayatından çıkarman gerekiyor. Hele ki 10.000 altını hedefliyorsan öyle 4 5 satin yeteceğini sanmıyorum. Bu yol fedakarlık gerektirir. Herkesin çalıştığı dersten daha fazla çalışman gerekiyor işte o zaman hedefine ulaşacaksın.

Beyler şimdi ben hayatının bu zamanına kadar boşa yaşamış bir insanım her türlü.
Derslerim kötüydü,sevgilim hiç olmadı,9.sınıfta normal kız arkadaşım bile yoktu,özgüvenim yoktu hiçbir türlğ kendime güvrnim yoktu ama şimdi kendimin farkına varmaya başladım iinsanlarla muhabbet etmeye dış görnüşüme giyimime kuşamıma önem vermeye tamamen değişime uğrattım kend,mi öyyle diyebilirim geçmişe göre şuan ki durumun o kadar iyiki şimdi 12 sınıfım sınava hazırlanıcam ve hedefllerim öyle küçülk yerlerde değil iyi bölümler iyi üniler ve bunlarda çok çalışma gerektiricek bu yüzden insanlardan yine uzaklaşıcam ve ecde yalnız kalıcam. Şimdi ben yeni yeni böyle şeylerin farkına varmaya kızlarla konuşmaya rahat olmaya muhabbet etmeye başladım ama kendimi eve kapatıcam ders ders diye ve yine esk, durumuma düşücem ne yapablirim bana bi fikir verin
Git sınıfındaki ineklerşe takıl bir yıl(çalışma hevesin artar), okulda hocaları kafalayın size uni sınavına yönelik konular ve dersler anlatsınlar. Karı kızı unut zaten. Birde monk moda girmeni tavsiye ederim. Aklım başıma yeni geldi 21 yaşında adamım. Uni sınavına hazırlanmaya başladım

herkes ne olması gerektiğini anlatır ama kendi başımdan geçti ve sayfdaki bence 10 erkekten 2si rahat bu olayı yaşamıştır karı kız olayından vazgeçmişsindir ve bir zaman sonra herhangi bir kız çıkıyor karşına bu durumun olmaması için çoğu kişi tavsiyenin dibini vurmuştur sadece bunu söyeleyebilirim

ya iradeli adamsan zaten karı kız felan etkilemiyor pek seni , aksine motive ediyorlar , misal bu sene dershanede öyleydi amk ben uzaklaştıkça uğraşmadıkça onlar geliyordu , bi baktım sonra bi kızla sevgili olmuşuz haberim yok , bu kız evlilik hayalleri kuruyordu benimle , ben bundan ayrılmaya çalışıyorum , bir ay boyunca kızın ağlamasıyla felan uğraştım , her gün yanıma gelip duygu sömürüsü yapar , '' sınavddan sonra napıcaksın , beni unutucak mısın , ben seni bırakamam felandı filandı bir süre sorna bayıyor , fuckbuddy tipi bi kız bulsan mükemmel olacak amk , çünkü sürekli bi kız arkadaşın olursa , ders anında sana mesaj atabiliyor , bu mesajlaşmalar uzayıp gidiyor

tavsiyem ; eğer iyi bi yere gidcem ben diosanız , asosyaloç olun kendizini derse verin , bazen zaman çok yavaş geçio gibi gelior fakat aksine çok hızlı geçior , bi bakıyorsunuz sınava 1 ay kalmış bi bakmışsınız bi hafta sonra hop yarın sınav var , ben bütün sene bir gün için mi çalıştım diyorsunuz .
bodyb. yapmanızı da önermem , baya zaman alıyordu bende , spor salonunda en az bir saat vakit gidiyordu , sonra yemek yapıp yüklenme 1.5 saat , o yemekten sonra çalışamıyorsunuz zaten .
olabildiğince çalış , olmadı mezuna kalırsın , sonraki seneye birçok kişiden önde başlarsın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8