Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

13 SET 3 BAŞARI 10 RED

Dün @Aristoria ile buluştuk ve kadıköy moda sahile gittik ilk başlarda birbirimizi tanıdık kafa yapılarımız gayet uyumluydu. Önce bi etrafı süzdük tek başına yürüyen kızlar kayalıklarda sürekli konuşan kızlar çimenlerde sevişen insanlar biz bunalrı gördükçe gaza geldik ve baktık kayalarda 2 kız bira içiyo hemen aklımıza bizde bira alalım bunlarla muhabbete katılırız en kısa yoldan fuckclose atarız dedik kızlara sora sora tekeli bulduk ve biralarımızı aldık tekrar döndüğümüzde kızlar gitmişti bizde başka hedefler aradık normalde set açmadan önce düşünürdüm sonra çok düşündüğüm için set açamazdım ama @Aristoria ile farkında olmadan bi sistem yapmıştık kızları görüyoduk daha düşünmeye vakit bulamadan kızların yanında oluyoduk ve mal mal durmaktansa herhangi birşey söyleyip set açabiliyoduk ilk 2 setimizde kızlar ters yaptı gidermisiniz dediler ben neden ama felan diyince aristoria beni geri çekti ve ısrar etmenin yalnış olduğunu söyledi sonra 3 kız gördük bize doğru gelen hemen durdurdum ve gittiğimiz yönün tam tersi nereye gidiyo dedim moda 1 sonuna gidiyo dedi birlikte yürüsek hem tanışmış oluruz dedim kızda siz yabancısınız gibi bişi dedi bende zaten yabancılarla tanışılmıyomu dedim kız düşünmeye başladı ama 3.kız hadi gidelim boşverin diye kızınca kızlarda kusura bakmayın arkadaşım kızdı dedi nazikçe sonra devam ettik 3 4 set daha açtık yine red yedik ama eğleniyoduk tabi o ara biraları gömdük 7 tane kız saçma pozlar verip foto çekiliyodu hemen onlara karıştık bizde çekilebilirmiyiz dedik ve kızlar onayladılar sonra konuşmaya başladık bize fotoyu iphone un bi özelliğiyle fotoyu attılar kızlar fransızmış sadece 3 tanesi türkçe biliyomuş onlarla biraz sohbet ettik onların yanından ayrıldık biraz ileride 2 kız ağaç dininde bankta oturmuşlar gittik biraz oturabilirmiyiz dedim sonra kız konuşmadan tabikidehayır diceksiniz dedim ben bunu söyledikten sonra düşünmeye başladım red yersem nerden lafı kurtarıp kıza neg atarım diye ama kızlar tamam dedi oturduk tanıştık instagramlarını aldık ada da oturyolarmış (kızlardan ayrıldıktan sonra instagramları kaybettik ) kızların red atması bile eğlenceli oluyomuş en azından bakıyosun boşa egolanıyolar red yiyince mutlu oluyorum ama olumlu set açınca daha fazla mutlu oluyoduk gerçekten kaybedicek birşeyimizin olmadığını öğrendik :D teşekkürler @Aristoria :D

Başarı oranı neden bu kadar düşük sizce ? Eksikliğiniz neydi

Elde bira ile set açınca kızlar biraz daha çekinmiş olabilir, moda sahiline bir ara bende gelmeyi düşünüyorum. Çok kız var mı?

Daha yeni başlamışlar beginners hell denilen o berbat durum için gayet iyi bir oran.
Tanışalım mı ? , Oturabilirmiyiz ? Gibi kelimeler kullanmışlar dostum. Bu işin acemilik kısmıyla alakası yok. Teorik olarak yapacaklarını yeteri kadar sindirememişler diye düşünüyorum. Kırmızı haplı bir yaklaşımda bulunsalardı acemi olmalarına rağmen çok daha iyi bir oran alabilirlerdi.

Tanışalım mı ? , Oturabilirmiyiz ? Gibi kelimeler kullanmışlar dostum. Bu işin acemilik kısmıyla alakası yok. Teorik olarak yapacaklarını yeteri kadar sindirememişler diye düşünüyorum. Kırmızı haplı bir yaklaşımda bulunsalardı acemi olmalarına rağmen çok daha iyi bir oran alabilirlerdi.
Evet indirekt açılış ve ya london day game gibi bir prosedür belirlemiş olsalardı daha başarılı olabilirlermiş. Ama yine de yapabilmişler, gelişecekler eninde sonunda

Başarı oranı neden bu kadar düşük sizce ? Eksikliğiniz neydi
Bence başarısızlık oranımızın düşük olmasındaki temel sebep yaklaştığımız dişilerin muhafazakar davranmalarıydı imkan tanınmıyordu direk gider misin konuşma falan diyen kesbannoslar doluydu bahane mi bilmiyorum ama temel prensibimiz bahane yok yola devam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8