• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

14-18 yaş arası gençler buraya bir baksın

healts1

Üye
Katılım
25 Temmuz 2018
Mesajlar
17
Şehir
İstanbul
Gençler olmuyor,kendimi kandırıyorum,kimseyle yatamıyorum,yapamıyorum diye yakınanlardansınız biliyorum çünkü yaşlarınız henüz bir şekilde karakterinizin oturmamış olduğunu gösteriyor (çok nadirdir bu yaşlardaki gençlerin alfa olması o da aile kaynaklıdır) moralinizi bozmayın sadece hobilerinizi keşfedin ve ileride hayatınız tam anlamı ile yaşanmaya değer bir şekile,karakteriniz tam oturmaya başladığı zamanlara yatırım yapın (16+ dır genelde) kitaplar,hobiler,yetenekler,alanlar keşfetmeye başlayın kendinize.
herkesin anlattığına inanmayın öyle her önüne gelen sikişmiyor birileri ile :)
o yaşlarda amaç sadece ama sadece ilgi çekmeye çalışmaktır. bu hareketten siz de kaçının ve
bu yüzden sadece kendinizi hazırlayıp geleceğinize yatırım yapın.
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
86
Yaş
21
Şehir
Antalya
+ veriyorum,lisede herkes şöyle s*ktim böyle s*ktum muhabbeti yapıyordu.Anlattıkları şeylerin yalan olduğu o kadar belliydiki,öyle boş beleş muhabbet dönmeye başladı mı ordan kaçıyordum bi şekilde.Her ne kadar hala arkadaşlarım biraraya geldiğimizde ben yapmamasını mimiklerimle anlatmama rağmen saçma sapan ''şu kızla şu oldu,bu kızla şu olacaktı olmadı hehe'' demeye çalışmalarına rağmen ben kendimi frenliyorum ve bu muhabbeti yapmamaya özen gösteriyorum :D
 
Üst