Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

14-18 yaş arası gençler buraya bir baksın

Gençler olmuyor,kendimi kandırıyorum,kimseyle yatamıyorum,yapamıyorum diye yakınanlardansınız biliyorum çünkü yaşlarınız henüz bir şekilde karakterinizin oturmamış olduğunu gösteriyor (çok nadirdir bu yaşlardaki gençlerin alfa olması o da aile kaynaklıdır) moralinizi bozmayın sadece hobilerinizi keşfedin ve ileride hayatınız tam anlamı ile yaşanmaya değer bir şekile,karakteriniz tam oturmaya başladığı zamanlara yatırım yapın (16+ dır genelde) kitaplar,hobiler,yetenekler,alanlar keşfetmeye başlayın kendinize.
herkesin anlattığına inanmayın öyle her önüne gelen sikişmiyor birileri ile :)
o yaşlarda amaç sadece ama sadece ilgi çekmeye çalışmaktır. bu hareketten siz de kaçının ve
bu yüzden sadece kendinizi hazırlayıp geleceğinize yatırım yapın.

+ veriyorum,lisede herkes şöyle s*ktim böyle s*ktum muhabbeti yapıyordu.Anlattıkları şeylerin yalan olduğu o kadar belliydiki,öyle boş beleş muhabbet dönmeye başladı mı ordan kaçıyordum bi şekilde.Her ne kadar hala arkadaşlarım biraraya geldiğimizde ben yapmamasını mimiklerimle anlatmama rağmen saçma sapan ''şu kızla şu oldu,bu kızla şu olacaktı olmadı hehe'' demeye çalışmalarına rağmen ben kendimi frenliyorum ve bu muhabbeti yapmamaya özen gösteriyorum :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8