Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

17 yaş için....

italyan-slim-fit-kesim-yeni-sezon-trenckot-kase-kaban__0675265308403492.jpg

Bu kaban ağır mı gider yoksa bu tür birşey mi almalıyım ? (çevremdekiler hep plastik al bu kaban 17 yaş için çok ağır diyorlar ama onları zaten s*klemiyorum...)

Sizinde bi görüsunüzü merak ettim.

Bu tarz kabanlar oldukça iyidir alabilirsin. Kışın dikkat çekmeni sağlar bu da senin için artıdır ( özellikle okulda )

Kanka, bu çok uzun anneme sorduğum da sen gençsin daha ne yapacaksın dedi bunu. haklı da bence yani bir 22 yaşın da falan olsan neyse de 17 18 için biraz gösteriş manyağı gibi bir havası görünür. daha iyilerini de bulabilirsin.

Kanka, bu çok uzun anneme sorduğum da sen gençsin daha ne yapacaksın dedi bunu. haklı da bence yani bir 22 yaşın da falan olsan neyse de 17 18 için biraz gösteriş manyağı gibi bir havası görünür. daha iyilerini de bulabilirsin.

Anneme sordum ne kardesim?
Gidin biraz giyim kanallarini, bloglarini vs takip edin. Neyin nasil giyinecegini cok net soyluyorlar.
Mesela Eger yasli biriysen0, yaslidan kasit 40 ustu polo yaka giy
Gencsen kisa v yaka veya 0 yaka giy.
Hangi renk hangi renge gider? Beyazin ustune siyah cok iyi gider mesela.
Saatin, bilekligin, kolyenin onemini arastirin vs.
Anneye soylemekle olmaz bu is, tabi annen modadan anlamiyorsa.

Son düzenleme:
Anneme sordum ne kardesim?
Gidin biraz giyim kanallarini, bloglarini vs takip edin. Neyin nasil giyinecegini cok net soyluyorlar.
Mesela Eger yasli biriysen0, yaslidan kasit 40 ustu polo yaka giy
Gencsen kisa v yaka veya 0 yaka giy.
Hangi renk hangi renge gider? Beyazin ustune siyah cok iyi gider mesela.
Saatin, bilekligin, kolyenin onemini arastirin vs.
Anneye soylemekle olmaz bu is, tabi annen modadan anlamiyorsa.
Sonuna kadar haklısın şöyle , böyle araştırarak fakat , bir gözünü gezdirerek bakarsan genç şeyi olmadığını anlarsın. bunu illahaki annemin söylemesine gerek yok yani sadece annem arkamdaydı fikrini söyledi ve annem bir kadın olduğu için modadan da gayet anlıyor. ^^

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8