Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

17 yıllık hayatında 9 kişiyle öpüşmüş olan kız

Katılım
8 Mayıs 2018
Mesajlar
20
Tepkime puanı
13
Yaş
24
Şehir
İstanbul
Fikirlerinizi almaktan memnuniyet duyarım.
 
Kanka ben 18 yaşındayım o kadar kişiyle öpüşmedim daha. Ama öyle bir şey vardı bi kızla da hiç yoktan 10-15 defa öpüşmüşlüğüm vardır ayrı ayrı ama 9 kişi hiç olmadı kız ya çok rahat her istediği kişi ile öpüşüyordur ya da çok saftır önüne gelen onu öpüyordur onu sen bilebilirsin ancak ama hangisi olursa olsun o kız pek tekin biri değildir iki türlü de.
 
Gayet normal bir rakam hatta az bile.Sanki her birlikte olduğuyla sevişmiş gibi muamele çekmeniz çok boş bir olay.Artık el değmemiş anasının kuzusu kızlar kalmadı bir alışamadınız şuna.
 
Gayet normal bir rakam hatta az bile.Sanki her birlikte olduğuyla sevişmiş gibi muamele çekmeniz çok boş bir olay.Artık el değmemiş anasının kuzusu kızlar kalmadı bir alışamadınız şuna.

17 yaşında olarak varsaydığım için normal bir rakam olduğuna katılmıyorum fakat tabii ki kızdan kıza farklılık gösterir böyle şeyler, özellikle avrupa özentisi olduğumuz iyiyle birlikte kötü yanlarını da aldığımız bu dönemde daha fazlasını yapan kızlar maalesef var. Erkeklerin tek eşli olmadığını ve kızların tek eşli olması gerektiğini düşünürüm tabii ki herkesin fikri kendisine.
 
Son düzenleme:
cinsellik tamamen hormonlarla alakalı ve ne yazık ki şu an tükettiğimiz bütün gıdalar sahte hormonlu ergenlik yaşı düştü 10 yaşında bile regl olan kız var doğal olarak istekler daha erken başlıyor ben 17 yaşındayken şu an 35 'im( amca demeyin :) ) anormal bir durum olarak bakılabilirdi ki benim lise dönemimde 10 hatundan 9 u bakireydi sanırım bu oran şimdi baya düşük. öpüşmenin boyutu ve içeriği önemli buseyse meraktan olabilir ama ortada bir elleşme fiziksel farklı temaslar varsa arkadaş yakın zamanda gidici olabilir. bir de yukarıda ki arkadaşın dediği gibi bu zamanda zaten daha azına rastlaman çok zor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst