Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

2 aylık ilişkiyle tabak çevirme çabam

Benim normalde bir kız arkadaşım vardı fakat tabak tabaktır diyerek konserde gördüğüm güzel bir kıza set açtım. Başarılı da oldum. Numara aldım, kızı omuzuma bindirdim. Her şey efsane gidiyordu. 2 gün sonra öğlen kızı aradım kız açmadı. Akşam kız whatsapdan yazdı ki ben açamadım dersteydim falan dedi. Meşguliyetten 2-3saat sonra kıza cevap verdim her şey güzel konuştuk güldük eğlendik. Hatta date bile ayarladık.

Bu olaylardan 45dk sonra sevgilimden mesaj geldi. Bana anlatmak istediğin bir şey var mı diye?Ben ne olduğunu anlayamadım ama kız bir şekilde öğrenmişti. Bana whatsaptan konserdeki kızla olan fotoğrafı(çekildiğinden haberim bile yok) ve kızla olan konuşmalarımın ekran görüntülerini attı.Sonra bir arkadaş vasıtasıyla öğrendik ki konserdeki kız benle olan konuşmalarını ve fotoğrafı bir wp gurubuna atmış “Ben bu çocukla konuşuyorum nasıl çocuk kızlar?” babında ordan da benim manitanın(artık eski manitanın) arkadaşın arkadaşı mı ne görmüş. O da beni biliyormuş.Vesselam bu bizim kıza ulaşmış.Konserdeki kız da gitti eldeki manita da.Bir topla iki gol yedik…

evet beyler erkekadama attım bir de siz yorumlayın bakalım

Ama ne güldüm dostum ya :D, neyse sıkma canını yarın bir gün bir tane daha omzunda hoplatacak hatun bulursun :)

İlişkiniz ne durumdaydı bilmiyorum ama ilişkimin sarsıntılı olduğu bir dönemde ben de buna benzer bir şey yaşadım. Ha ben fazla takmadım çünkü kızın bazı istemediğim davranışları olmuştu öyle bitti gitti benimki biraz da şans faktörü tabi.

Ama bizim de dikkatli olmamız gerekiyor şahsen farklı şehirde bir konsere gitmeme rağmen ortak tanıdığımız bir kaç kişinin de gideceğini biliyordum ne kadar gizlice halletmeye kalksam da en başta topuğuma sıkmışım zaten hem de bile bile :) sende de durum çok farklı değildir diye düşünüyorum

Böyle ortamlarda pasif flört etmek en iyisi kanımca hiç bir zararı olmaz yine gören eden olursa da krizi fırsata çevirebilirsiniz fazla yorum yapmak istemiyorum, karmaşık bir konu.

Benim normalde bir kız arkadaşım vardı fakat tabak tabaktır diyerek konserde gördüğüm güzel bir kıza set açtım. Başarılı da oldum. Numara aldım, kızı omuzuma bindirdim. Her şey efsane gidiyordu. 2 gün sonra öğlen kızı aradım kız açmadı. Akşam kız whatsapdan yazdı ki ben açamadım dersteydim falan dedi. Meşguliyetten 2-3saat sonra kıza cevap verdim her şey güzel konuştuk güldük eğlendik. Hatta date bile ayarladık.

Bu olaylardan 45dk sonra sevgilimden mesaj geldi. Bana anlatmak istediğin bir şey var mı diye?Ben ne olduğunu anlayamadım ama kız bir şekilde öğrenmişti. Bana whatsaptan konserdeki kızla olan fotoğrafı(çekildiğinden haberim bile yok) ve kızla olan konuşmalarımın ekran görüntülerini attı.Sonra bir arkadaş vasıtasıyla öğrendik ki konserdeki kız benle olan konuşmalarını ve fotoğrafı bir wp gurubuna atmış “Ben bu çocukla konuşuyorum nasıl çocuk kızlar?” babında ordan da benim manitanın(artık eski manitanın) arkadaşın arkadaşı mı ne görmüş. O da beni biliyormuş.Vesselam bu bizim kıza ulaşmış.Konserdeki kız da gitti eldeki manita da.Bir topla iki gol yedik…

evet beyler erkekadama attım bir de siz yorumlayın bakalım
Forumda okuduğunuz her yazıyı aha alğfaa olujam len mq diyerek denerseniz böyle sonuçlar kaçınılmaz olur.Kaliteli erkek olun diyoruz ibne değil.Mevcut ilişkinde bir sıkıntı yokken kendini böyle bir duruma sokman saçma sapan bir şey olmuş

Forumda okuduğunuz her yazıyı aha alğfaa olujam len mq diyerek denerseniz böyle sonuçlar kaçınılmaz olur.Kaliteli erkek olun diyoruz ibne değil.Mevcut ilişkinde bir sıkıntı yokken kendini böyle bir duruma sokman saçma sapan bir şey olmuş
Dostum böyle bir eleştiride bulunman hiç hoş değil. İster 10 kızla çıkar ister 1 kızla. Şahsın kendisine kalmış bir şey. Kaliteli erkek veya ibne kavramı birden fazla çıktığın kız sayısına mı bakıyor? Elbette sen bir kızla çıkmak istersin diğeri bir kızı bulup hayatının aşkı olarak nitelendirir gayet doğal. Ama kimisi de birden fazla kızla beraber olmak ister; kimse bu durumdan zarar görmediği sürece saygım sonsuz, herkes kendisine müslüman.

Dostum böyle bir eleştiride bulunman hiç hoş değil. İster 10 kızla çıkar ister 1 kızla. Şahsın kendisine kalmış bir şey. Kaliteli erkek veya ibne kavramı birden fazla çıktığın kız sayısına mı bakıyor? Elbette sen bir kızla çıkmak istersin diğeri bir kızı bulup hayatının aşkı olarak nitelendirir gayet doğal. Ama kimisi de birden fazla kızla beraber olmak ister; kimse bu durumdan zarar görmediği sürece saygım sonsuz, herkes kendisine müslüman.
Ben aldatamazsın gibi bir kelime kullandığımı hatırlamıyorum.Bakayım,yoo yazmamışım bak öyle bir şey.Benim anlatmak istediğim burada okuduğunuz her yazıyı hayatınıza geçirmeye çalışmanız.Sınava hazırlanırken bütün kitaba çalışıyorasunuz ama her soruya bütün kitabı yazmıyorsunuz çünkü o zaman soru yanlış oluyor.E arkadaş da bunu yapınca kızlar ortada "Erkekler ıldıtıyo ya" diye geziyor ve haklı oluyorlar.Çünkü burada olduğu gibi kızla bir ilişkisi varken ve sebebi yokken başka kıza hamle yapması ne denli etik bir olay orasını düşünmesini istedim.Neyse ben yorumumu yaptım gerisi arkadaşa kalmış.Sonuçlarına katlanan o oluyor

Kardes farkli cevrelerden yap bir dahakine. Ortak kisi olmamasina dikkat et. Liseden biriyle cikiyorsan diger ciktigin hatun meslek lisesinden falan olsun. Mantaliteyi kavra diye absurt ornek verdim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8