Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

2 aylık ilişkiyle tabak çevirme çabam

Ben aldatamazsın gibi bir kelime kullandığımı hatırlamıyorum.Bakayım,yoo yazmamışım bak öyle bir şey.Benim anlatmak istediğim burada okuduğunuz her yazıyı hayatınıza geçirmeye çalışmanız.Sınava hazırlanırken bütün kitaba çalışıyorasunuz ama her soruya bütün kitabı yazmıyorsunuz çünkü o zaman soru yanlış oluyor.E arkadaş da bunu yapınca kızlar ortada "Erkekler ıldıtıyo ya" diye geziyor ve haklı oluyorlar.Çünkü burada olduğu gibi kızla bir ilişkisi varken ve sebebi yokken başka kıza hamle yapması ne denli etik bir olay orasını düşünmesini istedim.Neyse ben yorumumu yaptım gerisi arkadaşa kalmış.Sonuçlarına katlanan o oluyor
Dostum etik konusuna hiç girmeyelim.Bu konuya girersek asla çıkamayız. ''Etik'' kavramı bir ülke olsa emin ol bu forumdakilerin hepsi sınırdışı edilir. Yazılanları hayata geçirme konusuna gelirsek bence gayet güzel bir şey. Hiç değilse hangi bilginin doğru hangi bilginin sallama olduğunu öğrenip ayırt edebiliyoruz. Eğer ömrümde hiçbir kızla konuşmamış olsam kızların YALNIZCA altında ferrarisi olan,zengin,holding sahibi erkeklere aşık olma kanısına inanmaya ve ''Güzel Kızlar''a tanrı gözüyle bakmaya devam ederdim. Fark ettiysen günümüz teknolojisi sağ olsun ağzı olan konuşuyor. Herkes bilgelik taslıyor ama maalesef söylenen bilgilerin %99'u yalan. Bunun tek bir çözümü var sadece denemek. Hayatımızda uygulayıp doğru olanı bulabilmek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8