Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

2 güzel tavsiye

N.R

Selamlar, uzun bir süredir yokum ve arayı daha çok açmadan geri dönüşümü yapıyorum. :)

1.Tavsiye ;

Bir kadın sizi Friendzone'a almış ise o kadından nefret etmeyin aksine kendinizden utanın. Bildiğiniz üzere Friendzone'dan çıkmak imkansıza yakın, ya "xxx günü dışarı çıkalım zira seni çekici buluyorum" denilmeli ya da "arkadaş olduğumuz için çok memnunum" denilmeli aksi takdirde bu arkadaşlık çok saçma sapan bir duruma dönüşecektir (1.dereceden tanık N.R bu durumu onayladı).

Diyelim ki 2.durumu seçtiniz seksi Beta N.R, sen Betaların en büyüğüsün demeden önce bir okuyun bakalım.

1) Bir kadın ile arkadaşsanız ve o kadına gerekli zamanlarda yardım ettiyseniz emin olun ki karşınızdaki kadın herhangi bir dişi ortamında sizden bahsedecektir, peki bu ne demek? Bedava reklam demek :).

2) Başınızdan geçen herhangi bir duruma, herhangi bir ilişkiye kadının gözünden yorumlama fırsatı yakalayacaksınız (tabiki de bazıları saçma sapan olacak zira duygusal varlıklar, bilirsiniz işte. Gerekli olanları bulun ve kafanıza yazın.)

3) Siz, kız arkadaşınız ve xxx ortamında (kız, erkek karışık) kıskanç tavırlar sergilerler (genelde) e tabi bu da sizin oyuna girmenizi sağlayacaktır.

2.Tavsiye ;

Şiir okuyan adamlar yumuşaktır demişti bir ara arkadaşım. Ben ise şlak diye lafı yapıştırıp "o zaman ben yumuşağın önde gideniyim" dedim. Kadınlara arada bir şiir okumayı tavsiye ederim dostlar zira ne demiştik kadınlar duygusal varlıklar. Benim yaptığım olay şu oluyor genelde ;

1) Çoğu kişinin bilmediği bir şiir bulmak (genelde ezberlerim bunları zira edebiyatı severim.)

2) Yazarının kadın olması (kadınlar duygusal varlıklar dediğim gibi.)

Aşırı derecede duygusal şelene kapılmamış şiirler güzel sonuçlar verecektir ayrıca +4 charisma, +120 genel kültür bonusunu alacaksınız.

Kendinize iyi bakın, iyi geceler dilerim.

Şiir yazmak okuma büyük emek ister ona lafım yok. Böyle şeyleri kadın tavlamak için kullanmaya gerekte yok. Size birde benden tavsiye kadınlara kendinizi pazarlamayın. Kadınları almaya çalışın.

Şiir okumak o kadar basit değil onuda ekleseydin ya :) Tabii senin Diksiyonun iyi sesin iyi etkilersin
🤔
Diksiyonu iyi değil, ayrıca senin de iyi olmadığını bu yorumdan anlamış olduk. Güzel Türkçe konuşmaya daha fazla önem verebilirsiniz.

🤔
Diksiyonu iyi değil, ayrıca senin de iyi olmadığını bu yorumdan anlamış olduk. Güzel Türkçe konuşmaya daha fazla önem verebilirsiniz.
reis benim diksiyonum iyi değilok hızlı konuşuyorum bildiğin bi taktik yada yöntem varmı düzeltmem için diksiyon kursları dışında

reis benim diksiyonum iyi değilok hızlı konuşuyorum bildiğin bi taktik yada yöntem varmı düzeltmem için diksiyon kursları dışında
Youtube'da Mennan Şahin diye bir kanal var.Diksiyon hakkında ufak tefek bilgiler veriyor hızlı konuşmak ile alakalı videosu da var, bi bak derim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8