• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

2 ileri bir geri oynayan kız

Tec9

Üye
Katılım
10 Nisan 2019
Mesajlar
10
Yaş
21
Şehir
Adıyaman
Şu an çevremde böyle bir kız var.Reelde bir iki ILI aldım fakat bu konuşmayı sanala taşımak istedim.Liseden beri tanıyorum bu kızı bu yüzden sosyal medyada da iletişimimiz var. İlk sosyal medya sohbetimiz gayet güzel gitti fakat 2 hafta sonra tekrar yazdığımda(İlgi ihtiyacı olduğunu düşündüm)İsteksiz mesajlar atıyordu ve ben de kızı açıklama yapmadan takipten çıkardım. Buraya kadar her şeyi doğru yaptığımı biliyorum.Sorum şu bundan sonraki hamlem ne olmalı bu kızı elde etmek için tabak mı çevirmeliyim yoksa ilgi gösterip ILI alıp alamayacağıma mı bakmalıyım?
 

pawelow

Üye
Katılım
26 Kasım 2018
Mesajlar
274
Şehir
Kayseri
Anlam veremiyorum ama bende kafama dank edince takıpten cıkıyorum hiçde geri dönüş almadım takipten cıkmak mesele degıl kanka.
Akıldan silmek mesele kız benı yedege aldı bende sorgusuz sualsız cıkardım takıpten cıkmasam sureklı acıp bakıyorum takıntı haline geldi
 

Kasrqaa

Fahri Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
769
Yaş
21
Şehir
Eskişehir

Tec9

Üye
Katılım
10 Nisan 2019
Mesajlar
10
Yaş
21
Şehir
Adıyaman
Deneyecem bunu.Ama sohbeti kestikten 1 gün sonra nefretle bana bakışına şahit oldum dur bakalım nereye bağlanacak.Olmadı nextlerim
 
Üst