Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

2 ileri bir geri oynayan kız

Şu an çevremde böyle bir kız var.Reelde bir iki ILI aldım fakat bu konuşmayı sanala taşımak istedim.Liseden beri tanıyorum bu kızı bu yüzden sosyal medyada da iletişimimiz var. İlk sosyal medya sohbetimiz gayet güzel gitti fakat 2 hafta sonra tekrar yazdığımda(İlgi ihtiyacı olduğunu düşündüm)İsteksiz mesajlar atıyordu ve ben de kızı açıklama yapmadan takipten çıkardım. Buraya kadar her şeyi doğru yaptığımı biliyorum.Sorum şu bundan sonraki hamlem ne olmalı bu kızı elde etmek için tabak mı çevirmeliyim yoksa ilgi gösterip ILI alıp alamayacağıma mı bakmalıyım?

Anlam veremiyorum ama bende kafama dank edince takıpten cıkıyorum hiçde geri dönüş almadım takipten cıkmak mesele degıl kanka.
Akıldan silmek mesele kız benı yedege aldı bende sorgusuz sualsız cıkardım takıpten cıkmasam sureklı acıp bakıyorum takıntı haline geldi

Deneyecem bunu.Ama sohbeti kestikten 1 gün sonra nefretle bana bakışına şahit oldum dur bakalım nereye bağlanacak.Olmadı nextlerim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8