Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

2019 Hedefleriniz Nelerdir?

Merhabalar.
Konuyu açabilecek daha uygun bir yer bulamadım,varsa lütfen söyleyiniz.
Bence,2019 yılı hedeflerimizi buraya yazıp hem daha motive olabilir hem de kararsız kişilere ilham kaynağı olabiliriz.

Benim 2019 için 3 hedefim var:

-Her anlamda,özellikle dersler konusunda,eski disiplinimi geri kazanmak
-İstediğim kiloya ulaşmak
-Nofapi yıl boyu devam ettirmek

Sizinkiler nelerdir?

2019 da inşallah bir suça karışmam.
İnşallah bu kızdan uzaklaşabilirim.
Ve inşallah daha kaliteli biri olabilirim.

Yeni Yıldan hiçbir beklentim yok. Keza Hayattanda öyle.

Dostum bir kızı istemiyorsak istemeyiz. Yolu gösteririz. Kız bizi istemiyorsa yine yolu gösteririz ama neden istemediğini düşünürüz. Ama kız bizi istemiyor ama biz ya benimsin ya toprağın deyip kızdan vazgeçemeyip kıza bela oluraak bu karaktersizliktir. Sen hangisisin bilmiyorum. Ama inanıyorum ki içindeki alfan sana bunları fısıldar.

Acıdığım esas kısım bir suça karışmam demek. Zor birşey değil. Beladan uzak dur. Arkadaşların getiriyorsa çevreni değiştir. Yeni ortama girmek senin sosyal yeteneklerini gerçekten geliştirir. Eskileri sil defterden. Suç işlemek kötü. Kötülükten uzak dur. Üzüm üzüme bala baka kararır.

Neyse anlamışsındır umarım. Umarım bu yıl istediklerin olur.

Üni. sınavına daha motive bir şekilde hazırlanmak. (Günde 3 saat min.)
Her gin saat 4.30da uyanmak(00.00'da yatmak)
Nofape başlamak(rekorum 37 gün)
Günlük 1-1,5L su tüketmek
Gazlı içecekleri her gün içen biri olarak en fazla haftada 1 adet gazlı içecek tüketmek
Şekeri hayatımdan zaten çıkarmıştım. (gazlı içecekler dışında)
Günde 10 sayfa kitap okumak
Her gün min. 10 şınav çekmek
Her gün 24 tane paragraf sorusu çözmek
Her ay minimum 40 dakikalık 1 belgesel
Minimalizm felsefesi için çalışmalara başlamak.
Daha aklıma gelmeyen birkaç şey daha var. Çok zor hedefler koymamaya çalıştım. Bunşar aslında ilk 6 ay hedeflerim. 6 ay sonra hayal ettiğim üniversiteyi kazanırsam
Spora başlama
Python öğrenme(daha sonra diğer dillere geçiş yapıcam)
Big data eğitimlerine başlama
İspanyolca öğrenme
Ethical Hacking kursuna başlama vs düşünüyorum.
Zaten yazılımda az çok tecrübem var. Sınav bi bitsin de hepsini yapıcam umarım.
(uzun yazmışım baya :) )

Dostum bir kızı istemiyorsak istemeyiz. Yolu gösteririz. Kız bizi istemiyorsa yine yolu gösteririz ama neden istemediğini düşünürüz. Ama kız bizi istemiyor ama biz ya benimsin ya toprağın deyip kızdan vazgeçemeyip kıza bela oluraak bu karaktersizliktir. Sen hangisisin bilmiyorum. Ama inanıyorum ki içindeki alfan sana bunları fısıldar.

Acıdığım esas kısım bir suça karışmam demek. Zor birşey değil. Beladan uzak dur. Arkadaşların getiriyorsa çevreni değiştir. Yeni ortama girmek senin sosyal yeteneklerini gerçekten geliştirir. Eskileri sil defterden. Suç işlemek kötü. Kötülükten uzak dur. Üzüm üzüme bala baka kararır.

Neyse anlamışsındır umarım. Umarım bu yıl istediklerin olur.
Haklısın knk. Suça karışmamak benim elimde. Kızı ben istemiyorum çünkü bi geleceğimiz olamaz ama seviyorum da.

2018 i bos gecirdim. Hedefim bos vakit denen kavrami hayatimdan cikarmak.

Tassaklarimdan gelen agirlikla beraber 2019 gercekten benin yilim olucak

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8