Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

23 yaşımı dolduracağım artık uğraşmayım mı bu işlerle?

Önceliğin Geleceğin Olsun.
Sonucta o 250 gram sana Kamp yapmayı, ölüdeniz de paraşütle atlamayı vs. Aktiviteleri getirmeyecek. O yüzden paranı hazırla onun dışında gelecektir zaten gerek iş yerinde gerekse takıldığın ortamlarda.

Normal sevgili hatta flörtüm olmuyor tek gecelik diyorsun :D :D

İleride paralı ve kızlı olsam bile üniversitede bir kızı bile tavlayamamış olmanın ezikliği ölene kadar benle olmayacak mı peki? Bir ömür üzülmeyecek miyim?

Ya kardeşim Niye Bu kadar Dar düşünüyorsun Anlamıyorum. Düşünsene Güzel Bir Mesleğin var, haliyle paranda var. Yapılabilecek bir sürü şey varken neden hala bir a*m uğruna hayatını mahvediyorsun.

Ben sevişiyorum da ne olur, boşaldıktan sonra tiksinme geliyor.

En iyisi Takılma Bunlara Paranı Kazan ve hayatını yaşa.

Ya kardeşim Niye Bu kadar Dar düşünüyorsun Anlamıyorum. Düşünsene Güzel Bir Mesleğin var, haliyle paranda var. Yapılabilecek bir sürü şey varken neden hala bir a*m uğruna hayatını mahvediyorsun.

Ben sevişiyorum da ne olur, boşaldıktan sonra tiksinme geliyor.

En iyisi Takılma Bunlara Paranı Kazan ve hayatını yaşa.

Ya para kazanamazsam? O zaman dünyanın en ezik insanı olurum. Hem fakir, hem üniversitede bir kızla bile sevişememiş çirkin bir adam...

Ya para kazanamazsam? O zaman dünyanın en ezik insanı olurum. Hem fakir, hem üniversitede bir kızla bile sevişememiş çirkin bir adam...

Ya Kardeşim Sen Bir Psikologa Git İleri Derece Özgünvesizlik ve Kaygı Var Sende. 2 Lafından 3'ü Yapamazsam, Ezik insanım gibi şeyler var.

Ya Kardeşim Sen Bir Psikologa Git İleri Derece Özgünvesizlik ve Kaygı Var Sende. 2 Lafından 3'ü Yapamazsam, Ezik insanım gibi şeyler var.

Gittim. Psikiyatra da gittim. Neredeyse hepsi ben yetersizim dedi.

Seni iyi bi silkmek lazim. Lan sevişsen nolur sevişmesen nolur! Her üniversiteye giden sevisiyor mu zannediyorsun!

Öncelikle senin durumunu şuan çok iyi anlıyorum senin sadece ve sadece tek korkun toplumdan dışlanma korkusu yani sevgilinin olmaması iyi bir işin olmaması ve çirkin biri olman seni toplumdan ayırt ediyor dışlanmış ezik gibi hissediyorsun fakat çok yanlış düşünüyorsun.Sorunlarına odaklanmak sürekli kaygılanmak yerine veya endişelenmek yerine çözüm yolları ararsan bu düşüncelerden tamamen kurtulabilirsin demek istediğim hayatta olduğun sürece her alanda kendini geliştir kadınları hayatının merkezine koyma artık geniş düşün hep en iyisini hep en güzelini kendinde ki potansiyeli gör artık spor yap sürekli gaza gelerek değil alışkanlık haline getirerek amacın kızları etkilemek olmasın kendini geliştirmek olsun hayatının merkezine kendini koy kitap oku kültür kazan ağzın laf yapsın sürekli merak et araştır ve en önemlisi mücadeleci ol pes etme pes edersen dierlerinden fakın olmaz olduğun yerde sayarsın sıradan bir insan olursun hayatın sıradan amacsız bir insan olursun en kötüsüde bu.Artık karı kız ayaklarını bırak milletin ne dediği umrunda olmasın onlar her zaman konuşur iyi veya kötü her zaman kendini geliştirmeye başladığın zaman kendinde ki gücü göreceksin başarılı veya başarısız olacaksın doğanın kanunu bu sürekli kazanamazsın kaybedecek ve kazanacaksın kaybettiklerinden ders çıkarıp tekrar yapmayacaksın bu sayede ilerliyecek ilerliyecek farklı arzular farklı deneyimler kazanacaksın bütün bunlar yaşanırken birde bakıcaksın ki kız arkadaşın var kadınları mıklatıs gibi cekiceksin iyi bir iş sahibi olucaksın çünki sen artık kendinde ki gücü keşfetmiş onu en iyi şekilde kullanan bi adam olmuş olucaksın bunlaf hemen olmaz 1 günde olmaz 1 yılda olmaz bunlar başardığını anladığın o yüzünde ki tebessümü hafif kendinden emin gülümsemeyi yaptığın zaman işde ozman bu işi gerçekden başarmış olucaksın.

UNUTMA! En fazla ileriye giden ok,en çok geriye çekilmiş yaydan çıkar.

Denize düşen, yılana sarılır.

Biz de gençliğimizde sevgilimiz yok diye, Alfa erkek olmaya bulaştık.

Artık Gemimiz oldu, bakın kocaman aileyiz. Kendimizi iş/kariyer konusunda geliştirmeye de başlamalıyız.
Ayaklarımızın üzerinde de durmamız gerekiyor.

Sen Gelişmekten korkuyorsun, gelişmek istemiyorsun.

Gelişmek değil, gelişmek için harcayacağım vaktin eforun yine boşa gitmesinden korkuyorum. Bugüne kadar neye elimi attıysam hepsinde başarısız oldum. Kız tavlamaya uğraştım, beceremedim. Tıp kazanmaya çalıştım, beceremedim. Tekrar çalıştım yine beceremedim. Vücut geliştirmeye uğraştım, beceremedim. Basketbol öğrenmeye çalıştım, beceremedim. Yüzmeyi beceremedim. Dünyaya hiç gelmemiş olması gereken bir insanım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8