Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

3 kişilik grubun en güzelinden numclose almak :d

Selam beyler bugün okul çıkışı hiç set amacım olmamasına rağmen yolun kenarında otostop için bekliyordum karşıdan 3 tane kız bana doğru geliyor ki benim onları farkettiğimde aramızda 20 metre mesafe vardı ve ben yanıma gelene kadar kafamda kuruyorum bişeyler. Konuşucak mıyım konuşmuycak mıyım diye neyse tam yanıma yaklaştılar ve bir cesaret konuşmaya başladım. Direk yazıyorum (+ ben - kızlar)
+ Baksana burdan nereye gidebilirim?
-(Arka tarafımı göstererek) Bu taraftan safranparka gidebilirsin sen nereye gitmek istiyorsun ki ?
+ Bilmem gezip eğleniceğim bi yere
- Safranboluya gidebilirsin orda eski çarşı falan var otostopla mı gidiceksin?
+ Hayır minibüsle
- O zaman şurdan ( eliyle göstererek) minibüse binebilirsin gidiyor o tarafa ( BU SIRADA GRUBUN GÜZEL KIZIYLA KONUŞUYORUM DAHA ÇOK)
+Eee Başka?
-Bi de şey var (diğer kızlara dönüp) Nere vardı?
+Siz buraları bildiğinize emin misiniz? :) (p*ç gülüşü)
-Aaa evet biz burda okuyoruz
+Ben de burda okuyorum
-Ee nasıl bilmiyosun o zaman?
+Pek gezmedim ya çok iyi bilmiyorum ( aslında biliyorum memleketim de burası ama oyun işte :Ddd )
-Ha anladım dediğim gibi safranboluya gidip eski çarşıda gezebilirsin.
+Anladım,peki. O zaman şöyle yapalım ben bugün gidiyim safranboluya bidahaki sefere de beraber gidelim ve sizden birinin numarasını alıyım.
-(Güzel kız diğerlerine dönerek) Bilmem ki kızlar müsait olur musunuz ?
-(Grubun çirkin kızı) Ya benim sevgilim varr .s
+Sevgilin olmak istemedim ama
-(Kendini aklama gereği duyarak) öyle demedim yani şeyy
-(Grubun güzel kızı) Tamam o zaman ben veriyim müsait olamazsam da yardımcı olurum. 05.....
+(Telefonu uzatarak) Buraya yaz...
-Tamamdır kübra ben
+(Ellerini sıkarak ve kaşları hafif kaldırıp samimi bir gülüşle) Melihcan ben de memnun oldum :)))
Daha sonra yanlarından ayrıldım ve kızlar ilerleyince kızların gösterdiği yere doğru gidiyormuş gibi görünüp geri geldim otostop çekmeye devam ettim 10 dakika geçti geçmedi kızların ilerden geri döndüklerini farkettim ve hemen telefona sarıldım ve arkadaşımı aradım telefonda onunla konuştum kızlar yanımdan geçerken selam veremedim tekrardan. 15 dakika sonra köye geçtim ve kızı aradım telefonla. ( + ben - güzel kız)
+Alo
-Alo?
+Az önce yanımdan geçen siz miydiniz?
-Ee nerdeen geçmiştim bilmiyorum ki
+Tam olarak bilmiyorum oraları sen daha iyi biliyorsun
-Aaa evet numaramı vermiştim dimi
+Ha evet
-Naptın bulabildin mi orda bekliyodun ama?
+Aaa evet arkadaşımı aradım ve beni arabayla almasını söyledim telefonla konuşuyordum ve gözlük takmıştın tanıyamadım kusura bakma :)
-aa önemli değil
+Teşekkür ettim tekrardan
-Rica ederimm iyi eğlenceler iyi gezmelerr
Telefon kapandı ve bu kadar. Olay 1 saat önce yaşandı bu akşam mı yazmalıyım buluşma ayarlamak için yoksa 1 hafta falan geçsin mi? 1 hafta geçerse ilgisi kaybolabilir diye de düşünmüyor değilim :) Yorumlarınızı bekliyorum bu arada bu benim 3. veya 4. setim ona göre fazla yermeyin :Ddddd

Tebrik ederim iyi iş fakat numara almakta birşey yok dün D&R da arkadaşlarım set açmaya çekiniyorlardı gittim ben de cesaret gelsin diye açtım seti hiçbir amacım yoktu gördüğüm ilk kızdan kitap tavsiyesi istedim teşekkür edip gidecektim fakat elinde matrix kitabını gördüm ve muhabbeti ilerlettim. Yanlışlıkla numarasını aldım birde ben ilk yanına gittiğimde annesi geldi beni çalışan sandı mavi tişört giydiğim için biraz sohbet ettim annesi ile annesi gitti telefonumdan birkaç kitap çıkarıp gösterdim ve daha sonra ilgisini istemeden çektim oyun gereği numara almak zorunda kaldım hay şansıma. İşime yarayacak elinde matrix in kitabı var para vermek istemedim

yarın hatta bir gün sonra yaz bence

Yazdım artık dün akşam 20.47 de ama ne görüldü ne iletildi oldu. Pek whatsapp'a bakan bi kız değil sanırım ama yarın cevap vericektir. Fake hesaptan instasını bulup stalkladım ve ben mesaj attıktan sonra herhangi bir etkileşimde bulunmadı yani büyük ihtimal görmedi .dd . Ha neyse bu arada kızın gezmediği ülke kalmamış. Almanya,hollanda,norveç,polonya,ukrayna,isveç,avusturya gerçekten tanıştığım en gezgin ve sosyal hayatı dolu gözüken kızlardan.Sosyal medyadan ulaşmaya çalışsam cevap verme olasılığı %20 diyebilirim. Reelin ve setlerin gücü bu olsa gerek :)) . Neyse yarın set açıp tabak eklemeye devam.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8