Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

3 Oyuncu Tipi

Shanker

I love women. I have all their albums.
Şimdi beyler öncelikle bu konunun biraz ağır olduğunu belirtmek istiyorum eğer ki belirli bir tecrübeniz ve zekanız yok ise okumanıza gerek yok zira okusanız da pek anlamayacaksınız.

Burada amacım hiçbirinizi ezmek vs. değil fakat Oyun'da daha yeni iseniz okuduklarınız manasız gelecektir bu adam ne diyor lan gibi cümleler kurmanızı sağlayacaktır.

Oyun'da belirli bir seviyeye gelen (Pick Up mantığını anlamış , kadınları yavaş yavaş çözmeye başlamış erkekler) kendine 3 adet rota çiziyor.

1. Parası , çevresi kısaca kişisel özellikleri değil sahip olduğu şeylere göre kadınların kendine tapacağını sanan tip
  2. Kafayı plan ile bozan tip
  3. Gerçekten Oyun'u oynayan tip

İlk Tip: O kadar saçma tiptir ki arabası , giyinişi ile karı kız tavlayacağını sanır. Bu tiplerin tavlayacağı tek kadın tipi şudur ;
Gold Digger(Para için kendine ilgi duyan kız tipi)

Bu tipleri kesinlikle görmüşsünüzdür. Baba parasıyla alınan güzel bir araba , baba parasıyla alınan güzel kıyafetler ile kadınların yanına gidip açılış yapmaya çalışır. Çoğu düşmez düşenler ise dediğim gibi Gold Digger'dır. Erkeğimizin parasını bir güzel yer ardından "olmuyor , yapamıyorum" der ve erkeğimiz yalnızlığa tekrar bir adım atar. Bu tip benim en sevmediğim tiptir ve bu tiplere barzo derim ben. Kendi kişiliğine hiçbir şekilde yatırım yapmaz çünkü öğrendiği şeylerin kendine yettiğini sanır ve kadınları parası ile tavlamaya çalışır.

İkinci Tip: Aslında fena değildir fakat sıkıntısı sürekli "böyle derse ne olur , böyle yaparsa ben ne yaparım" mantığıyla kafasını bozmuş heriflerdir. Hayatı tamamen plan içerisindedir. Heyecana , aksiyona bağımlıdır. Sürekli şu ne yaptı ben ne yapayım diye düşündüğünden dolayı kendi kişiliğinden uzaklaşır başkası haline gelir. Arada başkasının kimliği ile başarılı olduğu durumlar olur fakat bu durumlar ona ne gibi bir fayda getirir ona sizin karar vermenizi istiyorum.

Üçüncü Tip: Son tipimiz adam gibi adamdır. Kendini geliştirmek ile kafayı bozmuştur. Her yönden mükemmel bir erkektir.

Seneler süren acılarının sonunda karşılığını bulmuştur. Egosuz , özgüvenli , eğlenceli , zeki , hırslı , lider bir erkektir bizim tabirimizce Alfa'dır.

Bu adamlar %1lik kısımdır dostlarım neden mi ?

Bu adamlar siz bu bilgiler bana yeterli dediğiniz zamanlarda bile araştırmaktan , kendini geliştirmekten vazgeçmemiştir. Bu adamların yaşama bakış açısı şudur ;

Her zaman daha fazlası vardır , kendimi daha iyi bir hale getirebilirim.

Bu adamlar kendi tarihlerini yazar , bu adamlar kendi Oyun stillerini yaratır.

Şimdi size bir sorum var.

Yıllarca süren acılı bir süreç sonucu mükemmel bir hayat , mutlu bir hayat mı yoksa 0 acılı boktan bir hayat mı?

Karar sizin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8