• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

3 yıldır peşinde olduğum kız

roger

Üye
Katılım
8 Eylül 2018
Mesajlar
6
Yaş
20
Şehir
Sakarya
Selamun aleyküm beyler ben kızlar tarafından beğenilen istediğim kızla konuşup istediğim kıza ayar verebilen bir insanım fakat 3 yıldan beri bir kızın peşindeyim ve bu kız beni daha önceden 1 kez reddetti tekrar yazmak veya buluşup konuşmak istiyorum çok kafama takan bir insanım ve bu kızıda haliyle kafama taktım bir türlü olamıyorum kızla ne yapmalıyım.1 ay sonra evinin önünden arabayla alıp bir tepede konuşucağım hislerimden bahsedeceğim fakat 1 ay içerisinde bu kızla normal sohbet etmem lazım ama konuya nasıl başlıyım nereden giriyim nasıl mesaj atsam hemen cevap verir ?
 

tau2che

Üye
Katılım
13 Haziran 2018
Mesajlar
338
Şehir
Ankara
Tepede konuşma işi ters tepebilir. Sonuçta reddetmek istese bile onaylamaktan başka bir çaresi yok. Daha çok bağlanırsın kendine yazık olur. Farklı bir plan öneririm.
 
Katılım
16 Temmuz 2018
Mesajlar
236
Yaş
20
Şehir
Ankara
3 yıl ne lan benim ilkokul aşkım gibi ahhaha.Direk nextle "tek geçilen sendromu"'na yakalanmışsın moruk.
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
456
Şehir
Antalya
3 yıl koşmak ne başka kızlarla da gördü dedin bence sen kendini kanıtlamaya çalışıyorsun ve kıza gerçekten bağlanmışsın hiç uğraşma bence ileride üzülürsün
 
Katılım
16 Mayıs 2018
Mesajlar
269
Şehir
Antalya
Kardeşim, @endiseks nickli üyemizin profil fotoğrafında ki "Kıymetlimisss" gibi davranma ya.

Bir kızın seni etkilemesine izin verme. Hayatını yaşamak varken, günlerce eğlenmek varken gidip aşık oldum Hislerimi ona açıklamak istiyorum gibi bir hata yapma. Ha açıkla istersen şansını dene problem yok bizim için. Ama kız kabul etmez ise(denemeden bilemezsin) gelip burada ağlama.

Biz sana bu yaşta tavsiye veriyoruz. Hata yapmak yerine eğlen diye.

Ayrıca kıza hislerinden bahsetmek yerine, sen biraz onunla takıl.

Sinemaya götür, yemek yeyin. Eğlenmene bak.

Çok seviyorum diyorsan, zaten onun mutluluğu ile mutlu olman gerek. Onun seni sevdiğini bilmesine gerek yok :)
 

brendon

Üye
Katılım
26 Nisan 2018
Mesajlar
160
Yaş
24
Şehir
Ankara
Kızı takıntı haline getirdini ifade etmişşin sen nasıl konuşuruz buluşuruz onu yaparız yerine takıntılardan nasıl kurtulurum demiyorsan içindeki loser herif yaşıyor 3 yıl içinde o kızın yanından kaç kişi geçti sen onu düşünürken insanın kendine saygısı olur.
 
Üst