Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

3 yıldır peşinde olduğum kız

Selamun aleyküm beyler ben kızlar tarafından beğenilen istediğim kızla konuşup istediğim kıza ayar verebilen bir insanım fakat 3 yıldan beri bir kızın peşindeyim ve bu kız beni daha önceden 1 kez reddetti tekrar yazmak veya buluşup konuşmak istiyorum çok kafama takan bir insanım ve bu kızıda haliyle kafama taktım bir türlü olamıyorum kızla ne yapmalıyım.1 ay sonra evinin önünden arabayla alıp bir tepede konuşucağım hislerimden bahsedeceğim fakat 1 ay içerisinde bu kızla normal sohbet etmem lazım ama konuya nasıl başlıyım nereden giriyim nasıl mesaj atsam hemen cevap verir ?

Tek kıza odaklanma. Bence next.

Tepede konuşma işi ters tepebilir. Sonuçta reddetmek istese bile onaylamaktan başka bir çaresi yok. Daha çok bağlanırsın kendine yazık olur. Farklı bir plan öneririm.

3 yıl ne lan benim ilkokul aşkım gibi ahhaha.Direk nextle "tek geçilen sendromu"'na yakalanmışsın moruk.

3 yıl koşmak ne başka kızlarla da gördü dedin bence sen kendini kanıtlamaya çalışıyorsun ve kıza gerçekten bağlanmışsın hiç uğraşma bence ileride üzülürsün

Kardeşim, @endiseks nickli üyemizin profil fotoğrafında ki "Kıymetlimisss" gibi davranma ya.

Bir kızın seni etkilemesine izin verme. Hayatını yaşamak varken, günlerce eğlenmek varken gidip aşık oldum Hislerimi ona açıklamak istiyorum gibi bir hata yapma. Ha açıkla istersen şansını dene problem yok bizim için. Ama kız kabul etmez ise(denemeden bilemezsin) gelip burada ağlama.

Biz sana bu yaşta tavsiye veriyoruz. Hata yapmak yerine eğlen diye.

Ayrıca kıza hislerinden bahsetmek yerine, sen biraz onunla takıl.

Sinemaya götür, yemek yeyin. Eğlenmene bak.

Çok seviyorum diyorsan, zaten onun mutluluğu ile mutlu olman gerek. Onun seni sevdiğini bilmesine gerek yok :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8