• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

31 çekmeyen ergen

Arkadaşlar diğer bir çok arkadaşımın aksine ben hayatımda toplasam 5 6 kere belki çekmişimdir belki daha azdır bilemeyeceğim şimdi tam olarak. Çoğu arkadaşım elini aletine götürmeden duramıyormuş en fazla 1 hafta falan dayanabiliyorlarmış. Ben hiç çekmiyorum dediğimde de bana inanmıyorlar. Ben o kadar süre çekmesem deliririm falan gibisinden şeyler söylüyorlar. Elimi alete götürüp yukarı aşağı yapmak belki tatmin eder ama hiç bir türlü bağımlılığım olmadı daha önce 5-6 dediğimi de en son 2 sene önce yapmıştım onda da bakayım akıyor mu diye kontrol etmek maksadıyla gayet de akıyor 😂. Ara sıra rüyalanıyorum zaten o yetiyor.
Neyse sormak istediğim şu kendimi hiç bağımlı hissetmiyorum ve yaklaşık 1.5 senedir doğru düzgün hiç çektiğimi hatırlamıyorum belki bir kere bilemem onun öncesinde de dediğim gibi bir kaç kere falan. İşte sonuç olarak acaba benim bu ergenlik döneminde çekmemem bana zarar verir mi?

Çekmemen diğer erkeklerden 1 adım önde olduğunu gösterir hiç başlama zaten

Son düzenleme:
Bu mükemmel bir şey, sakın başlama ! Eskiden insanlar 31 mi çekiyordu neden zararı olsun ki ?