• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

.

-Why-

Üye
Beni anlatmışsın ve benim durumum daha vahim daha spor yapmadım hayatımda tek müzik aleti flüt çalıyorum evde 1 haftanın 1 günü sinir krizi geçirip ağlıyorum o gün pes ediyorum kızmış özgüvenmiş sen kimsin diyorum sonra toparlanıyorum umarım yakında kafayı yemem çünkü benim gibi bir asosyalin zirve isteği hatta uygulaamlara geçmesi insanı delirtiyor.

Beyaz Sert

Üye
Eğer şu an uygulamıyorsan NoFap uygulamanı öneririm. Vücudundaki testosteron ve endorfin seviyeleri daha dengeli hale geldiğinde sosyal anksiyete ve benzeri sorunların üstesinden daha kolay gelinebilir.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Özgüven ve yersiz özgüven arasındaki fark burada ortaya çıkıyor işte. Bu camia ile tanışan herkes ilk başta geçici bir özgüvenle dolup taşıyor. Sonra başka bir şey yapma gereği duymuyor. O okuduklarının yeterli olacağı düşüncesiyle hareket ediyor. Elbette sonrasında aldığı ilk darbede yıkılıyorlar.

Öncelikle şunu aklından çıkarma her kızı tavlayamazsın. Dün bilgisayar kursundaki bir hatunla samimiyeti ilerlettim. Beraber dolaştık bana içecek ısmarladı. Whatsapptan birisiyle mesajlaştığını gördüm. Sevgilisidir herhalde diyerek ilgiyi geri çektim. Sonrasında kız kendisi konuşmak için ekstra çaba sarf etti. Konu üstüne konu açtı. Ev kirasını ödemeye gidecektim kurs çıkışında. Maksimum 10dk yürüme mesafesindeydi gideceğim yer. Kız çıkışta ne tarafa gidiyorsun ben çarşı tarafına gideceğim dedi. Ben de çarşı tarafına gidip kirayı yatıracağım dedim. Gel madem birlikte gidelim dedi. Ben de kız kıvama geldi zannedip otobüse binme ihtiyacım olmadığı halde otobüse bindim. Otobüse bindikten 1-2 dk sonra kızın sevgilisi aradı, onunla konuşmaya başladı. Düğmeye bastım ama en yakın durak gideceğim yere yürüyerek yarım saat mesafedeydi. Kıza görüşürüz dedim. İndim ve geriye doğru yürümeye başladım mecbur. Pisi pisine yarım saat yol yürümüş olduk o soğukta.

E ne yapalım şimdi üzülelim mi bırakalım mı her şeyi?

Kişisel gelişimini asla durdurmamalısın. Bu gelişim olayı öyle bir şey ki bir anda etki etmiyor. Spora gidince bir anda kaslanmıyorsun. Önce yağlarını yakman gerekiyor. Sonra iyi beslenmen ve düzenli olarak devam etmen gerekiyor. Müzik kurslarında önce notaları ezberlemen gerekiyor vs.
Gelişimde de öyle. Önce kötü düşünce ve alışkanlıklarından kurtulursun sonra da yerine iyilerini kazanırsın. Uzun vadede sana faydası olur.

Ayrıca karı kız tavlamak için bu foruma ihtiyacın yok. İnan bana kızlar için bu foruma ihtiyacın yok. Yapmaman gereken ölümcül hataları yapma, fazla düşünme, biraz da eğlenceli ol her türlü kız tavlarsın.

Bu farklı bir camia. Kızlar için bu yola sapıyorsun ama sonrasında kızlar senin için küçük bir detaydan ibaret oluyor. Kızlarla aran iyi olduğunda göreceksin ki okuduklarının kızlarla ilişkilerine yararı olmuyor. Sana yararı oluyor.

Çevrene bir bak ne kadar işe yaramaz boş düşünmekten yoksun erkek varsa hepsinin kızlarla arası iyidir. Kızlarla düşünen adamların arası iyi değildir. Düşünen adamların tek sorunu fazla düşünmektir. Gerçek şu ki kadınlarla konuşurken düşünmene gerek yok. Onlar da düşünmekten yoksun sadece eğlence istiyorlar.

Bir miktar kendini ilerlettikten sonra onların seni istemediğinden daha çok sen onları istemiyorsun. Evrimsel psikolojiyi araştırıyorsun, insanların psikolojisini araştırıyorsun, dinleri araştırıyorsun, genel kültür olsun diye her türlü şeyi araştırıyor öğreniyorsun. Üstüne üstün spor yapıyor, hobi ediniyor, yazıyor çiziyorsun. Kızla ettiğin muhabbet geyik muhabbetinden öteye gitmiyor. Çünkü onlar kapasitesini kendini geliştirmek için değil de güzelliğini geliştirmek için kullanıyorlar. Evrimden bahsediyorsun ne yani biz maymundan mı geldik diyor. Sen kalkıp bu kızla nasıl ciddi veya yararlı bir sohbet edebilirsin ki?

Erkekler seçici değil. Erkeklerin tek seçiciliği güzellik. Kızların zekasına kimse dikkat etmediğinden kadınlar zekaya ihtiyaç duymuyor. Güzellikle her şeyi kurtarıyor.

Son düzenleme:

TheRipper

Fahri Üye
Özgüven ve yersiz özgüven arasındaki fark burada ortaya çıkıyor işte. Bu camia ile tanışan herkes ilk başta geçici bir özgüvenle dolup taşıyor. Sonra başka bir şey yapma gereği duymuyor. O okuduklarının yeterli olacağı düşüncesiyle hareket ediyor. Elbette sonrasında aldığı ilk darbede yıkılıyorlar.

Öncelikle şunu aklından çıkarma her kızı tavlayamazsın. Dün bilgisayar kursundaki bir hatunla samimiyeti ilerlettim. Beraber dolaştık bana içecek ısmarladı. Whatsapptan birisiyle mesajlaştığını gördüm. Sevgilisidir herhalde diyerek ilgiyi geri çektim. Sonrasında kız kendisi konuşmak için ekstra çaba sarf etti. Konu üstüne konu açtı. Ev kirasını ödemeye gidecektim kurs çıkışında. Maksimum 10dk yürüme mesafesindeydi gideceğim yer. Kız çıkışta ne tarafa gidiyorsun ben çarşı tarafına gideceğim dedi. Ben de çarşı tarafına gidip kirayı yatıracağım dedim. Gel madem birlikte gidelim dedi ve otobüse bindik. Otobüse bindikten 1-2 dk sonra kızın sevgilisi aradı, onunla konuşmaya başladı. Ben de kız kıvama geldi zannedip otobüse binme ihtiyacım olmadığı halde otobüse bindim. Düğmeye bastım ama en yakın durak gideceğim yere yürüyerek yarım saat mesafedeydi. Kıza görüşürüz dedim. İndim ve geriye doğru yürümeye başladım mecbur. Pisi pisine yarım saat yol yürümüş olduk o soğukta.

E ne yapalım şimdi üzülelim mi bırakalım mı her şeyi?

Kişisel gelişimini asla durdurmamalısın. Bu gelişim olayı öyle bir şey ki bir anda etki etmiyor. Spora gidince bir anda kaslanmıyorsun. Önce yağlarını yakman gerekiyor. Sonra iyi beslenmen ve düzenli olarak devam etmen gerekiyor. Müzik kurslarında önce notaları ezberlemen gerekiyor vs.
Gelişimde de öyle. Önce kötü düşünce ve alışkanlıklarından kurtulursun sonra da yerine iyilerini kazanırsın. Uzun vadede sana faydası olur.

Ayrıca karı kız tavlamak için bu foruma ihtiyacın yok. İnan bana kızlar için bu foruma ihtiyacın yok. Yapmaman gereken ölümcül hataları yapma, biraz da eğlenceli ol her türlü kız tavlarsın.

Bu farklı bir camia. Kızlar için bu yola sapıyorsun ama sonrasında kızlar senin için küçük bir detaydan ibaret oluyor.
Son günlerde Kadınları çok daha rahat etkileyebildiğimi fark ediyorum doğrusu. Kadınlar hakkında hiçbir uğraşa girme gereği duymadan. Kendimizi bu platformda geliştirmek için milyon tane şey yapıyoruz ve emek harcıyoruz. Karşımızdaki kişi ise bir yazında belirttiğin gibi tek aktivitesi “Müzik dinlemek” olan biri oluyor genelde. Ya da İdeolojiler konusunda bilgili olduğunu sanan feminist :) Gelişimin belirli bir noktasına geldikten sonra kendi kendine hayatında mutlu olabiliceğini anlıyorsun ve ne Kızlara ne Erkeklere hiçkimseye muhtaç olmuyorsun. Zamanında Arkadaşım yok diye sızlanırdım insanları etkilemenin yollarını falan arardım. Şu an Evrenim o kadar değişti ki anlatamam. Özellikle yazmaya başladığımdan beri harika hissediyorum. Red pill’in harika bir gizemi var gerçekten. Ha ben bunu niye yazdım ; İçimi dökmek istedim. Şansına küs senin kafasını şişiriceğim kurban senmişsin ?

Eğer şu an uygulamıyorsan NoFap uygulamanı öneririm. Vücudundaki testosteron ve endorfin seviyeleri daha dengeli hale geldiğinde sosyal anksiyete ve benzeri sorunların üstesinden daha kolay gelinebilir.

uzun süredir denedim. son 3 ayda 4 kez yaptım ki benim için rekor. ve bir işe yaradığını görmedim.

Rider22

Üye
sanki okuduğum , yaptığım şeyler bir anda silindi. artık çok pısırık birisi olmaya başladım. bir kızla göz göze bile gelmeye korkar oldum. neden oldu anlamıyorum. spor yapıyordum onu bıraktım ama başka aktivitelere katılıyorum. spora bağlamak istemiyorum ama başka sorunlarım var. kendimi değersiz hissediyorum. ben kimim ki bu kız işleriyle uğraşıyorum diyorum , ve direkt eve gitme isteği geliyor. daha öncede konu açtım bir kız var. bakıştık falan. konuşmak istiyorum diye bugün kız hiç umursamadı. ve sonradan bir başka oğlanla gördüm. bugün keman kursunda bir iki kızla konuşurum dedim ama korktum. sapık damgası yemekten. sessiz sedasız oturdum.
Mustafa Cay - YouTube
Utangaçlık - YouTube
Özgüven - YouTube
Kardesim seninle burda paylaştığım videoları hayatına o kadar indirgemelisinki sabah akşam dinlemeli ve uygulamalisin herkesten çok bu videolara odaklanmalısin nerede olursan ol bunları tuvalette sicarken bile dinle çok ciddiyim ve sorunun geçtikten sonra bırakma takı icsellesene kadar ancak bu şekilde iyi olursun ve nofap uygula abartmadan büyük ihtimalle aşağılık sendromuna yakalanmış olabilirsin.

Son düzenleme:

Beyaz Sert

Üye
uzun süredir denedim. son 3 ayda 4 kez yaptım ki benim için rekor. ve bir işe yaradığını görmedim.
Her insanda etkisi aynı olmuyor tabi. Hiçbir faydasını görmesen bile en azından hayatından masturbasyon gibi bir zaman kaybını çıkarmış oluyorsun.

Ayrıca neden bilmiyorum, bu olayda ilk 90 günün çok önemli olduğunu söylüyorlar. Hatta 90 günlük NoFap sürecine "reboot" diye isim bile takmışlar. Ben bir yerden sonra gün saymayı bıraktım ancak üç ayı geçtiğimden emin olduktan sonra fark ettim ki başladığım günkü halimle şimdiki halim arasında cidden fark var. Artık daha mantıklı ve sakin bir kafa yapısına sahip olduğumu hissediyorum.