• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

4 cm le kaçırdım

Arkadaşlar herkese merhabalar, forumda yeniyim. Yazıları okumaya başladıkça kendime bir görev edindim bir hafta içinde kör topal demeden bir sevgil bulacaktım. Kendimi 7/10 olarak düşünüp 5/10 bir hatuna instagram dm den mesaj atmaya başlamıştım. Kızı hiç tanımıyorum önce bir fotoğrafını beğendim bir kaç saat sonra oda benim bir gönderimi beğendi. Bende mesaj attım 2-3 günlük konuşmanın sonunda yarın için randevu almaya çalışıyordum. Her şey güzel gidiyordu kız sorular sormaya başladı nerelisin, ne okuyorsun derken boyun kaça kadar geldi sorular. Bende 1,70 civarındayım dedim. Sohbet sonlanıyordu ben iyi geceler faslına geçecekken kız beni hayal kırıklığına uğrattın dedi ben ilk önce sona doğru mesajlarımın cinselliğe kaymasıyla ilgili olduğunu düşündüm. Benim boy takıntım var bu çok önemli benim için dedi. Kendisi 1,74 müş. Bende sen yanına aksesuar mı arıyorsun dedim orada bitti. Şimdi ben birşey yazmayacağım, o da yazmaz herhalde ama yazarsa nasıl bir yol izlemeliyim köşede dursun mantığı mı yoksa yeni hedeflere mi devam etmeliyim?

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Her zaman fırsatları gözle, yeni fırsatlar doğarsa değerlendir. Muhtemelen o kız etkilenmediğinden dolayı boyu mesele haline getirdi. Görünen o ki sen de bu meseleyi kendine fazla dert etmişsin. Kız bahane aramış gibi duruyor. Kadınlar uzun boylu erkekleri sever fakat hiç takıntı yapacak kadar sevene rastlamadım.

Mesaj atarsa hiçbir şey olmamış gibi muhabbete devam et. Arada takılabilirsin "ne o takıntılarına yeni düzenleme mi geldi" gibisinden. Sen de onu diskalifiye edebilirsin "üzgünüm canım benim de boy takıntım var 174 olanlarla flört edemiyorum, yanımdayken eğilerek yürümeyi kabul ediyorsan yarın kap çiçek ve çikolatanı beni istemeye gel"

Insanlar karşıdaki kişi kendisinden etkilenmediğinde deli olurlar. Sende de benzer durum olmuş. Bu meseleyi dert etmeyip duygusal tepki vermezsen kız kendisinden etkilenmediğini düşünür.

@Godless-Alpha 'nın dediği gibi sıkıcı konulardan konuşmuşsunuz ve kız da çekim oluşturamamışsın ve boyu bahane etmiş, Kıvanç tatlıtuğ 1.50 boyunda dahi olsa yeşil ışık yaktığında kucağına atlar. :) Sonda verdiğin cevap yerinde ve iyi. Yazarsa devam et, yazmazsa da zaten senin olmadı hiç dert etme, tabak çevir.

kairicyril

Üye
Arkadaşlar herkese merhabalar, forumda yeniyim. Yazıları okumaya başladıkça kendime bir görev edindim bir hafta içinde kör topal demeden bir sevgil bulacaktım. Kendimi 7/10 olarak düşünüp 5/10 bir hatuna instagram dm den mesaj atmaya başlamıştım. Kızı hiç tanımıyorum önce bir fotoğrafını beğendim bir kaç saat sonra oda benim bir gönderimi beğendi. Bende mesaj attım 2-3 günlük konuşmanın sonunda yarın için randevu almaya çalışıyordum. Her şey güzel gidiyordu kız sorular sormaya başladı nerelisin, ne okuyorsun derken boyun kaça kadar geldi sorular. Bende 1,70 civarındayım dedim. Sohbet sonlanıyordu ben iyi geceler faslına geçecekken kız beni hayal kırıklığına uğrattın dedi ben ilk önce sona doğru mesajlarımın cinselliğe kaymasıyla ilgili olduğunu düşündüm. Benim boy takıntım var bu çok önemli benim için dedi. Kendisi 1,74 müş. Bende sen yanına aksesuar mı arıyorsun dedim orada bitti. Şimdi ben birşey yazmayacağım, o da yazmaz herhalde ama yazarsa nasıl bir yol izlemeliyim köşede dursun mantığı mı yoksa yeni hedeflere mi devam etmeliyim?
Yanına aksesuar mı arıyorsun kısmını kıza eğlenceli bir imajla mı yoksa ciddi bir imajla mı belli ettin? Bu da önemli.