• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

4 Red 1 Numara

Furkansen

Üye
Merhaba beyler , bugün 4 kez aşağılayıcı bir şekilde reddedildim , ama ben düştükçe güçlenmeyi hayat kuralı haline getirmiş bir insan olarak , bir tane tanımadığım kızın beni aşağılaması mı beni yıkacak ? Haha :D

1.Red:
Lcwaikiki'de üst bakan bir kıza yanaştım ve " sence bana ne yakışır " dedim. Kız cevap bile vermeden bu amk malı ne yapıyor bakışı attı

2.Red:

2 Tane kızı durdurup "dışarıdan zeki birine benziyosunuz , bir konu hakkında fikrinizi alıcaktım " dedim , direk "çık önümden" dedi HB/6.5 Olan kız.

3.Red:
Yanıma telefon oynayan bir kız geldi , yanaştım ve tok bir ses , dik bir vücut dili ile "Merhaba , sence erkekler mi daha çok yalan söyler kızlar mı ? " dedim , kız " git başkasına sor" dedikten sonra üstüne tecavüz etmişim gibi bağırmaya başladı :D

4.Red:
Bunu gerçekten hatırlamıyorum :D , ama bunun da aşağılayıcı olduğuna eminim , her neyse numaraya geçelim.

1 Numara:
Yer : Dnr
Kız : k Ben : e
e : merhaba , kitap önerin var mı ?
k : bir şey dedi
e : okudun galiba ?
k : okumadım ama okumayı düşünüyorum , filmi çıkıcak
e : hmm sinema mı ?
k : evet sinema
e : sennn lise 3 e mi gidiyosun ?
k : ( gülerek ) 12.sınıfım ben
e: hmm lise 3 gibi duruyosun
k : bir şey dedi hatırlamıyorum , sonra başka rafa gitti
kızın yanına gittim
e : hmm o zaman şey yapalım , sen bana instagramını ver kitap falan sorarım ben sana ( güldüm )
k : instagram kullanmıyorum , gerçekten :D
e : tamam o zaman numara ver ( direk rehberi açıp eline verdim )
ve bitti :D

Son düzenleme:

Metafor

Üye
Cevap vermeyen kıza konuşmayı bilmiyor musun derdim. Çık önümden diyen kıza da saygısız olduğunu söylerdim. Cidden bu muameleyi ben görsem dayanamam belki küfür bile ederim. Seninle hard core çalışıyorlar, iyi dayanmışsın. 😂

Bir de siz'li biz'li ifadeler kullanma. Daha kendinden emin bir şekilde sen, ben ifadelerini kullan. Siz dediğinde karşındakinin egosunu kendi egondan üstte tutmuş oluyorsun. Dolayısıyla kız kendini senden daha üstün hissediyor...

Bir de vücut dilin nasıldı. Rahat ve kendinden emin değilsen kız sana ezik muamelesi yapıp çık önümden demiş olabilir. Cidden çık önümden ne demek? Sokakta gördüğüm çöpçüye bile bu kadar saygısızlık etmem. Bir daha böyle bir şey yaşarsan bence bu küstahlara ağızlarının payını ver.

Son düzenleme:
"Merhaba , sence erkekler mi daha çok yalan söyler erkekler mi ? " umarım gerçekten böyle sormamışsındır(Wtf bro). Onun dışında, zorlamayan adım büyütmez devam.

Furkansen

Üye
"Merhaba , sence erkekler mi daha çok yalan söyler erkekler mi ? " umarım gerçekten böyle sormamışsındır(Wtf bro). Onun dışında, zorlamayan adım büyütmez devam.
Bir yerde bu açılışı okumuştum , sonrasında kasırga'nın öğrettiği " en çok ben yalan söylerim senle tanışmak için böyle bir bahane aradım ben furkan" diyorum.

TheRipper

Fahri Üye
Bu kadar medeniyet görmemiş kıroya nasıl rast geldin ki... Şanssızmışsın bayağı :)

Metafor

Üye
Bir yerde bu açılışı okumuştum , sonrasında kasırga'nın öğrettiği " en çok ben yalan söylerim senle tanışmak için böyle bir bahane aradım ben furkan" diyorum.
O konuyu ben açmıştım ama yanlış hatırlıyorsun. 😂😂

-Kızlar mı daha çok yalan söyler erkekler mi?
Kızlar derse: Öyleyse sen pis bir yalancı oluyorsun öyle mi? :)
Erkekler derse: Öyleyse benim de pis bir yalancı olduğumu düşünüyorsun öyle mi? :)

Kasrqaa direk giriyordu ama erkekler mi yoksa erkekler mi demiyordu. 😂

Furkansen

Üye
O konuyu ben açmıştım ama yanlış hatırlıyorsun. 😂😂

-Kızlar mı daha çok yalan söyler erkekler mi?
Kızlar derse: Öyleyse sen pis bir yalancı oluyorsun öyle mi? :)
Erkekler derse: Öyleyse benim de pis bir yalancı olduğumu düşünüyorsun öyle mi? :)

Kasrqaa direk giriyordu ama erkekler mi yoksa erkekler mi demiyordu. 😂
Kankam ben yanlış yazmışım tabii ki kıza " erkekler mi yoksa kızlar mı " dedim haha :D üzgünüm