• Alfaloji Akademi'de yeni NLP kursu yayımlandı! Ücretsiz şekilde kayıt olup kursa katılım sağlayabilirsiniz.

4 Red 1 Numara

Kasrqaa

Fahri Üye
Sana açılışımı anlatcam.
Gidip köpekli kıza doğru koştum. +Köpeği sevdim. Kıza bakıp köpek bahaneydi sana merhaba demek istedim
-Koşusundan anladım zaten :)
+universite okuyorsun sanırım?
-yok mezuna kaldım. Sen ne okuyorsun?
+Bende mezuna kaldım. Biliyorsun güzelliğinden etkilendimde geldim ama herşeyi geçmiş değilsin. Yemek yapmayı biliyor musun?
-Çok güzel yemek yaparım. Şöyleydi böyle baya konustu. Hiçbirini tam dinlemedim :)
+Sohbetin ortasında ismini sordum damla dedi.
+Kahve ısmarlarsan gelirim dedim. Kız kabul etti sonra beni arkadaşım aradı çarşıdayız deyip. Kızdan numara istedim. Ben telefonu kullanmıyorum sınava çalıştığım için dedi annesinin numarasını verdi aramaya utandım :)

Furkansen

Üye
Sana açılışımı anlatcam.
Gidip köpekli kıza doğru koştum. +Köpeği sevdim. Kıza bakıp köpek bahaneydi sana merhaba demek istedim
-Koşusundan anladım zaten :)
+universite okuyorsun sanırım?
-yok mezuna kaldım. Sen ne okuyorsun?
+Bende mezuna kaldım. Biliyorsun güzelliğinden etkilendimde geldim ama herşeyi geçmiş değilsin. Yemek yapmayı biliyor musun?
-Çok güzel yemek yaparım. Şöyleydi böyle baya konustu. Hiçbirini tam dinlemedim :)
+Sohbetin ortasında ismini sordum damla dedi.
+Kahve ısmarlarsan gelirim dedim. Kız kabul etti sonra beni arkadaşım aradı çarşıdayız deyip. Kızdan numara istedim. Ben telefonu kullanmıyorum sınava çalıştığım için dedi annesinin numarasını verdi aramaya utandım :)
Haha :D anlamadığım şey 2 cümleden sonra direk sana nasıl ısınıp bu kadar konuştu , ben yakışıklı olduğunu düşünüyorum , bu olayın tiple alakası var mı?

Kasrqaa

Fahri Üye
Teşekkür ederim , senin gibi insanlar sayesinde gelişiyorum ^^
Sette amacın kadını test etmek onu sınamak olsun. Kadına kendini pazarlamak yerine onu almaya çalış. "Araba kullanmayı bilmiyorsan beni uğraştırma, beni gezdiren bir kadını tercih ederim" "paran yoksa beni bulaştırma, beni ne doktorlar istedi ben varmadım" "yaptığın yemekleri anlatta ona göre notumu veiriyim"

Bu aralar denemediğim ama en çok denemek istediğim şey kızı markete sokup ordaki temizlik malzemelerinin hangi amaç için kullandıldığını sorarak temizlik konusundaki bilgisini sınamak istiyorum :)

FromendD

Üye
Kızlar seni tecavüzcü yerine koymuş resmen ya neyse normal bir şey böyle kızlar çok ama özgüvenli olursan vücut dilin vs. iyi olursa öyle tepki yeme olasılığın düşer.

Mobile app for XenForo 2 by Appify