• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

.

Kasrqaa

Fahri Üye
Kadınlar orta sınıf adamı test eder. Düşük adamı hiç test etmez çünkü hayatına almazlar. Yüksek adamıda test etmezler direkt hayatına girerler. Şimdi senin konuna gelelim. Öncelikle bir kadının seni test etmesine izin verme. Sen kadını test etmeye bak kriter koy.
(Erkek)+Hangi hobilerle ilgileniyorsun?
(Kız)-Bir hobiyle ilglenmiyorum.
(Erkek)+Hmm.(burun kıvırarak)
(Kız)-Yürüyüş yapmak hobi sayılır mı?(Kız kendini kanıtlamaya çalışarak erkeğin çerçevesine girer)

Kendinizi sınıfı geçmeye çalışan erkekler gibi şartlandırmayın testlere.

Kendine şu soruyu sorun. Bu kızın ne özelliği var ki onunla sevgili olayım?

• Beğen
Tepkiler: Mrx

theyusuf_

Üye
Shit testi şöyle anlarsın. Adı üstünde shit. Yani kız seni terslemeye, aşağılamaya kalkar ve vereceğin tepkiyi merak eder.

Eğer sinirlenirsen veya kızla ortak fikre sahip olduğunu söylersen kalırsın. Benim kullandığım taktik :
Onayla ve abart. Bu Johnny d taktiği.

Mesela bi kız bana
"Sen neden bu kadar zayıfsın?" diye sorduğunda gayet sakin ve kendinden emin bir şekilde, hafif de tebessüm ederek "Amerikan diyeti" dedim. Kız güldü, sohbetin devamını getirdi...

Bir başka teknik ise soğuk yapmak. Kızın birisi "Sence ben güzel miyim?" dediğinde "Güzel olsaydın sevgilim olurdun" dedim.Sonrası ise iyilik güzellik...

Kızla biraz daha takılmaya bak. Niyetini belli et yani arkadaşına yaklaşır gibi yaklaşma. Neg at, soğuk okuma yap, el falı bahanesi ile soğuk okuma yap. Tepkiler güzelse senindir fazla uzatma

• Beğen
Tepkiler: Mrx

demasaya

Üye
Shit testi şöyle anlarsın. Adı üstünde shit. Yani kız seni terslemeye, aşağılamaya kalkar ve vereceğin tepkiyi merak eder.

Eğer sinirlenirsen veya kızla ortak fikre sahip olduğunu söylersen kalırsın. Benim kullandığım taktik :
Onayla ve abart. Bu Johnny d taktiği.

Mesela bi kız bana
"Sen neden bu kadar zayıfsın?" diye sorduğunda gayet sakin ve kendinden emin bir şekilde, hafif de tebessüm ederek "Amerikan diyeti" dedim. Kız güldü, sohbetin devamını getirdi...

Bir başka teknik ise soğuk yapmak. Kızın birisi "Sence ben güzel miyim?" dediğinde "Güzel olsaydın sevgilim olurdun" dedim.Sonrası ise iyilik güzellik...

Kızla biraz daha takılmaya bak. Niyetini belli et yani arkadaşına yaklaşır gibi yaklaşma. Neg at, soğuk okuma yap, el falı bahanesi ile soğuk okuma yap. Tepkiler güzelse senindir fazla uzatma
O konuda ne yapamam gerektiğini biliyorum.Okumuştum onayla abartı ama o an aklıma bunlar gelmedi peki bu durumla ilgili ne yapmalıyım?

theyusuf_

Üye
O konuda ne yapamam gerektiğini biliyorum.Okumuştum onayla abartı ama o an aklıma bunlar gelmedi peki bu durumla ilgili ne yapmalıyım?
Heyecanlanıyorsan eğer hakim ol. Ben bir ara kız shit teste benzer bir şey söylediğinde düşünüp cevap veriyorum. Hemen sorulara falan atlama Bi düşün yani. İlk başta şapşal gibi görülebilir belki ama alışırsın

demasaya

Üye
Heyecanlanıyorsan eğer hakim ol. Ben bir ara kız shit teste benzer bir şey söylediğinde düşünüp cevap veriyorum. Hemen sorulara falan atlama Bi düşün yani. İlk başta şapşal gibi görülebilir belki ama alışırsın
Kız konusunda sadece cinsellik girdiği zaman heyecanlanan bir insanım.Olay yaşanırken düşünemiyorum testmidir ne yapmalıyım diye.

Kutayus

Üye
Dostum shit testleri tecrübe kazandıkça bileceksin. Bir içgüdü oluşacak. Ama shit testleri fark etmenden daha ÖNEMLİ birşey söyleyeceğim.

Brad Pitt Kuralı bu yazıyı okuduğunu farz ediyorum. Sence o kız karşısında Brad Pitt olsa shit test yapar mıydı?

Kadınlar orta sınıf adamı test eder. Düşük adamı hiç test etmez çünkü hayatına almazlar. Yüksek adamıda test etmezler direkt hayatına girerler. Şimdi senin konuna gelelim. Öncelikle bir kadının seni test etmesine izin verme. Sen kadını test etmeye bak kriter koy.
Bak bu çok doğru. Shit testti tabiki fark etmen ve kıza izin vermemen lazım. Ama daha önemlisi HAYATININ BRAD PITT'I OLMALISIN!

Kızlardan ve shit testlerden ziyade kendinş geliştirmeye odaklarsan. GERÇEKTEN KAZANACAKSIN!