• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

.

Barbrook

Üye
Merhaba dostum, öncelikle "cıvık cıvık" olursan, çevrendekiler seninle daha çok iletişime geçecektir ama bu iletişimin sonunun senin rahatlığından faydalanılarak aşağılanmaya varacağına emin olabilirsin. Sen soğuk durduğunda ve samimiyet seviyeni koruduğunda herşeyden önce öz saygını yitirmiyeceksin ki bu herşeyden önemlidir. Sadece düşünmeni istiyorum, sosyal çevremizde herzaman hakkında yorum yapacakken düşünülen bir tip vardır. Bu tipe her aklına geleni söyleyemezsin. Neden? Çünkü ne tepki vereceğinden ya emin değilsindir yada sert bir tepki alacağını biliyorsundur. Şimdi sen böyle bir adam olmak varken, sosyal ortamında senin üstünden espri yaparak, seni aşağılayarak prim yapacak insanlara izin mi vereceksin? İnsanlar herzaman birşeyler bulurlar dostum, yazında da dediğin gibi susunca soğuk bir tip, konuşunca cıvık bir tip derler.

Diğer sorun olan "yürüme" probleminde ise yakın çevrendeki kızlar yerine, dostlarının tanımadığı kızlarla iletişime geçerek çözebilirsin, böylece rezil olma korkunda ortadan kalkar. Red yersen o kızı senden başka tanıyan arkadaşın yok, kaybedecek birşeyin de yok :)

Furkansen

Üye
yürüdüğümü zanneder diye. esasen yürümek isterim ama yürümüyorum neden? beni reddederse bir şey kaybeder miyim?
Oyunu öğren , oyunu oyna , kaliteli erkek ol , sen flörtöz davran , bırak onlar teklif etsin , onlar yürüsün , ili işaretleri aldığında da öp direk , öpmeden önce 2 dakika bir dudağına bir gözüne bak , kızı da hazırlamış olursun.

pawelow

Üye
Geçenlerde tekrar konu acmıstın heralde kafa yapımız baya baya aynı iş var ama icraat yok ıkımızdede zaman geçtikçe bende sorguluyorum ve üzülüyorum bu duruma

Oyunu öğren , oyunu oyna , kaliteli erkek ol , sen flörtöz davran , bırak onlar teklif etsin , onlar yürüsün , ili işaretleri aldığında da öp direk , öpmeden önce 2 dakika bir dudağına bir gözüne bak , kızı da hazırlamış olursun.
bu aşırı yürek ister. esas sıkıntı şu dostum. ortamda kızla işi pişiririm ama ortamdan çıktığımızda olmuyor be. yazmak istemiyorum. gurur yapıyorum.

Furkansen

Üye
bu aşırı yürek ister. esas sıkıntı şu dostum. ortamda kızla işi pişiririm ama ortamdan çıktığımızda olmuyor be. yazmak istemiyorum. gurur yapıyorum.
Bende öyle aşırı yürek yok ama bu dediğimi yaptım gayet işe yarıyor , korkup risk almazsan hiçbir zaman ilerleyemezsin dostum burası risk alanların yeri