• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

.

theturker

Üye
Kendini yiyip bitirmişsin hiçbirimizden farklı değilsin yani gerizekalılık anlamında söyledim bu sorunların hepsini bir kağıda yaz nasıl düzeltebileceğine dair hepsinin üzerinde tek tek düşün kitaplar hakkında da büyük ihtimal okurken odaklanmıyosun ve anlayamacağına inanmışsın bu yüzden aklında kalmıyor aç kitabı bu sefer anlayacağım de inan ve odaklanarak oku bu sorunlarla başa çıkarken asla çekingen olma hayattaki çoğu şey ısırgan otuna benzer dokunursan yakar ama onu sıkıca tutarsan hiçbirşey yapamaz sorunlarının üzerine çullan ufak ufak yenmeye çalışma direk içine atla

Kendini yiyip bitirmişsin hiçbirimizden farklı değilsin yani gerizekalılık anlamında söyledim bu sorunların hepsini bir kağıda yaz nasıl düzeltebileceğine dair hepsinin üzerinde tek tek düşün kitaplar hakkında da büyük ihtimal okurken odaklanmıyosun ve anlayamacağına inanmışsın bu yüzden aklında kalmıyor aç kitabı bu sefer anlayacağım de inan ve odaklanarak oku bu sorunlarla başa çıkarken asla çekingen olma hayattaki çoğu şey ısırgan otuna benzer dokunursan yakar ama onu sıkıca tutarsan hiçbirşey yapamaz sorunlarının üzerine çullan ufak ufak yenmeye çalışma direk içine atla

okurken odaklanıyorum. çünkü üzerinde uzun süre düşünüyorum. kendi içimde özünü biliyorum. mesela okuduğum bir kitap hakkında sınava girsem yanlış yapmam. lakin kafamdaki o özünü bildiğim kısmı sesli şekilde dışarı yansıtırken hatalar yapıyorum.
bir diğer sorunda o an aklıma gelmiyor dediğim şeylerin sayısının çok fazla olması. özellikle sabahları uyandığımda, akşamları kafamı yastığa koyduğumda, yürürken aklıma gelen düşünceler, tuvalette veya banyodayken aklıma gelen o parlak düşünceler yüz yüze iken bir anda uçup gidiyor.

Eski bana çok benziyorsun insanlar dalga geçmiş ve kendini sevmeme üst seviyede

İstersen kendi tecrubelerimden tavsiye verebilirim sana

Telefondan konuşabiliriz

(21 yaşına kadar benim de sevgilim olmadı)

Grichy

Üye
Olay bitek ailenin önüne geçmesi yani sadece bundan ibaret olsaydı sorununa yardımcı olmak adına birkaç laf edebilirdik ancak intihar kısmını görünce bundan vazgeçtim bir an önce bir psikologla görüşmeye başlamanı tavsiye ediyorum.

mihsekersi

Üye
yeni, zorluklarla dolu bir hayat belki de rahatlığa olan erişimimizin çokluğundan doğan problemleri unutturup daha sağlam bir insan yapabilir bizleri.