Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

5 Günlük Dişiye Manipüle Deneyim

hani kafa karıştırma , akılda kalma , tutku , sosyal statü gösterme , kültür aktarma vsvs... çok eksik sadece neg bende de böyle oluyor biriyle konuşurken ama eksiklerimiz çok

"Örneklerle açıklayayım; kitap okuduğumu, yaptığım sporları, fitness yaparkenki vücudumu, aklınıza gelebilecek her konuda kendimi yüceltiyordum."
Kendinden bahsetme ve kendini kanıtlamaya çalışma denmişti.

"Örneklerle açıklayayım; kitap okuduğumu, yaptığım sporları, fitness yaparkenki vücudumu, aklınıza gelebilecek her konuda kendimi yüceltiyordum."
Kendinden bahsetme ve kendini kanıtlamaya çalışma denmişti.
Oradaki amacım bunları söylerken karşı tarafa vasfın yok, hiçbir sporu yapamıyorsun, hayatında kaç kere kitap okudun vb diyordum. Evet biraz abartmış olabilirim

Sen haptır negdir o bu mevzularını belli ki yanlış anlamışsın. Kendini ispatlamak için yaptığın şeyleri bahsetmen bir kere çok yanlış. Yaptığın spordur sanattır veya başka bir yetenektir bunlar arka planda olması gereken şeyler. Ön planda senin düşüncelerin ve karakterin olacak. Benim 12. Sınıfta bir arkadaşım vardı çocuğun heykel gibi vücudu vardı kaslıydı 1.80di ses tonu kalındı hani yatağa atıp sikecek tarzda öyle düşün. Ulan düşünüyom adamda bir kızın aradığı her şey var amk diye. Çocukta da gram ego yoktu bunlarla hiç bir zaman övünmedi bunlar hep arka plandaydı onun için. Birinci hatan boku bokuna kendinden bahsetmen. İkinci hatan evet kendi dediğin gibi neg mevzusunu abartmışsın kızlarla o kadar fazla dalga geçersen soğurlar senden kıvamı iyi tutturmak lazım.

Son düzenleme:
Sen haptır negdir o bu mevzularını belli ki yanlış anlamışsın? Kendini ispatlamak için yaptığın şeyleri bahsetmen bir kere çok yanlış. Yaptığın spordur sanattır veya başka bir yetenektir bunlar arka planda olması gereken şeyler. Ön planda senin düşüncelerin ve karakterin olacak. Benim 12. Sınıfta bir arkadaşım vardı çocuğun heykel gibi vücudu vardı kaslıydı 1.80di ses tonu kalındı hani yatağa atıp sikecek tarzda öyle düşün. Ulan düşünüyom adamda bir kızın aradığı her şey var amk diye. Çocukta da gram ego yoktu bunlarla hiç bir zaman övünmedi bunlar hep arka plandaydı onun için. Birinci hatan boku bokuna kendinden bahsetmen. İkinci hatan evet kendi dediğin gibi neg mevzusunu abartmışsın kızlarla o kadar fazla dalga geçersen soğurlar senden kıvamı iyi tutturmak lazım.
Evet şuan pişmanım ama deneyim olmuş oldu. Biraz soğuttum gibi ama bu sefer de biraz duygusal davrancam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8