Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

6 gün saha

Evet beyler ard arda son zamanlarda hep sahaya çıktım yarın üstüne anketör olarak işe başlıyorum.İşim gereği daha fazla set açıcam setlerle gitmek arık benim için sorun değil.Çok kolay gidip birşeyler söylüyorum 3 gündür 3 NUMBER CLOSE yaptım ilk yaptığımda KİSS CLOSE olucaktın fakat Gearlandık o yüzden numara alıp ayrıldık.Setlere nasıl giriyorsun derseniz belli bir kalıbı yok ve belirli bir açılışta yok artık. ÇÜNKÜ BURADAKİ KALIPLARIN AYNILARINI HEPİNİZ EZBERLEYİP YAPARSANIZ BİR SÜRE SONRA ÖĞRENENİLİRLER durumu.
Kaç tane set açtımın sayısını tutmuyorum çünkü 4/10 üstü bütün kızlara gidip açıyoruz. Şu hatayı fark ettik biz çok fazla öz güven ile gidip NEG ile yahut ciddi olmayan açılışlar yapıyoruz ve düşük puanlı kızlar alınıyorlar kendilerini aşşağlık hissediyorlar. Çünkü Türkiye de bizim gibi set açan insan sayısı çok çok az. İlk defa böyle bir durum ile karşılaştıklarında savunma mekanizmaları devreye giriyor. 8 ve üstü kızlara sadece alaycı şekilde yaklaşın onlara baskınlık kurun. Biz baskınlığı abarttık sürekli ona odaklandı ve dışarıdan bir yabancının baskınlık kurması düşük puanlı kızları aşşağlık hissettiriyor.Düşük puanlı kızlara baskın olarak yaklaşmamak lazım açılışlar bile selam seninle tanışmaya geldim gibi cümle kurmalıyız.Bu gün seninle iftar çadırında romantik bir yemek yiyebiliriz gibisinden bir açılışa 5 kıza yaklaştık toplam 15 set açtık neredeyse.Aralarında hiç 7 üstü yoktu bu şekilde alaycı bir açılışla yaklaşınca kale alınmadık fakat 6 puan gibi kızlarda işe yaradı. Numara alıcak iken bir hata ile kanat adamım numarasını yazmak istedi ve numaralarını alamadık muhtemelen aramazlar 2. Number Close ise kendimden büyük birine yaptım ama aramam herhalde

Hocam kızla konuşmayı nasıl baslatiyosun ? Karşıdan gelirken sana yaklaşınca merhaba mi diyosun ? Bir de diyelim ki kız önde sen arkadasin, arkadan öne geçip tanisiyor musun ?

olum bana konuşmaya başladınya nasıl devamını getiriyosun o lazım bir yerden bir şeyden öğrendiysen söyle bize yok öğrenmediysen bir yerden bir şeyden helal olsun

açılışı yapıyorum gerisi yok denizden çıkmış balığa dönüyorum

açılışı yapıyorum gerisi yok denizden çıkmış balığa dönüyorum
İLİ alırsan devamı geliyor illa gelecek illa birşey söyleyeceksin diye birşey yok hoşlarına gittiysen muhabbet ilerler birkaç test yahut tartışma başlatan soru sor mesela kızlarımı erkeklerimi diye başlayan sorular harikadır

Hocam kızla konuşmayı nasıl baslatiyosun ? Karşıdan gelirken sana yaklaşınca merhaba mi diyosun ? Bir de diyelim ki kız önde sen arkadasin, arkadan öne geçip tanisiyor musun ?
Evet çoğu zaman arkadan oluyor zaten karşısına geçin ve durdurun 45 derece açı kuralı Türkiye de olmuyor

Geçen 4.5/10 luk kızın yanına gittim öündeyim otobüs bekliyorum ya buraların yabancısıyım bana bir kozmetik mağazası önerirmisin diyeceğim ya buraların dedim kız irkildi bir titreme geldi dedim okey abi uzuyorum ben kız böyle sanki elektro şok yemiş gibi oldu .

Geçen 4.5/10 luk kızın yanına gittim öündeyim otobüs bekliyorum ya buraların yabancısıyım bana bir kozmetik mağazası önerirmisin diyeceğim ya buraların dedim kız irkildi bir titreme geldi dedim okey abi uzuyorum ben kız böyle sanki elektro şok yemiş gibi oldu .
Böyle korktukları anda benden korkmalısın böbreklerini alıcam organ mafyasıyız gibi şakalar yapabilirsin tabi bunu komik bir şekilde söylemek için.mesela çok gerginlik olduğunda kahka patlatıyorum dışarıdan insanlar baktığında zaten tanışıyormuşız gibi görünmesi lazım yoksa setlerle müdahale edebilirler.

Evet haklısın özgüveni düşük kızlar çok alıngan oluyor o yüzden önce hedefinizi iyi tanıyın neg yapmadan önce

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8