• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

*69 ve sabun

Yusuf

Üye
Katılım
11 Temmuz 2018
Mesajlar
21
Yaş
20
Şehir
Çankırı
merhaba arkadaşlar bugün size karışık bir şekilde konu açıp konuşucam yaşamımın nasıl olduğunu falan filan ama siz ihtiyacınız olan kısımları alın eğer gerçekten hayatınız eksik olan taraf kadınsa hiç durmayıp kafanıza sıkın ve forumu terk edin. 1- sevginin gerçek güç olduğunu kabullenmenin teslim olmak veya mücadeleden vazgeçmek olduğunu sakın düşünmeyin kabullenmek aslında rota yanlışsa eğer doğru yolun pusulası olduğunu düşünün.2-her zaman ne pahasına olursa olsun kendinize tereddüt ve şüphe duymadan inanın yalnız dikkat şüphe ve tereddüt bu ikisi en güçlü insanları bile yoldan çıkarır doğru bildiğiniz yolda gidin yanlış olursa ders çıkartıp tekrar hedeflerinize odaklanın 3-sabır istediğiniz şey her neyse hiç farketmez. Azim ve sabır olmadıktan sonra hiç bir şey olmaz.
Evet tmm en iyi olmak istiyorsunuz insanların size abartılı şekilde saygı duymasını her ne konumda olursanız olun bunları istiyorsunuz güç kazanmak istiyorsunuz ama ufak bir sıkıntı var siz evet siz kendinizde olan sorunları problemleri veyada sıkıntılarınızı aşmak ve ortadan kaldırmak için uğraşmıyorsunuz. Ne yani alfa gelip benim elimden tutacak hayal ettiğim hayata gidicem gibi düşünüyorsunuz.
 
Üst