• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

.

MerLin

Üye
Bak ben bir durum karşısında kararsız kaldığımda , bu davranışım onurlu bir davranışmı değil mi diye bakarım ve toplumun dayattıklarınada aldanmam. sanada öneririm bazı durumları hallediyor.

Senin zayıf noktan "BABALAR".

Şimdi kardeşim ben de böyle bir durumda kendimi kötü hissederim, benim de zayıf noktalarımdan birisi "BABALAR".
Ha sence bu yaptığı(m)(n) şey ne kadar doğru? Hiç
Sen o konuyu düşünme, babası ile ilgili konuyu açmaz isen, oda açmaz ise problem yok demektir.
Açarsa, destek olursun o ayrı mesele. Ama gardını düşürme sakın.
Buradan tarafsız yorum yapabiliyorum çünkü senin şuan içinde bulunduğum enerjiye sahip değilim.

Edit: SAKIN HAA Sen kendi problemlerini anlatma ona!
Senin zayıf noktanı öğrenmesin. Sen sadece ona destek ol.

Edit2: Alttaki arkadaş geçiştir demiş, ben ce de en mantıklı olan şey o. Buraya eğlenmeye geldik, kalk kalk kalk film seçiyoruz hemen diyip konuyu değiştir :D Drama filmi de olmasın lütfeeeen :D

Fakat şunu da unutma, elinde bir fırsat var. Alfa diye isimlendirdiğimiz karaktere bürünmüşsün. Bu fırsatı tepme!
Kızla ilişkiye gir felan demiyorum, o senin kararın. Fakat güzel bir hayat yaşamalısın.

Bir tavsiye daha, filmi sen seç :)

Son düzenleme:
Bence kiz icini dokmeyi anlatmaya baslarsa sakin dinleme ve simdi bunun sirasi degil de test ediyodur yada sana anlattigi sey uzerinden ve senin baba zayif noktandan vurup seni asik edebilir ve sende o evlilik 3 cocuk hayallerinde bulabilirsin kendini
Kanka sülalesi de vefat etse aşık olmam kimseye kendimi sınırlandırmayı biliyorum. Sadece bu durumda onunla bir şey yaptıktan sonra vicdan azabı çekmemek istiyorum saçma olabilir ama her an babası beni izliyormuş hissine kapılmak istemiyorum amk

Senin zayıf noktan "BABALAR".

Şimdi kardeşim ben de böyle bir durumda kendimi kötü hissederim, benim de zayıf noktalarımdan birisi "BABALAR".
Ha sence bu yaptığı(m)(n) şey ne kadar doğru? Hiç
Sen o konuyu düşünme, babası ile ilgili konuyu açmaz isen, oda açmaz ise problem yok demektir.
Açarsa, destek olursun o ayrı mesele. Ama gardını düşürme sakın.
Buradan tarafsız yorum yapabiliyorum çünkü senin şuan içinde bulunduğum enerjiye sahip değilim.

Edit: SAKIN HAA Sen kendi problemlerini anlatma ona!
Senin zayıf noktanı öğrenmesin. Sen sadece ona destek ol.

Edit2: Alttaki arkadaş geçiştir demiş, ben ce de en mantıklı olan şey o. Buraya eğlenmeye geldik, kalk kalk kalk film seçiyoruz hemen diyip konuyu değiştir :D Drama filmi de olmasın lütfeeeen :D

Fakat şunu da unutma, elinde bir fırsat var. Alfa diye isimlendirdiğimiz karaktere bürünmüşsün. Bu fırsatı tepme!
Kızla ilişkiye gir felan demiyorum, o senin kararın. Fakat güzel bir hayat yaşamalısın.

Bir tavsiye daha, filmi sen seç :)
Teşekkürler kankam kızla herhangi bir problemim yok zaten kız öl desem ölecek sıkıntı yok o konuda ama benim de babam ile sorunlarım var ve ilişkilendirmeden duramuyorum ikisini. Ama haklısınız bu baba konusunu göz ardı edicem. Yaşananları yazarım buraya :) Bu arada filmi ben seçicem :d

Loseyyah

Üye
Beyler geçenlerde yazmıştım yeni dershaneye başladım bi iki kızla tanıştım diye. kızla da samimiyetim baya oldu kızın karşısında tam bir alfa erkek konumundayım. Kız beni evine bile davet etti çok fazla film izlediğim için bilenler bilir. Çağırdı beni film izliyelim diye ben de kabul ettim tabiki de. Ama az önce öğrendim kızın babası 5 yıl önce vefat etmiş. Bu kızın evine gitsem film izlemeyeceğimizi anlamışsınızdır ama kızın babası vefat ettiği için kendimi kötü hissettim ve gitmekten vazgeçmek üzereyim. Babamla olan sorunlarım var ve kız ne zaman aklıma gelse onun babasını kendi babamla kıyaslıyorum istemsizce. Normalde hiç takmam ama bu sefer bir şey oldu. Ne yapmalıyım size danışmak istedim. Kızın babası vefat etmiş zaten ne olucak filan demeyin çünkü gerçekten kötü hissediyorum aklıma geldikçe. Ne yapmamı önerirsiniz. ( bu arada cevap verin silecem kızın adını bile vermedim ama yine de isimsiz bir şekilde aşağlıyormuşum gibi hissetmek istemiyorum. ) İYİ FORUMLAR.
Neden kötü hissedeceksin hepimiz bir gün öleceğiz senin annen baban da ölecek peki senin karşındaki kız annen baban öldü diye seninle beraber olmak istemese üzüntüden

Carpe Diem

Üye
Benzer bir durum bana da olmuştu.Güzel kızdı.Sanki babası aramızda olan şeyleri görüyor gibi garip bir düşüncem vardı.