Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

A-RAŞ-TIR

Merhaba saygıdeğer alfaloji üyeleri ;

Bugün ufak bir sitem ve sorularınızın cevabı olmaya geldim.[Falcı Bacı]
Her neyse forumda gezerken kendini çok yineleyen sorular ve başlıklar görüyorum.
Önce sorulardan başlayalım.Gerçekten soru cevap bölümüne girdiğimde gördüğüm 10 sorudan 9'unun cevabı var.Kalan 1 de kişisel falan oluyor.İnsanlık olarak hazıra konmayı seviyoruz.Sorumun cevabı hemen verilsin, hemen set açıyım,Merveyi hemen sikiyim Ayşeyi şöyle domaltayım,kendimi hemen geliştireyim, hemen kilo vereyim, dil öğreneyim, kültürleneyim vesaire vesaire.

Öncelikle DOSTUM kimse bu aşamaları parmağını şıklatıp hokus pokus diyerek geçmedi.Her şeyin bir zamanı var bazı şeyleri zamana bırakman gerek bazı şeyleri iyi araştırman gerek. Artık şu gözünün önünü görmen GEREK!
Var dostum var sevgilin seni niye siklemiyor,şu kız niye seni friendzone'a atıyor,neden kendimi geliştiremiyorum.Nerede yanlış yapıyorum...
Biraz aşağılara insen konu başlığını araştırsan bir soru sormadan konu başlıklarını didiklesen zaten ne sorun kalır ne bir şeyin.Artık sen gelip burda başlık açmaya bilgi vermeye ya da deneyimlerini aktarmaya başlarsın ha?
Hadi şimdi sorucevap'ta başlık açmadan o lanet olası kıçını kaldır ve sorunun olduğu başlıktaki konulara göz at...

Diğer konu başlıklar:Tabi forumumuzun canlı tutulması için başlık açmamız ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçmemiz gerekiyor amenna buna bir sözümüz yok.Fakat bazı konular gerçekten eski konuları yineliyor ve üstüne katılmış bir şey yok.Konu sadece farklı kelimelerle tekrar açılıyor ve belki de yanlış bilgi veriliyor.Bu durumda başlık açan yazarlardan rica ediyorum başlığı açmadan başlığın ait olduğu konu başlığına girip aşağılarda başlıklara bir göz gezdirmek bu durum hem başlık kargaşası oluşmasını hem de bilgi kirliliğini önler.Tabi yazılan bir çok güzel ve ayrı konu başlıkları var.Hatta benim bilmediğim konuların öğretildiği bile çok güzel başlıklar var.Sadece tek isteğim bir bilgiyi vermeden gözünün önündeki aşağılarda bulunan dökümanlara bakmak...
Yani;
ARAŞTIRMAK

-𝕹𝖆𝖈𝖗𝖊𝖒

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8