Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Abazan Erkekler

Katılım
26 Nisan 2018
Mesajlar
204
Tepkime puanı
177
Yaş
29
Şehir
Ankara
Abazan erkekler, aslında ölmeleri gereken ve varolmaları sıkıntılı bir erkek grubudur.

Abazan erkeklerin değeri yoktur veya aşırı düşüktür. Bu yüzden seksi rüyalarında bile nadir görürler. Kadınların egolarını şişirmeleri ve kendi değerlerini daha yüksek görmelerine neden oluyorlar.

Genetik olarak çöp olan,fakir,yeteneksiz ve kötü koşullarda yaşayan erkeklerdir bunlar. Abazan olarak adlandırılmalarının sebebi de çok kadına yazıp başarısız olmalarıdır. Masaya hiç bişey koymadan seks yapma uyanıklığı yapmaya çalıştıkları stratejileri götlerinde patlar. Doğanın ve sistemin ezdiği kaybedenler ordusudurlar. Açıkçası sistemin kaybedeni olmak berbat bişey olsa da yapacak bişey yok.

Herkese yetecek kadar kadın ve para yok. Daha iyi durumda olanlar daha çok para ve kadın alacak. Altta kalanlar ise boku yiyecek. Bu sistem değiştirilemez ancak kendini geliştirirsin.

Abazanları arttıran şey internet teknolojisi sayesinde kızlara ulaşabilmeleridir. Adam başka şehirde ki kızlara bile yavşıyor. Abazanlar yüzünden diğer erkeklerde yargılanıyor. Erkeklerin %40 kadarı cinsel piyasa alanında gereksiz kalabalığa neden oluyor. Varolmalarının tek nedeni beta öderde ödemek. Aslında yine genetik olarak çöp ve berbat şartlarda yaşayan nesillerin hayata gelmesine neden oluyorlar.

Abazanların kadınlar gözünde ve toplum gözünde değeri yoktur. Değeri olsa zaten abaza değil,çapkın flörtöz erkek oluyorsunuz. Bu çifte standart böyledir.
Doğa ve sistem kazanan ve kaybedenleri belirler. Hayat kazananları ödüllendirir. Ayrıca cinsel ekonomiden dolayı değersiz erkeğin dölü önemsiz ama bebek yatırımı önemlidir.

Aslında insanlık bir açıdan güzelleşirken, bir açıdan da daha çirkinleşmekte. Orta standartlar açılmakta. Zenginlerin, fakirlerden daha güzel olmalarının sebebi de budur. Zenginler güzel kadınlarla evlenerek sürekli neslini güzelleştirmiştir. Fakirlerde ise sürekli çirkin-çirkinle eşleştiği için gittikçe daha da çirkinleşmeye neden oluyorlar.

Abazanlığın çözümü yok adamları da anlıyorum. Kadınların yüksek standartları yüzünden bu adamlar sekssiz bir gençliğe mahkum oluyorlar. Bu sefer daha da abazanlaşıyorlar sürekli seksle kafayı bozup ama ona ulaşamıyorlar. Hayatın acı gerçeklerinden birisi bu.

Abazanların hatası sistemi anlamamak. Değerini değiştireceği yerde am kovalıyor ve bir bok yapamıyor. Hem müthiş efor ortaya sarf ediyor hem de sonuç alamıyor. İnanılmaz bir mantık tutulması.

Kafaları çalışsa zaten kendini geliştirir ama o kadarına da basmıyor. Kendi levellerinde bir kızla evlenip çirkin bebekler üretmeye ve kendi kaderleri gibi kötü kadere sahip nesilleri devam ettiriyorlar.

Abazanların kötü etkisi yüzünden kızlara aşırı talep, takipçi ve en berbatı bedava ilgi veriyorlar. Kıza dünya iltifat vs verip bir karşılık alamıyorlar.
Kızların piyasa değerini yükseltiyor ortalama erkeklerin işlerini bozuyorlar. Kızların egolarını yukarı çekiyorlar. Bu ciddi bir kırılmaya yol açıyor. Kaybedenlerin negatif etkisi dating markete böyle yansıyor.

Kadınlara abazanlıkları yüzünden inanılmaz bir güç veriyorlar.yaşamın pratik felsefesi ve gücü
 
Son düzenleme:
Bu or*spu çocukları'nın tek amacı kızların götünü kaldırmak Sapık pezevenkler,Sağolsunlar onlar sayesinde ekmek yiyebiliyoruz bizde
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst