• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Acaba kızlar da ben onları ekleyince böyle mi hissediyor?

Don Draper

Üye
Instagram'da bölümdeki güzel kızları bulmaya çalışırken pp'den tam anlayamadım, çirkin şişman bir kıza istek yollamışım. Geri takip yapıp fotoğrafımı beğenmiş. Görünce "ne yaptım ben?" dedim sesli şekilde. Okulda da baktığı oluyordu rahatsız oluyordum. Şimdi ben de çirkin biriyim ama sporuma beslenmeme dikkat ettim hep. Ama sizce kızlar da ben onlara yürüdüğüm zaman rahatsız mı oluyordur? Mesela instadan bölümdeki tanımadığım güzel kızları takip ettiğimde çoğu isteği bekletti kabul etmedi, bazıları da geri takip etmedi.

nomad

Üye
Dostum sosyal medyada güzel dediğin kızlara günde 3-4 kişi yürüyor. Bu nedenle tanımadığı bir erkek ona takip isteği gönderdiği zaman doğal olarak akıllarına bu çocuk bana yürüyor düşüncesi geliyor. Yani senin tipinle alakalı bir durum değil. Ülkenin abaza erkekleri nedeniyle meydana gelen bir vaka. Bu arada hukuk okuyormuşsun. Neredesin ? Ben de hukuk okuyorum.

FromendD

Üye
Bir ara arkadaş fake hesap açmıştı her saat bildirim 9+ oluyordu öyle abartı bir fotoğraf ta yoktu, instagram kullanmayın kullanacaksanız da yürümeyin.

Don Draper

Üye
Bir ara arkadaş fake hesap açmıştı her saat bildirim 9+ oluyordu öyle abartı bir fotoğraf ta yoktu, instagram kullanmayın kullanacaksanız da yürümeyin.
Bölümden bir kızla olacak gibiydi, ben yazmadığım gün o yazıyordu, konu açıyordu ve kız ortalama üstüydü. Reelde hiç konuşmamıştık. Sonra birden görüldü yaptı ardından bir daha yazdığımda engelledi.

FromendD

Üye
Bölümden bir kızla olacak gibiydi, ben yazmadığım gün o yazıyordu, konu açıyordu ve kız ortalama üstüydü. Reelde hiç konuşmamıştık. Sonra birden görüldü yaptı ardından bir daha yazdığımda engelledi.
Seni pek sikine takmıyor çünkü senden yakışıklı erkekler de mesaj atıyor belki o sıra en iyisi sensindir sonra daha iyisini bulmuştur işin doğası. (Büyük ihtimal böyle gelişmiştir)