Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Acemi Görevi- Basit Set Lokasyonları

Kendi tecrübelerim ile keşfettiğim basit set mekanlarını buraya yeni avcılar için bırakıyorum, deneyimleyip bu forumun altına saha raporu bırakabilirsiniz. İşin püf noktası ise, konumlar hakkında bir tüyo vermeyeceğim. PUA olacak adam anı yorumlayıp plan yapabilmeli, değil mi? ;)

-Starbucks: Zorluk 1-1.5/5
-D&R ve D&R tarzı kitapçılar: 1-2/5
-Migros: 1.5/5
-Newcastle tipi publar (wing gerekebilir): 2/5

Bol şanslar, iyi avlar. Unutmayın ki, güzel ve cesur bir sohbet mutlaka seks ya da sevişme ile bitmek zorunda değildir. Sürekli gittiğiniz ortamdan iyi bir arkadaş, ayak üstü kültürlü bir konuşma ya da yaptığınız bir şakaya gerçekten beğendiği için bir kadının gülmesi çoğu zaman monoton bir seksten bin kat iyidir. İlk amacınız konuşma endişenizi yenmek, hitabetinizi geliştirmek ve duruşunuzu ayarlamak. Haydi rastgele!

Ya bana asperger sendromu teşhisi konulduda normal bir endişe yada tereddütüm yok çünkü siz gibi değilim aşırı derece var bende. Yürüme bozukluğu ve son günlerde eklenen arada kelimeyi yanlış söyleme (hiç yoktu yeni oldu) gibi sorunlar var. Konuşurken terleme gibi sayamayacağım şeyler var.

Ve konuşarak aşılmıyor sanırım yani 50 insanla da konuşsam aynıyım.

Bilgisi olan yazabilir mi? Cidden değişmiyecekse zorlamıyım direk kendimi geliştiriyim...

Ya bana asperger sendromu teşhisi konulduda normal bir endişe yada tereddütüm yok çünkü siz gibi değilim aşırı derece var bende. Yürüme bozukluğu ve son günlerde eklenen arada kelimeyi yanlış söyleme (hiç yoktu yeni oldu) gibi sorunlar var. Konuşurken terleme gibi sayamayacağım şeyler var.

Ve konuşarak aşılmıyor sanırım yani 50 insanla da konuşsam aynıyım.

Bilgisi olan yazabilir mi? Cidden değişmiyecekse zorlamıyım direk kendimi geliştiriyim...
5000 bin kere de yapsan reddeilme korkusu herzaman olacaktır ne olursa olsun neil straussun kitabında okudum.
Ama inan bana konfor alanından çıktığın için oluyor bir meditasyon yap iki Dene dene dene zamanla beynin durucak.İnan bana bende de oluyordu şimdi düşünmeden gidiyorum reddedilsem de gülüyorum.

5000 bin kere de yapsan reddeilme korkusu herzaman olacaktır ne olursa olsun neil straussun kitabında okudum.
Ama inan bana konfor alanından çıktığın için oluyor bir meditasyon yap iki Dene dene dene zamanla beynin durucak.İnan bana bende de oluyordu şimdi düşünmeden gidiyorum reddedilsem de gülüyorum.
Neil straus Türkiyede işe yarar tavsiyeler taktikler şeyler söylüyor mu o kitabı biraz okuyup bırakmıştım ama okuması çok eğlenceliydi.

Neil straus Türkiyede işe yarar tavsiyeler taktikler şeyler söylüyor mu o kitabı biraz okuyup bırakmıştım ama okuması çok eğlenceliydi.
Haritalar nesneldir, generaller onu öznel kılar ;)

mystery-with-neil-strauss-style.jpg

Oyunda pek vermiyor Ama seni içine çekiyor.
ama kurallarında direk pua bile yapabilir seni öyle bir özellik var o kitapta

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8