Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Acemi Tekrarı 1/1- Trygve'in Gratis Çiftelisi

Bugün öğleden sonra doktor randevum olduğu için okulu asmaya karar verdim ve ne yapsam ne yapsam diye düşünürken, buradaki acemi dostlarım için özgüven verici bir saha raporu simülasyonu yaşamakta karar kıldım. Eğer ki devamını ister ve konuyu aktif tutarsanız, bunu birkaç kere daha yapacağım. Çünkü bugün öylesine başlangıç seviyesinde davrandığım halde bir numara düşürebildiysem, azıcık kendine çeki düzen verip konuşurken duruşuna dikkat eden bir acemi her halükarda düşürür.

TEKNİK RAPOR
Yer/Lokasyon: Gratis
Tarih-Saat: 18.02.19/10:25-10:40
Zorluk Opsiyonelleri: Kolay (boş dükkan, kıyafet bonusu, konuşkan av bonusu, düşük standartlı av bonusu)

Üzerimdeki kıyafetlere kısaca değinecek olursam siyah ütülü chino pantolon, gri düğmeli klasik yaka beyaz pamuk gömlek, koyu kahve deri ceket ve siyah sportif görünen türden bir bot vardı. Yani, tavus kuşu üzerinden gitmedim. Kolumda teyzemden hatıra çok değer verdiğim bir saat ve kıskaçlı küpe vardı ek olarak.

Teknik olayları geçtiğimize göre başlayalım. Gratis'te karar kıldıktan sonra girdiğimde gördüğüm üç kşi vardı: birisi çayyolu (Ankaralı arkadaşlar tanımı anlar) kokonası, koca parası yiyen bir teyze ve diğer ikisi de çalışanlardı.

Kısa bir değerlendirmeden sonra başlangıçta 10 üzerinden 5.5 verdiğim fakat sonradan 6.5'a yükselmeyi başaran çalışana yöneldim. Biraz şaşkın bir ifadeyle "ne arıyor lan bu gay tipi de yok" dercesine bana bakarken ben de göz teması kurup güven verici bir sırıtma ile "Günaydın, yardımınıza ihtiyacım var. Bir konuda kararsız kaldım ve anladığım kadarıyla bu konunun uzmanı sizsiniz" dedim. Kadın yapay bir gülücükten sonra "tabi dinliyorum?" diye kısa bir yanıt verdi. Anlaşılan zamanında toplum baskısı yemiş ve neglerden korkan bir kadındı çünkü balıketli ve pek zeki bir yapıya sahip durmuyordu.

Ben de sesimin boğazımdan çıktığından emin olmak için ufak bir yapay öksürük kullandım ve konuşmaya başladım. "Ya biz sınıfta bir hediye çekilişi yaptık ve bana sıra arkadaşım olan kız düştü. Kız makyaj malzemelerini seven tipten, benim üzerimde hatrı da vardır, onun verdiği kopyalar sayesinde geçtim" (burada samimi bir şekilde güldü, hatları yarıyordum) "diyeceğim o ki, göründüğü üzere bu işlerden hiç bir şey anlamıyorum" (yapay sırıtması gitmiş, doğal sırıtması gelmişti bu noktada) "belki bana fikir konusunda yardımcı olabilirsiniz, tabi müsaitseniz..." (bir acemi raporu olacağını hatırladığım için konuşmalarımın aralarına minik minik mavi hapta kattım fakat sonunda çok ırgalamadı. Zira sürekli göz kontağı kuruyordum. Hatalarınızı bakış ve duruşlarınızla örtbas etmeye çalışın ilk başlarda sıçarsanız)

Ufak bir süre duraksadı, etiketleri değiştiriyordu zira. Ondan sonra kabul etti ve bir kaç ürün gösterdi, açıkçası o zamanı hiç hatırlamıyorum bile çünkü enerji tasarrufu moduna almıştım beynimi. Son gösterdiği standı hatırlıyorum ama, ruj standı.

Oraya geldikten sonra kasadaki diğer kadını da çağırdı. O kadına puan verseydim muhtemelen 3/10 falan verirdim, orta yaşını geçmiş birisiydi ve "milf" sınırından yukarıdakilere o gözle asla bakamıyorum. Yine bir kaç şey daha söylediler. Bunlar bana bir şey anlatırken ara sıra "ili" işareti olarak elimi çeneme götürdüm ve gözlerine bakarak dinledim, daha da istekli anlatmaya başladılar bundan sonra.

En sonunda, Gratis'in hediye kartı mı ne varmış işte, içine para yüklüyormuşsun hediyeyi verdiğin kişi istediğini alıyormuş. Onu anlattılar, ben de biraz sıkılmaya başlamıştım. İşi bağlayıp fırınlama kısmına geldiğimi düşünüyordum. 6.5 verdiğim kadının iki ili'sini de yakalamıştım. Biraz kumar biraz şans, ne derseniz onu diyin. Şansımı denemeye karar verdim.

"zamanınızı ve bilgilerinizi bana ayırdığınız için teşekkür ederim. -samimi bir gülümseme- Bu arada, istemsizce dikkat ettiğim üzere çok güzel bir gülümsemeniz var. -3'lük kadın "öyledir öyledir hahaha" dedi, diğeri de utandı.- 35 bölüm ağır yaşamlar izlemiş birisi olarak konuşmalıyım ki -sonradan farkettim burada fena pot kırmışım aq- gülmeyi bu kadar ihmal etmemelisiniz. Neyse, ben diğer dükkanlara da bakayım en olmadı bir-iki güne tekrar görüşürüz zaten. Fakat, sizin gibi bir üstadın fikirlerinden uzakta kalmakta istemem. -gülüştük- Siz şuraya -telefonu çıkarttım, rehberi açtım- telefon numaranızı girin sakıncası yoksa, yarın 13-14 civarında bulduğum bütün şeyleri size soracağım, yardımınızla bu işin üstesinden geleceğiz, n'apalım artık."

Bir 5 saniye duraksadı, ben içimden "aha sıçtık" diyordum, tam o sırada numarayı girmeye başladı ve "Eda-Gratis" diye kendini kaydetti. Ben de hem ona, hem diğer kadının gözlerine bir saniye baktım, güven verici ve sıcak bir gülümseme atıp iyi günler diledim, onlar da iyi günler dedi ve bugünlük saha benim için bitmiş oldu.

Bu kadar basit beyler, sırf sizin için yaptığım şey bile benim günümü aydınlattı emin olun. İster istemez mutlu oluyor insan. Bu kadınla ciddi bir şey düşünmüyorum ama belki bir gün ikna edebilirsem kahve içmeye götürür ve arkadaşçıl bir yol izlerim. Saf birisine benziyor zira. Gerçekten saf.

Velhasıl kelam, Winterfell'in bile kuzeyinde olan diyarlardan gelen dostunuz Trygve bildirdi. Akşama eğer ki müsait olursam "Endsieg/2" gelecek. Talep çok oldu, çok güzel dönütler geldi. Teşekkür ederim, hiç tahmin etmezdim bir yazıyla bu kadar insanın hayatında ufak bile olsa yeni bir değişim ve gelişim yaratabileceğimi... Çok mutlu oldum hem sizin hem kendimin adına. Eğitim güzel şey vesselam :p

İli dediğimiz hareket ne oluyor?
Kadının ya da erkeğin karşı taraftan ilgilendiğini gösteren temas barındıran hareketler. Kızın omzuna yaslanması, vücudunu sana dönmesi, sen konuşurken gözlerinin büyümesi, seni dinlerken başının japon yapıştırıcısı ile sabitlenmiş gibi dikkati dağılmayacak şekilde kalması ili sayılır genellikle.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8