• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Acil yardım beyler.

mstans

Üye
Kızlarla çok rahat bir şekilde tanışabiliyorum lakin onları etkileyemiyorum herşey o anki muhabbetle kalıyor . Bir şeyler önerin...

TeamStar

Üye
Kızlarla çok rahat bir şekilde tanışabiliyorum lakin onları etkileyemiyorum herşey o anki muhabbetle kalıyor . Bir şeyler önerin...
Birincisi sorununu fsrketmen çok önmli. Pandoranın kutusu nu okursan biraz etkili olabilir. İdealist realist aklayıcı reddedici gibi terimleri öğrenirsin kadınları da hafiften kategoriye ayırıp nasıl davranman gerektiğini görürsün

mstans

Üye
Birincisi sorununu fsrketmen çok önmli. Pandoranın kutusu nu okursan biraz etkili olabilir. İdealist realist aklayıcı reddedici gibi terimleri öğrenirsin kadınları da hafiften kategoriye ayırıp nasıl davranman gerektiğini görürsün
Kızları herhangi bir kategoriye ayırmadan direk tanışıyorum ama ilgsizlesiyorlar sonra çekip gidiyorum

FromendD

Üye
Demekki sohbetin iyi değil senle iyi vakit geçiremiyorlar bunun için genel kültür ve mizah çok önemli, ha birde sen onların peşinden koşuyorsan onu sıkmamam lazım diyorsan bunu yapma.