• Yeni gelenler ve blogdaki yazıları okumayanlar öncelikle blogdaki yazıları okusun.

AÇILAN BAŞLIKLARA YAPILAN YORUMLAR

Nedense çok düşük. Ya aktiflik az, ya konu hakkında bilgi sahibi değilsiniz, yada bizi siklemiyorsunuz :) Bir başlık 120 görüntülenme alıyorsa taş çatlasın 5-10 yorum alıyor, oda başlık sahibi soru sorarsa veya bir tartışma olursa.

Bu forumun çoğunluğu Red pill kavraminı yeni öğrendi ya da geliştirmeye çalışıyor
Bu yüzden bazı konularda hepimizin bilgisi olmaması gayet normal
En azından yanlış bilgilerle boğuşmak zorunda kalmıyoruz böylece

Cok fazla konu da acilmiyor aslinda,sadece okumak yerine sorular sorsa insanlar gelisimleri daha hizli olur :)

Dostum genelde reel odaklı olduğumdan mütevvellit ve çoğunlukla grubumdaki dostlarimla ilgilendiğimden buradaki başlıkları okuyup es geçebiliyorum.Ayrıca salak,boş başlıklar görünce çıldırıyorum.Keşke herkes bilimsel makaleler paylaşsa bilimsel konuşsa.Eminim o zaman forumun kalitesi nirvanaya yaklaşırdı.

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Bu forumun çoğunluğu Red pill kavraminı yeni öğrendi ya da geliştirmeye çalışıyor
Bu yüzden bazı konularda hepimizin bilgisi olmaması gayet normal
En azından yanlış bilgilerle boğuşmak zorunda kalmıyoruz böylece
En azından faydalı yorumları beğenebilir o arkadaşlar

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Dostum genelde reel odaklı olduğumdan mütevvellit ve çoğunlukla grubumdaki dostlarimla ilgilendiğimden buradaki başlıkları okuyup es geçebiliyorum.Ayrıca salak,boş başlıklar görünce çıldırıyorum.Keşke herkes bilimsel makaleler paylaşsa bilimsel konuşsa.Eminim o zaman forumun kalitesi nirvanaya yaklaşırdı.
Herkes bilimsel makaleler paylaşsa forum değil blog olurdu burası saçma sorulara gelince herkesin kafasında oturmayan bazı kısımlar olabilir ve o kısımlara farklı bakış açıları kazanıyor nekadar çok soru sorulursa okadar gelişiriz.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Bizim sorunumuz bu aslında: kurtarıcı beklemek. Kurtarıcı beklemek yerine kurtarıcı olabilirsin. Herkes başkalarından beklerse söylediğin şey hiçbir zaman olmaz. Sen faydalı paylaşım yaparsan, ben düzgün paylaşım yaparsam o düzgün paylaşım yapmayan adam paylaşım yaparken düşünür. Ulan adamlar ne güzel şeyler paylaşıyor dur biraz araştırayım da ben de güzel paylaşım yapayım der. Herkes böyle düşünürse 10 numara ortam olur fakat herkes senin gibi düşünürse 1-2 aya miladı dolar forumun.