Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Açılış için örnekler

Gayet başarılı ve de oyun için kolay giriş kabul edilebilir açılışlar yazmışsın "Kuşçubaşı" :D Bu açılışları yapan yeni birisi bile cevap aldıktan sonra yavaş yavaş özgüven kazanacaktır zaten. Tebrik ederim güzel konu için

• Beğen
Tepkiler: N.R
O zaman bir de benden,

Hoşunuza giden bir kızııı gözünüze kestiriyorsunuz, gülümseyerek ona doğru yaklaşıyorsunuuuz ve; ''Hoşlandığım kızı nasıl tavlarım?'' diyorsunuz yüzünüzde gülümsemeyle.

Ardından kızın ne söylediği önemli değil büyük ihtimalle kızın neye benzediğini soracaktır. Ona kendisini tarif edin devamı her şekilde gelir.
Abi bu aşırı orjinal ve eğlenceli deneyeceğim bunu söz hahabvaha süper ya

Birkaç kıza denemiştim gayet eğlenceli ve orijinal olduğunu düşünüyorum. Bunu Youtube'da keşfettim. Şimdi arkadaşlar diyelim ki güzelce duşunuz alıp giyindiniz,çıktınız dışarıya bir de bakıyorsunuz ki karşınızda kız grubu oturmuş bir yerde muhabbet ediyor. Gidiyorsunuz emin adımlarla yanlarına. Ve diyorsunuz ki: ''Kızlar,sizce nasıl giyinmişim,birazdan kızın biriyle BULUŞACAĞIM/TANIŞACAĞIM..'' Onlar da bu konuda dürüst olacaklar ve diyecekler ki ''Güzel giyinmişsin,kombinler uyumlu,tişörtünü çok beğendim...'', siz de gelip teşekkür ediyorsunuz ve 5-10 saniyeliğine gidip tekrar geri geliyorsunuz ve diyorsunuz ki ''Merhaba,ben Betaboy.'' Onlar da bu tavır karşısında bir an şok olup kahkahaya boğulacaklar. Burada alabileceğiniz EN BERBAT TEPKİ kahkaha olacaktır bundan emin olun :) Gayet samimi ve cesurca bir yaklaşma şekli bana göre.

A
Birkaç kıza denemiştim gayet eğlenceli ve orijinal olduğunu düşünüyorum. Bunu Youtube'da keşfettim. Şimdi arkadaşlar diyelim ki güzelce duşunuz alıp giyindiniz,çıktınız dışarıya bir de bakıyorsunuz ki karşınızda kız grubu oturmuş bir yerde muhabbet ediyor. Gidiyorsunuz emin adımlarla yanlarına. Ve diyorsunuz ki: ''Kızlar,sizce nasıl giyinmişim,birazdan kızın biriyle BULUŞACAĞIM/TANIŞACAĞIM..'' Onlar da bu konuda dürüst olacaklar ve diyecekler ki ''Güzel giyinmişsin,kombinler uyumlu,tişörtünü çok beğendim...'', siz de gelip teşekkür ediyorsunuz ve 5-10 saniyeliğine gidip tekrar geri geliyorsunuz ve diyorsunuz ki ''Merhaba,ben Betaboy.'' Onlar da bu tavır karşısında bir an şok olup kahkahaya boğulacaklar. Burada alabileceğiniz EN BERBAT TEPKİ kahkaha olacaktır bundan emin olun :) Gayet samimi ve cesurca bir yaklaşma şekli bana göre.
Abi efsane ya okurken bile güldüm o an bu durumu yaşasam neler olurdu kimbilir

N.R podcast gelmiyor bak 155 i arattırma bana öncelikle.Bu arada beyler alın size adam hizmet ediyor bir şeyler vermeye çalışıyor değerini bilin.Ben açılışlarda ilk başlarda bahanelerle başlardım sonra şunu farkettim lan bahaneye gerek yok ki selam çukulatam mottosunu da kullansan naber fıstık da desen(mecazen tabi ki :) kız öyle aaaa napıyosun sen ya demiyor tam tersine ne kadar dominant o kadar kazanç.Yazı için eline sağlık N.R

Teröristler kaçırıp tatile götürdü dönünce gelecek inşallah :D

Bu tur acilislar ozellikle benim gibi set acarken bahane arayanlar icin ideal , cunku ne zaman set acacak olsam aklimda su dolaniyor "ulan simdi gitsem ne konuscam amk" uzun sure ara vermis olanlar veya yeni baslayanlar kullansin , bunlarla alistirma yapsin , alisinca ilerde direkt acilis yaparsiniz. Basarili bi yazi..

İltifat açılışları kızların egosunu tatmin edip red etmesine sebep olur. Açılışta ilgisiz görünerek anti sürtük savunma mekanizmalarını indirmesine sebep olmamak daha tercih edilebilir. İltifat yerine negatif iltifat daha mantıklıdır.

İltifat açılışları kızların egosunu tatmin edip red etmesine sebep olur. Açılışta ilgisiz görünerek anti sürtük savunma mekanizmalarını indirmesine sebep olmamak daha tercih edilebilir. İltifat yerine negatif iltifat daha mantıklıdır.
kanka güzel yazmışsın ama yazım hatasımı var anlamadım kavrayamadım tam mekanizmalarını indirmesine sebep olmamak değilde olmakmı diycektin orda yani totolarını kaldırmadanmı konuşmak lazım birde sokaktada direk ilgi belli edip numara istemek yalnışmı sence ve realde ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8