• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Açılış Korkumu Yendim Salondaki Kıza Açıldım.

PerfectHit

Üye
Merhaba arkadaşlar 25 yaşındayım ve bugüne kadar sadece 1 tane sevgilim oldu oda aradaki birisi sayesinde. kızlardan çekinen, insanların ne düşüneceğini çok kafaya takan bir insandım ve artık değişmenin zamanı geldiğini düşündüm. çünkü beynim beni sosyal ortamdan hayattan koparıyordu değişmeliydim ve ara ara salonda denk gelip konuştuğum kıza sonunda aklımdakileri söyledim net bir şekilde.

Konuşurken kızın işi çıktı tam gidicekken konuya girdim şöyle oldu.

Ben: Numaranı versene konuşuruz kahve ısmarlarım sana.
Kız: Yok teşekkürler.
Ben: Sevgilinmi Var
Kız: burda bıraz durakladı ve yok hayır dedi.
Ben: Çok hoş kızsın ondan teklif ettim.
Kız: Seni arkadaş olarak goruyorum.
Ben: kusura bakma dedim ve kız gitti.

Not: İyi kötü tüm yorumlara açığım önerilerinizi yazabilirsiniz dostalarım.

Lethe

Üye
Merhaba arkadaşlar 25 yaşındayım ve bugüne kadar sadece 1 tane sevgilim oldu oda aradaki birisi sayesinde. kızlardan çekinen, insanların ne düşüneceğini çok kafaya takan bir insandım ve artık değişmenin zamanı geldiğini düşündüm. çünkü beynim beni sosyal ortamdan hayattan koparıyordu değişmeliydim ve ara ara salonda denk gelip konuştuğum kıza sonunda aklımdakileri söyledim net bir şekilde.

Konuşurken kızın işi çıktı tam gidicekken konuya girdim şöyle oldu.

Ben: Numaranı versene konuşuruz kahve ısmarlarım sana.
Kız: Yok teşekkürler.
Ben: Sevgilinmi Var
Kız: burda bıraz durakladı ve yok hayır dedi.
Ben: Çok hoş kızsın ondan teklif ettim.
Kız: Seni arkadaş olarak goruyorum.
Ben: kusura bakma dedim ve kız gitti.

Not: İyi kötü tüm yorumlara açığım önerilerinizi yazabilirsiniz dostalarım.
Öncelikle herhangi bir zemin hazırlama durumu olmamış, kızla yüzeysel sohbetleriniz dışında sohbetiniz olmamış ve tahminimce sen hoşlandığını çoktan belli etmişsin. Numarasını istemek fazla doğrudan bir hareket olmuş. Bu tarz meseleleri dolaylandırmak kafa karışıklığı yaratır ve karşıdaki kişinin savunma mekanizmalarının çökmesini sağlar. Dolaylamayı nasıl yaparım dersen oynayara yaparsın. Salonda zannımca sadece o kız yoktur. Belirli bir arkadaş çevresi oluşmuştur. Ve kızın arkadaş çevresinde ise elbet bir erkek vardır. Öncelik olarak bu erkekle yakınlaşırsın. Yakınlaştıktan sonra erkek bireyimiz seni kızın da bulunduğu ortamlardan birisine davet eder veya sen davet ettirirsin. Hoşlandığın kızdan ziyade bir başka kıza ilgi gösterir ve sorgu memuru rolü kesersin. Ki bu da diğer kızın senden ilgi istemesini sağlar. Yelkenleri hızlıca suya indirmeden ağır ağır varlığını kabullenir ve araya güzel negler sıkıştırıp hanımcağızı bağlarsın. Ki bu noktada kızın numarası artık senin olacaktır. Sen istemesen de...

Yukarıdaki sadece bir örnek. Doğal oyun tecrübe sahibi insanlarda işe yarar. Sen daha çok planlı hareket et ve klasik oyun'a uygun davran. Özellikle kız hayır dedikten sonra uzatman aşırı yanlış. Peki, iyi günler deyip kızı kendisiyle bıraksan daha mantıklı olurdu. Zira çizdiğin portre "aciz kişi" portresi olmuş.

Bulunduğun eylemin beğendiğim yanı ise cesaret. Çekingenlik kimseye bir şey kazandırmıyor dostum. Yolunda sana başarılar dilerim. Lütfen dediklerimi yanlış anlama

xenosomer

Üye
dostum açıkça söylemiş sana yüzüne söylemiş seni arkadaş olarak görüyorum bunu dediyse uzunca süre değiştiremessin bunu o yüzden nextle
Belliki seni yetersiz bulmuş e sende hata yapmışsın önce arkadaş olman o kız hakkında bayağı bişey bilmen gerekirdi bu işler böyle

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Düzeltmen gereken çok hata var ama seni bu korkunu yendiğin için tebrik ederim. Mükemmel olmak zorunda değil. Sadece beklentini çok yüksek tutmuşsun ki numara istemişsin. Kızlarla konuşma amacın numara almak değil sadece konuşmuş olmak olsun. Devamı gelirse ne âlâ. Onay cümlelerini kaldır, neg at, konuşma çok iyi gitmediği sürece numara isteme. Kızla sürekli karşılaşıyorsan bunu zamana yayabilirsin. Gerçi sana tavsiyem bu kızın yüzüne dahi bakmaman. Zaman geçerse bi ihtimal onu siklemediğin için senin dikkatini çekmeye çalışabilir. Kadınlar saf egodan oluşur ve onları yok sayarsan, yok olmaya başlarlar. Geri dönme eğilimleri artar

Dealer

Üye
Keşke ilk cümlede sadece numaranı versene deyip biraksaydin. "Sana kahve ismarlarim" cümlesi bir çocuğu bir yere goturmek icin söylenmiş bir kandirma cumlesi gibi olmus. Böyle bir cümleyi duyunca kizin numarasini verecegi varsa da kalmamıştır. Ama denediğin için tebrik ediyorum seni. Kız direkt derdini söylemiş beni etkileyemedin, ben seni arkadaş olarak görüyorum demiş. Uğraşmayacağın için iyi en azından. Son cümlende niye özür diliyorsun birader? Sen ayıp bir şey mi yaptın? Kız sana numarasını vermediği için o özür dilesin aq. Böyle bir şey yok. Bir daha Bir kız seni böyle reddederse özür dilemek yerine gülümseyerek "iyi, sen kaybedersin" demeyi dene.

Bromasya

Üye
Ben de kız yerinde olsam büyük ihtimal numaramı vermezdim ve egom şişmiş şekilde orayı terk ederdim sanırım. Ama çekingenlik kaybeder, cesaret kazanır bence. Çok cesur bi davranış olmuş, tebrik ederim.

Ne yapın edin, bir kızla sevgili değilseniz, yani henüz size aşık değilse, çok hoşsun falan demeyin. Çünkü bu tip lafları çok erkek söylüyor ve sizi de o erkeklerin arasına atıyor kız.

İlla iltifat edeceksen, herkesin az bildiği şeylere iltifat et. Ne bileyim kolyendeki taşın rengi çok hoş, gibi. (Her erkek ayrıntıya dikkat etmediği için bir adım öne çıkıyorsun)
Arkadaşların dediği gibi özür dilemen çok yanlış olmuş. Seni giderayak daha da düşürmüştür kızın gözünde.

Hazırlıksız yakalanmışsın. Bir kız hayır dediğinde ne yapmalısın, gibi konulara da yoğunlaşmalısın. Yani, alternatif cümleler oluştur. Beni reddeden bir kız olmuştu,bana ;-Hayır canım ne münasebet sevgili olmak falan, demişti...Ben de gülerek, çok naziksin, deyip yanında ayrılmıştım. Bir daha da yüzüne bile bakmadım.
Birkaç ay sonra kendisi gelip teklif etti üstü kapalı olarak. Ama hayatımda başka bir kız var, demiştim. Aslında hayatımda o an için bir kız yoktu ama kızdan soğumuştum.

PerfectHit

Üye
Öncelikle herhangi bir zemin hazırlama durumu olmamış, kızla yüzeysel sohbetleriniz dışında sohbetiniz olmamış ve tahminimce sen hoşlandığını çoktan belli etmişsin. Numarasını istemek fazla doğrudan bir hareket olmuş. Bu tarz meseleleri dolaylandırmak kafa karışıklığı yaratır ve karşıdaki kişinin savunma mekanizmalarının çökmesini sağlar. Dolaylamayı nasıl yaparım dersen oynayara yaparsın. Salonda zannımca sadece o kız yoktur. Belirli bir arkadaş çevresi oluşmuştur. Ve kızın arkadaş çevresinde ise elbet bir erkek vardır. Öncelik olarak bu erkekle yakınlaşırsın. Yakınlaştıktan sonra erkek bireyimiz seni kızın da bulunduğu ortamlardan birisine davet eder veya sen davet ettirirsin. Hoşlandığın kızdan ziyade bir başka kıza ilgi gösterir ve sorgu memuru rolü kesersin. Ki bu da diğer kızın senden ilgi istemesini sağlar. Yelkenleri hızlıca suya indirmeden ağır ağır varlığını kabullenir ve araya güzel negler sıkıştırıp hanımcağızı bağlarsın. Ki bu noktada kızın numarası artık senin olacaktır. Sen istemesen de...

Yukarıdaki sadece bir örnek. Doğal oyun tecrübe sahibi insanlarda işe yarar. Sen daha çok planlı hareket et ve klasik oyun'a uygun davran. Özellikle kız hayır dedikten sonra uzatman aşırı yanlış. Peki, iyi günler deyip kızı kendisiyle bıraksan daha mantıklı olurdu. Zira çizdiğin portre "aciz kişi" portresi olmuş.

Bulunduğun eylemin beğendiğim yanı ise cesaret. Çekingenlik kimseye bir şey kazandırmıyor dostum. Yolunda sana başarılar dilerim. Lütfen dediklerimi yanlış anlama
O dediğin olaya gelmek için baya zaman isterdi hocam. kızı hergün göremiyom ayda 2 3 sefer belki ve denk gelemedik ve hep açılacam diyip yapamıyordum. ve en son sonuç ortada. acemi olduğumu kabul ediyom kendımi geliştirmek için elimden geleni yapacağım yorum için teşekkur ederim.