Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Açılışta takıldım

Arkadaşlar şu açılış nasıl gidiyordu. Birine yaptım ama devamını unuttum, yarım kaldı.

- Merhaba
- Bir konuda fikrini almama izin ver. Sence erkekler mi daha çok yalan söyler, kızlar mı?

GÜNCELLEME 1:
Açılışı yarım yazmışım.
-Merhaba, bir konuda fikrini almama izin ver.
-Deminden beri arkadaşla tartışıyoruz bir sonuca varamadık. Sence erkekler mi daha çok yalan söyler kızlar mı?

GÜNCELLEME 2:
- Kızlardan birinin sevgilisi bana sevgilisine bu soruyu sorduğum için sataştı. Bir kızdan da engel yedim ki büyük ihtimal sevgilisi engel atmıştı. Sevgilisi olan kızlar genellikle İnstagram şifrelerini verdikleri için bu tür sorunlar çıkabiliyor. Eğer tekniğinizi geliştiriyorsanız aynı şehirde oturduğunuz kızlarda denemeyin.

Son düzenleme:
dostum sosyal medya üzerinden kadınlar günde 50 tane mesaj aldıkları, dolayısıyla konfor alanlarında oldukları için kalkanlarını bu şekilde kaldıramazsın. Bunu yüzyüze yapman gerekiyor, sosyal medya üzerinden değil

dostum sosyal medya üzerinden kadınlar günde 50 tane mesaj aldıkları, dolayısıyla konfor alanlarında oldukları için kalkanlarını bu şekilde kaldıramazsın. Bunu yüzyüze yapman gerekiyor, sosyal medya üzerinden değil
Doğru, şuanki cevap alma başarı oranım %20. Sohbeti sürdürmede başarı oranım %5. Fazla söze gerek yok...

Empati yap.Sen kız olsan tanımadığın hiç görmediğin bir erkek sana bunu sorsa sen cevap verirmiydin ki o sana versin.

"Açılış nasıl devam eder" diye bir şey yok. Sen konuşmayı nasıl devam ettirirsen öyle devam eder. Aklına ne gelirse onu söyle. Kızlar eğlenmek ister ve mantıklı, sıkıcı konuşmaları sevmezler. Bu nedenle mantık arama, ne diyeceğim diye düşünme ve içinden geleni söyleyip oradan muhabbet et.

Mantıklı, sıkıcı olmadan istediğini söyler, istediğin kadar saçmalayabilirsin. Saçmalarken özgüvenin düşmesin, rahat ol ve kimseyi takma.

Böyle aptalca br soru (bana göre) gereksiz, + sosyal medya'dan sorman +321321321 gereksiz. Daha yaratıcı bir şey sormayı dene, mesela kıyafet önerisi vs.

Sosyal medyadan yapacaksan direk ilgisini toplayacak bir konu açıp daha sonra onu şaşırtman lazım fakat gerçek hayatta denemen daha sağlıklı bir metod bence.

Böyle aptalca br soru (bana göre) gereksiz, + sosyal medya'dan sorman +321321321 gereksiz. Daha yaratıcı bir şey sormayı dene, mesela kıyafet önerisi vs.

Açılışı yarım yazmışım.
-Deminden beri arkadaşla tartışıyoruz bir sonuca varamadık. Sence erkekler mi daha çok yalan söyler kızlar mı?

Bence gayet iyi bir açılış. Neill Strauss'un kitabında geçiyor. Uzman PUA'ların ürettiği bir açılış.

Açılışı yarım yazmışım.

Bence gayet iyi bir açılış. Neill Strauss'un kitabında geçiyor. Uzman PUA'ların ürettiği bir açılış.
He tamam ganga mükemmel bir açılış o yüzden full red.. :) La olum :D tamam eyvallah yapta bari REAL'de yap şu lanet şeyi. Sosyal medya neeeeee.(5 sayfa devam ettirdim varsay)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8