• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Adam gibi müzik dinleme rehberi

Katılım
16 Temmuz 2018
Mesajlar
240
Yaş
20
Şehir
Ankara
Selamlar,bugün size nasıl adam gibi müzik (gaza getiren,maskulen)Şarkıları önereceğim.Şimdi eğer arabesk,hüzünlü şarkılar dinliyorsanız bu sizin yararınıza degil.Var olan derdinizi 2 katına katlar dinlemeyin.Türkçe rap olarak masakka,kodes,ceza dinleyin harbiden iyiler.Rock seviyorsanız Rammstein,Metallica,Ac/Dc dinleyebilirsiniz.
Ha pop dinlemeyin bence herkes pop dinliyor bi farkınız olsun.
 

TeamStar

Üye
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
426
Şehir
Kayseri
Saçma aşk şarkısı dınlemeyin erik dalı vb kesinlikle dinlemeyin psikolojiniz bozulur Önerim NEFFEX i bakın tr altyazılı videolarda var
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
453
Şehir
Antalya
Ben de yazayım beyler müzik ruhun gıdasıdır derler evet doğrudur ama o gıda olan şey klasik müziktir senin dinlediğin nakaratların da çıldırdığın müzikler değilidir bu da kolay bir zevktir ve cidden bağımlılık yapabilecek bir şey dir gitar çalmama rağmen olabildiğince klasik müzik dinlemeye çalışıyorum onun haricinde yabancı müzikler dinliyorum türkçe nadir
 

amber

Üye
Katılım
29 Nisan 2018
Mesajlar
41
Yaş
19
Şehir
İçel
Türkçe rap dinleyenler için
Enestezi 1-2
Serin Karataş - Uzaklaşmak
Kafanıza uyarsa
Cem-Anormal, Rock'n Roll-Bu gece
 

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
704
Şehir
İstanbul
kulaklıkla dinlerken 8d tunes tavsiye ederim kafanızın içinde dolanıyor müzik adeta.
Bro adamın dibisin 8d Tunes'i ilk defa senin sayen de keşfettim bu neymiş lan kafa yapıyor acayip dehşet hissediyorum konserdeyim gibi yani müzik dinledigimi anlıyorum şuan teşekkürler ya.
 
Üst