• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Adana Portakal Çiçeği Karnavalı

Arkadaşlar herkese merhabalar. Eğer Adana'da olan varsa portakal çiçeği karnavalına mutlaka uğramasını öneriyorum. Açılış yapmak için doğru yer ve doğru zaman. Öğlen saatlerinden gece yarısına kadar neredeyse tüm sokaklar dolu ve çok ciddi bir potansiyel var. İnsanların tamamına yakını kalkanlarını indirmiş durumda (ve fazlasıyla alkol de tüketiliyor). Düzgün bir şekilde yaklaştığınızda terslenme ihtimali sıfır. Ben bir arkadaşımı da alarak çıktım. Amacım eğlenmekti ama çarşambadan bugüne kadar 6 açılış yaptım beş tanesi doğrudan numara bir tanesi ise instagram adresini verdi. Genelde akşam saatlerini ve içki içen kalabalık olmayan grupları tercih ettim. İlk defa böyle bir orana denk gelince bu yazıyı yazmak istedim. Adana'da olanlara duyurulur.

Wonn

Üye
Portakal çiçeği festivali iyidir . Dediğin gibi çok potansiyelli bir ortam ve ben önceki gittiklerimde bir kaç pua ve wingmanlar gördüm geçerken . Conolara dikkat edin , kuran satıyom diyenlerden uzak durun :D