Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Adım atamamak

Selam arkadaşlar bugün başımdan geçen bir olayı anlatacam ve tavsiyelerinizi isteyeceğim.çarşıya çıktım bugün işlerim vardı eve dönerken kapalı bir kız oturmuş bende blraz uzaktan geliyordum gözlerimi ayırmadan baktım o da aynı şekilde bana bakıyordu normalde bi Kız bana uzunca bakarsa bende bakarım ama ondan önce kafamı çevirirm utanmaktan heralde bunda öyle bişey olmadı bakacam lan dedim yiyecek değil ya :) neyse kızın önünden geçerken hala bakışıyorduk sonra kız gülümsedi bende gülümsedim ona bakarak biraz ilerledikten sonra dedim içimden nie güldün diye sor muhabbet başlat ama olmadı sittir et kıza o kadar bile bakman kafanı çevirmemen iyidir dedim yoluma devam ettim.Böyle durumlarda kız bakıyorsa ne demeliyim ki muhabbeti başlataym veya günlük şunları uygula geliştir kendini bakan kızlara vs. vs. gibi.

Sihirli sözcük: Merhaba

Kız zaten aktif ilgi göstermiş. Ne söylesem diye düşünmene gerek yok bu gibi durumlarda. Kız açık açık davet etmiş. Sana da davete icab etmek düşer. Sonrası zaten havadan sudan konuşursunuz. Muhabbet sararsa eğer biraz daha devam edip numara takası yaparsınız. Muhabbet sarmazsa da önemli değil. Önemli olan denemiş olman.

Sihirli sözcük: Merhaba

Kız zaten aktif ilgi göstermiş. Ne söylesem diye düşünmene gerek yok bu gibi durumlarda. Kız açık açık davet etmiş. Sana da davete icab etmek düşer. Sonrası zaten havadan sudan konuşursunuz. Muhabbet sararsa eğer biraz daha devam edip numara takası yaparsınız. Muhabbet sarmazsa da önemli değil. Önemli olan denemiş olman.
İşte tutuklu kalıyorum o an zincirlenmiş gibi

Daha sabah aynı durumu yaşadım. Bir kızla bir konu konuşucaktım ama garip bir şekilde çekindim. Ne yaptım biliyormusun ? “Ulan tüm gününü Alfa forumunda geçiriyorsun senin kafanı sikerim ripper” dedim ve hiç düşünmeden sohbete daldım. Yapman gereken anlık bir gaz vermen kendine sadece :) cesaret ede ede herşey sıradanlaşır

Daha sabah aynı durumu yaşadım. Bir kızla bir konu konuşucaktım ama garip bir şekilde çekindim. Ne yaptım biliyormusun ? “Ulan tüm gününü Alfa forumunda geçiriyorsun senin kafanı sikerim ripper” dedim ve hiç düşünmeden sohbete daldım. Yapman gereken anlık bir gaz vermen kendine sadece :) cesaret ede ede herşey sıradanlaşır
Devamlı dışarı çıkıp pozitif yönde ilerleyecem hergün bir adım bir adımdır. Şimdi başka bir konu var burdan mı devam edeyim yoksa başka bi konumu açayım sosyal medya ile ilgili

Idareli kullan soru cevap hakkını. Millet üye olur olmaz soruları yağdırıyor sonra önemli bir sorusu olunca onay alamıyor çok soru sorduğundan dolayı.

Sorularının çoğunluğunun cevabı forumda var. Biraz dolanırsan konuların içerisinde istediğini bulabilirsin.

Neyse burdan sorayım şimdi bi kız var kendisi kapalı biri Sivas da oturuyor faceden tanıştık bundan beş altı ay öncesinden neyse kız çok çekingendi en başlarda ama sonradan kendini aştı benim cesaret etmelerimle iki üç günde bir görüntülü seks yapıyorduk istediğim her şeyi yaptırıyordum filan fiziği de güzel ama sıkıldım bundan nie çünkü her gün elimi sikiyordum aq ama canlı canlı soyunmuş zevkimi de alıyordum ve ayrıldım iki üç ay yazmadım deli divane olmuş arada bir yazıyor cevap vermiyorum ve bugün yine bana yazmış devam edelim diye şimdi bu foruma girmiş gireli masturbasyon yapmıyorum bununla devam edersek iki üç günde bir foşş arkadaşlar ne yapmalıyım bu sosyal medyayı kaldırıp reele mi vereyim kendimi yoksa arada bir zevkine bak mı dersnz?

Neyse burdan sorayım şimdi bi kız var kendisi kapalı biri Sivas da oturuyor faceden tanıştık bundan beş altı ay öncesinden neyse kız çok çekingendi en başlarda ama sonradan kendini aştı benim cesaret etmelerimle iki üç günde bir görüntülü s*ks yapıyorduk istediğim her şeyi yaptırıyordum filan fiziği de güzel ama sıkıldım bundan nie çünkü her gün elimi sikiyordum aq ama canlı canlı soyunmuş zevkimi de alıyordum ve ayrıldım iki üç ay yazmadım deli divane olmuş arada bir yazıyor cevap vermiyorum ve bugün yine bana yazmış devam edelim diye şimdi bu foruma girmiş gireli masturbasyon yapmıyorum bununla devam edersek iki üç günde bir foşş arkadaşlar ne yapmalıyım bu sosyal medyayı kaldırıp reele mi vereyim kendimi yoksa arada bir zevkine bak mı dersnz?
Kadınlar olayın basit kısmı. Bu kadar kafa yorman bile saçma sikinin keyfi ne istiyorsa onu yap

Bir süredir izdivadayım. Kendimi ders ve kişisel gelişime adadım. Sosyal medya hesaplarımı kapattım. Sadece whatsapp duruyor. Ben mesaj atmıyorum ama arada eskiden görüştüğüm hatunlardan yazanlar oluyor. Gerek başka şehirlerden gerek kendi şehrimden. Yazarlarsa konuşurum hamlamamak açısından yazmazlarsa da neden yazmıyorlar demem yani. Yazarlar mutlaka er ya da geç.

Uzak mesafe ilişkiye karşı olmakla birlikte hamlamamak açısından konuşabilirsin. Olayı sanal s*xe getirme. Enerji insanı insan yapan bir şey bana kalırsa. Bugün enerjisiz hissediyordum kendimi akşama kadar evde durdum berbat bir durum. Enerjini koru, idareli harca. Ya da işe yarayacak bir şey için harca. 31 yarayışlı eylemlere dahil değil maalesef.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8