Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Agresif Olmadan Nasıl İddialı Olunur ?

Yeni üyelikle herhangi bir alakası olmamakla beraber, yazı direkt kopyala yapıştır :cool:.
Kendi düşüncelerini güzel bir şekilde yazarak hit alabilirsin ama hoş, öyle bir derdin de yok.Kitap okumak falan... Neredeeee....

Bana göstersene nereden kopyala yapıştır.
Link paylaş herkes bilsin.

Yeni üyelikle herhangi bir alakası olmamakla beraber, yazı direkt kopyala yapıştır :cool:.
Kendi düşüncelerini güzel bir şekilde yazarak hit alabilirsin ama hoş, öyle bir derdin de yok.Kitap okumak falan... Neredeeee....

HAKARET İÇEREN YORUM (SİLİNDİ).

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle emeğine sağlık. faydalı bir yazı bence bu yazı sadece alfa ve beta ilişkisi ile alakalı değil. Bu sayfada olmama rağmen bu terimleri kalıp açısından pek sevmiyorum.

Aslında anlatmaya çalıştığın şey " stresi kontrol etme " yeteneğidir.

Pasif agresif kişilik, psikolojide bir bozukluk ve tedavi edilmesi gereken bir şeydir. Genellikle kendini ifade edemeyen kişilerde ortaya çıkar. Bu kişiler genellikle iki yüzlü ve intikam almaya çok yatkın kişiler olurlar...

Ülkedeki çoğu ölüm sebebi bence yazdığın makalede gizli...

Sorun şu ki bende bazen pasif davranıyorum... :(

Fakat genellikle yüzsüz insanlardan bıktığım için veya karşıdaki insanın boş tartışmasından korunmak için böyle yapıyorum..

En son dışarıda ilk okula giden bir çocuk bana çivi fırlatmıştı o an pasif davrandım ve sadece çocuğa sinirli bir şekilde baktım. O da hemen korkuyla uzaklaştı...

Kendi kendime sordum kalkıp o çocuğa sert bir Tokat mı atmalıydım acaba ? Bilmiyorum gerçekten buna değmez dedim ve vazgeçtim... Kendimizi ifade etmeyi öğrenmemiz gerekiyor.. yoksa hep stress malesef :)

Son düzenleme:
Bak şimdi gidiyorsun akademik kaynak olan *** bir şeyler sallıyorsun sonra foruma açıyorsun. Bir de yazına eleştiri yapan herkesi eziyorsun, salak aptal falan diyorsun. How to be a progeny waste

Bak şimdi gidiyorsun akademik kaynak olan *** bir şeyler sallıyorsun sonra foruma açıyorsun. Bir de yazına eleştiri yapan herkesi eziyorsun, salak aptal falan diyorsun. How to be a progeny waste

Yazdığım şeyler çeviri olmakla beraber aynı zamanda kesinlikle doğruluğu olan şeyler.
Bilimsel olarak kimse taktik vermiyor. Biz insanlara bilimin anlatmadığı şeyleri anlatıyoruz. Herkes o kadar bilimsel olsaydı oho :)
Bilimsel olarak tartışılması gereken konu senin savunduğun masturbasyon konusu.
Benim paylaştığım doğrular değil. Verdiğin aptalca taktiklerin bilimsel bir yanı var mı ? Onu da araştırdın mı ?
İnsanlara ne kazandırdın acaba bu zamana kadar bana laf yetiştirme ergen arkadaşım iş yap iş.

Şu foruma ve kendi cinsine ne katıyorsun acaba ?
Bir tane kitap önerisi paylaştın mı ?

İnsanlara ne verdin ?
Bu kadar dahisin o zaman bilimsel makaleler paylaş da senden örnek alalım.
Sen şimdi bilimsel makale yazmayı da bilirsin öyle ya :)
Tez yazıyorsun çünkü sürekli :)

Yazı direk kopyala yapıştır diyen arkadaş da kanıtlayamadan öldü sanırım :)
Belli ki arkadaşlarını üstüme salıyorsun çok canınız acımış belli ki :)

Bu verdiğim son cevaptı.
Şimdi kendi çapınızda eğlenebilirsiniz. Anlayan benim dediklerimi çok iyi anlıyor merak etme :cool:

Yazdığım şeyler çeviri olmakla beraber aynı zamanda kesinlikle doğruluğu olan şeyler.
Bilimsel olarak kimse taktik vermiyor. Biz insanlara bilimin anlatmadığı şeyleri anlatıyoruz. Herkes o kadar bilimsel olsaydı oho :)
Benim paylaştığım doğrular değil. Verdiğin aptalca taktiklerin bilimsel bir yanı var mı ? Onu da araştırdın mı ?
İnsanlara ne kazandırdın acaba bu zamana kadar bana laf yetiştirme ergen arkadaşım iş yap iş.

İnsanlara ne verdin ?

Bu verdiğim son cevaptı.
Şimdi kendi çapınızda eğlenebilirsiniz. Anlayan benim dediklerimi çok iyi anlıyor merak etme :cool:
Cool story bro

İnsanlara ne verdin ?

Bu verdiğim son cevaptı.
geçen bana da atar koymuştun, çok üzüldüm :(

geçen bana da atar koymuştun, çok üzüldüm :(

Aslan da çok atarlı ama biz her türlü seviyoruz. :cool:
G*tümüzü parçalasa dahi. Tıpkı kadınların p*ç erkek tercihi gibi.
Ağızlarına s**ılıyor gibi hissediyorlar ama peşlerinden de ayrılmıyorlar.
Burada olma amacımız bu değil mi ?

Gel gelelim üzülme, kendini de beni de sorgula.
Belki bunu özel den yapabilirsin.

Alfa'nın hatası varsa törpülenir.
Bizler Alfa'lık sevdiğimiz kadar Alfa'lığa giden yolda dünya kadar kırıcı tepki veriyoruz.
Bunlar yapılan her neyse yumuşatmak için değil. Bazen veya sonradan bunu algılayabildiğimizden.
He nedir, sen olaydan bir sonuç çıkardıysan yine kral adam oluyorsun. Üzgün olmak geçmişi ve geleceği kafaya takmak demek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8